0 oy
1,012 göst.
Diğer kategorisinde (2,163 puan) tarafından
tarafından kapalı

( BEN AZ ONCE EŞİM VE İS YERİNDE KİZLAR POST SAHİBİYİM) 

Kızlar ben daha 20 yaşındayım arkamda kimse yok kimseye derdimi anlatamıyorum hayat sizin sandığınız kadar tozpembe değil  eşimle şükür aram iyi kıymetimi bilir ama geçmişi çok berbat bende benle evli iken de yapmasından korkiyorum tamam kadını aramam hata ama hemen kapatacak tim çalmadan ayıp olduğunun bende farkındayım 

Ama a.pta.l sa la.k iğrenç ne yaa bunlar bu nasıl bir üslup hiç tanımadığınız  birisine resmen catacak yer arıyorsunuz soruyu gizledim benim derdim bana yeter sizle uğraşamam :'(

Bidaha TÖVBE SİZDEN AKIL ALMAK :ermm:

notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

22 Cevaplar

0 oy
(839 puan) tarafından
Buradaki insanlar cok garip kendilerini kaf dağında görüyorlar ama sonra bakıyorum o kaf daginda gorenler post açıyor kızlar kocam bu bu oldu kaynanam bu bu bu oldu eee hani başkaları aptaldi ne oldu kendileri ney peki şimdi bu durumda? 
-Reklam-
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Öyle yorum yapanlar keşke direk engellense. Onlara bu lafları deme hakkını kim veriyor terbiyesizler. Bende yorum yapmıştım ama böyle hakaret ederek değil. Bu arada yine diyorum eşini bu kadar sıkarsan ona böyle şeyler için kapı açarsın. Biraz kendine güven, eğer o aldatmayı seçiyosa defolsun gitsin senden kıymetli değil hiç bişey. Sende bi iş bul çalış kafan dağılsın 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 651 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,346 puan) tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,354 cevap

34,985 kullanıcı

...