+1 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
3 saat önce acilden tahliller verdim bu saat oldu hala düşmedi e nabiza.  Doktor bilgisi de yok hiç bir sonuçta   bilen vardır belki neden böyle oldu²

3 Cevaplar

+1 oy
(3,491 puan) tarafından
Geç düşüyor. Sisteme işleme hızı farklı kurumların. 
tarafından
Bilemiyorum hep gittiğim hastanece önceleri böyle değildi 40 dakikada düşüyordu
-Reklam-
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Normal kan verdiğinde sonuç çıkınca hemen dusuyo ama acildeki öyle hemen dusmuyo benimki bazen iki üç gün sonra dusuyo 
tarafından
Yuhhh ne diyim beklicez mecbur
(3,599 puan) tarafından
Canım acilden kan verdiysen zaten iki saate çıkıyo ordan doktora gidyosun zaten
tarafından
Gülüm kızım hiç durmadı aksam üzereydi geldim mecbur
(3,599 puan) tarafından
Ayy o acil kapısı bir buçuk aydır acillerdeyim iki aylık kızımla rabbim kimseyi düşürmesin heleki çocukla:(
tarafından
Aynen öyle birde 30 dakikada anca 4 kişi aldılar muayene,  geri kalan hepsi sonuç göstermeye aldılar haram olsun.  Birde gelip rica ediyorlar ben sonuç gostericem beni al önden diye güvenlik de git bekle ben cagiricam dedim kadına cattim sonunda. Kizimda hic durmadı valla çok canı sıkıldı 1 buçuk saat sadece 50 kişi bekledim 4 tane  doktor vardı birde
0 oy
(267 puan) tarafından
Tüpün üzerinde yazan protokol no veya hasta no yu hastanenin labaratuar sonuçlarına yazınca çıkıyor. Varsa iyle bak canim
tarafından
Hay Allah razi olsun  tamamen aklımdan çıkmıştı o

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 51 göst.
27 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurayay (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 241 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 778 göst.
14 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu

381,782 soru

11,429,532 cevap

34,989 kullanıcı

...