0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kardeşim yeni evlendi, sipariş vermişti sipariş verirken soyad kısmına kızlık soyadını yazdı. Kargoyu şubeden teslim alması gerekiyor. Şubeden teslim de kimlikte yazan soyad ve kargoda yazan soyad farklı olduğu için kargoyu verirler mi 

Kargoyu arkadaşı ya da ben teslim alabilir miyim? Kardeşimin kimliğini yanımda  götürsem ya da kendi kimligi versem, siparişte verilen numara zaten benim numaram doğrulama kodu falan gelirse 

Başına böyle bir şey gelen var mı? Yurt içi kargo 

4 Cevaplar

0 oy
(246 puan) tarafından
Verirler cnm 
tarafından
yurt içi kargo genelde titiz davranıyor da bu yüzden emin olamamıştım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım kimlik istemiyorlar ki kaç kez kargo aldım ben başkasının adına kargom vardı diyip ismini.soyluyirum telefona gelen şifreyi istiyorlar o kadar 
tarafından
Şubeden teslim olarak mı almistin yoksa evden mi? Evde olunca veriyorlar ama şubeden emin olamadım
tarafından
Şubeden de aldım evden de aldım hiç bı sıkıntı yaşamadım canım
tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Ben alıyorum hepsi burada da bekarlık soy adım kargoya diyorum soyadı değişikliği yapıldı veriyor canım
tarafından
şubeden mi teslim alıyorsun yoksa evde mi genelde evde olanı veriyirlar
(1,712 puan) tarafından
Fark etmiyor canım kimliğe bakmıyorlar ki sorular bu kişiyi oda söyler soyisim değişikliği oldu benim diye alır
tarafından
kendisi almaya gitmeyecek ben gideceğim o yüzden ve teşekkür ederim
0 oy
(755 puan) tarafından
Benim bütün siparislerim kızlık soyadimla kargolanir eşimin iş yerine gider eşim alır canım dert etme
tarafından
iş yeri olan yani adres oluyorlar ya adreste teslim olduğu için veriyirlar ama şubeden teslim de galiba çalışanların insafına kalıyorsun
(755 puan) tarafından
E canım sende kargo numarası var neyi dert ediyorsun ki rahatlıkla alırsın

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 259 göst.
0 oy
5 cevap 98 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy