0 oy
55 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar merhaba 10 aylık kızım var uykusunda çok terliyor ya daha yeni tahlilleri yapıldı herşeyine bakıldı 9 ay kontrollerinde çok şükür herşeyimiz normal genetik sanırım bu durum eşimde bende terleriz hep ama kafama takılan şu yine de doktora danışma gerekir mi bi de gece uyurken teri kuruyorsa üstünde falan bişey olur mu ya ilk bebek olunca herşey takılıyor insanın kafasına 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Havalar sıcak artık kalın giydirme ama ter üstünde kurursa hastalanabilir sırtına ağız mendili köy gece bakarsin terlemişse cikarirsin
(147 puan) tarafından
Yok yok kalın giydirmiyorun zaten canım üstünü de örtmem ama o halde bile terliyor ya
-Reklam-
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Benim ilk oğlumda 1 sene boyunca terlerdi ama öyle böyle değil 1 sene sonra geçti açıkçası doktora da hiç goturmemistim kan tahlilleri temiz çıktıysa sorun yoktur bence 
(147 puan) tarafından
Temiz temiz tahlilleri izde bi sıkıntı çıkmadı şükür yeni 1 ay oldu yaptıralı
0 oy
(2,978 puan) tarafından
Benimkide cok terler bebekliğinden beri tahlilleri temiz genetik onunki de. Şuan asiri bi sicak yok ama askili şortla yatiyor hala terliyor
(147 puan) tarafından
Allah'ım ya kendim de hiç sevmem terlemeyi bebeğim de rahatsız oluyo mudur hastalanır mı diye düşünüyorum hep
(2,978 puan) tarafından
Bende nefrer ediyorum ama yapicak birsey yok maalesef. Teri üstünde soğumasın hasta olmaz
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Benim kızım da 10 aylık kışın bile aşırı terliyodu bende genetik olduğunu düşünüyorum ama teri üstünde kurursa hasta olur ter bezi kullanıyorum ben ama koltuk altları da terliyse mutlaka üstünü degisiyorum o yüzden gece bile yanımda yedek kıyafet bırakıyorum dikkat etmek gerekiyo 
(147 puan) tarafından
Ben gece uyurken asla dokunamıyorum kızıma maalesef bi uyanırsa yandık geri uyumaz huysuzlanır durmaz
(3,505 puan) tarafından
Uykusundan uyandirmiyorum bende canım uyanırsa benimki de uyumuyor o yüzden yanımda yedek duruyo uyanırsa hemen değişmek için

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 95 göst.
8 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 507 göst.
0 oy
3 cevap 38 göst.
11 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ikiiprensesinannesi (160 puan) tarafından soruldu

381,442 soru

11,419,793 cevap

34,975 kullanıcı

...