0 oy
620 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim işten gelir gelmez kaynanam hemen geldı merkeze gidelim avm ye hediyelik alacağım kardeşinin oğlunun ceyizine eşimde güle oynaya tamam dedi dünde benim bir işim vardı gittik ki hafta sonu çalışmıyordu yorgun değildi bağırdı çağırdı küfür etti geldik kaynanam bugün dedi sende gel tamam dedim ki bugün ki beddualarına rağmen gittik eşim halinden gayet memnun bütün avm leri dolaşıyoruz bende dedim dün niye bağırıyordun o sırada abisi aradı sesini yükseltti bana bende ona yükselttim abisi duydu zaten o bundan beter ne o ses diyo buda başladı beni kötülemeye utanmaz arlanmaz dengesiz eşim sonra arabada gelene kadar bana annesinin yanında söylendi bende ona en son evin önünde pis bi küfür etti arabadan inerken eltimle kayınpederimde duydu dışardaydılar ya bide ben buna geçen hafta bugün pasta aldım hediye aldım masa hazırladım hep boş 2 gün sonra oğlumun ilk yaş günü var rezillik çıkartmak istemiyorum ama zor dayanıyorum ki kaynanam diyo o gün kardeşimin çeyizi gelecek yok bilmem ne bakalım nasıl olacak bunlara tahammül edilecek gibi değil saçlarım bembeyaz oldu 

10 Cevaplar

+1 oy
(15,843 puan) tarafından
Yanlış anlama canım ama sen onu yuceltiyorsunn o seni yerin dibine sokuyor pastaya kurban olsunn ne pasta ne masa hazirlarimm öyle adamaa.....
tarafından
Doğrudur haklısın ama ailem var arada gelip gidiyorlar sıkıntı olmasın diye yapıyorum görmezden geliyorum ki öyle birşey yapsam ailesini başıma toplar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun.eltingilin duymasi hoş olmamış,karı koca tartışır ama 4 duvar arasında olmali
tarafından
Yok bunlarda 4 duvar yok en ufak tartışmada direk ailesini başıma toplar
0 oy
(319 puan) tarafından
Alcan pastayı  mastayi gozunun onunde cope atican. Konusma yemek yapma yemek verme . Anca bundan anlarlar 
tarafından
Ah keşke öyle yapsam ama olmuyor işte yemek yapmasam ailesine diyor ailesine güveniyor onlardan destek alıyor 1 sene yüz vermesem umrunda olmaz ama istediği zaman gece gelir işini halleder
0 oy
tarafından
kendini hiçkimseyle kıyaslama. kıyaslayana da , onun smi fatma,benim ismim ayşe de. ilk kural bu
0 oy
(6,676 puan) tarafından
Psikolojisi bozuk. Her bağırdığında neden bağırarak konuşuyorsun de sen kesinlikle bağırma. Bir zamandan sonra bağırmadan konuşmayı öğreniyorlar. Tabi adamsa ! Karakteri bozuk biriyse asla düzelmez.
tarafından
Karakteri bozuk maalesef
(6,676 puan) tarafından
Tavrını değiştir bıkmadan usanmadan küfür etme, bağırma, tersleme diye hep uyar. Bak bu işin sonu iyi bitmeyecek de. Anlasin bıktgını
0 oy
tarafından
Anasının yanında niye yapıyo malmı sen annenin yanında ona desen oo kıyamet kopar
tarafından
Aynen anasının yanında ayrı bir bağırıyor ben öyle yapsam en başta annem bana kızar
0 oy
(120,046 puan) tarafından
tiksiniyorum kufur eden zorbalardan
0 oy
(8,547 puan) tarafından
Bence sen surprız hazırlamanın kendısını seviyorsun eşin bahanesi.Yapma bosver cocugunun dogum gunune odaklan ya sabır cek annem iki burnuna ost ur der yani he sensin de der.Oyle de o gunu guzel geçir cok takılma 
0 oy
tarafından
Böyle insanın kahrı çekilmez. 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşinizle kavga ettiğiniz zaman konuşarak çözemiyorsanız susun konuşmayın muhatap olmayın. Bu kadar yıpranmazsınız kimsede şahit olmaz. 

İlgili sorular

+2 oy
20 cevap 849 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde nurr001 (1,605 puan) tarafından soruldu
+8 oy
142 cevap 2,846 göst.
8 Ekim 2021 Aile kategorisinde ssevgii (1,243 puan) tarafından soruldu
+3 oy
16 cevap 602 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Beden dili (4,698 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 502 göst.