0 oy
1,010 göst.
Diğer kategorisinde (2,141 puan) tarafından
tarafından kapalı

( BEN AZ ONCE EŞİM VE İS YERİNDE KİZLAR POST SAHİBİYİM) 

Kızlar ben daha 20 yaşındayım arkamda kimse yok kimseye derdimi anlatamıyorum hayat sizin sandığınız kadar tozpembe değil  eşimle şükür aram iyi kıymetimi bilir ama geçmişi çok berbat bende benle evli iken de yapmasından korkiyorum tamam kadını aramam hata ama hemen kapatacak tim çalmadan ayıp olduğunun bende farkındayım 

Ama a.pta.l sa la.k iğrenç ne yaa bunlar bu nasıl bir üslup hiç tanımadığınız  birisine resmen catacak yer arıyorsunuz soruyu gizledim benim derdim bana yeter sizle uğraşamam :'(

Bidaha TÖVBE SİZDEN AKIL ALMAK :ermm:

notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

22 Cevaplar

+4 oy
(17,721 puan) tarafından
Burda boş insan işi gücü insanları rencide etmek olan o kadar çok avanak varki hiç takma yaa 
(2,141 puan) tarafından
Aynen kız haklısın çok doğru kelime avanak ;))
(17,721 puan) tarafından
Gerçekten çok burda kötü ve boş insan takma o yüzden
-Reklam-
+3 oy
(7,673 puan) tarafından
Sen de az değilsin postuna yorum yapmadım ama senin yorumlarını da gördüm elestirilmeyi de kabul edin azıcık 
(2,141 puan) tarafından
Yaş dozunda degilki ya hakaret ediyorlar ya alay ediyorlar ben hatamın farkındayım
+1 oy
(11,217 puan) tarafından
arkmda kimse yok diyip elinden heran kocan kacicak gibi davranarak korktugunu basina getrirsin. hayat korkularla yasanmaz.
+1 oy
(4,889 puan) tarafından
Millete laf  yetiştireceğinize bi muhakemeye alın kendinizi neyi doğru yaptım neyi yanlış yaptım diye. Eleştiriye gelemiyorsunuz sonra da aa kalbiniz kötü diyorsunuz. 
(2,141 puan) tarafından
Eleştiri dozunda oldukca açığım yoksa soru sormadım ama hakaret etmek sizce doğru mu
(191 puan) tarafından
Hakaretle eleştiri mi olur bir kadın bir kadına hakaret ediyor ve buna eleştiri diyorsa biz kadın haklarindan  kadınların birbirine destek olmasindan bu ülkede  nahsetneyelim.. postu yazan bayan yanlış yada hatal8 da olabilir edeple uyarırsın doğru yolu göstermek için fikrini beyan edersin ama hakaret ederek değil
+1 oy
(913 puan) tarafından
Canım daha çok gençsin öncesinde bazı şeyler yaşamış san ve kocan da bilerek seni bu yönde kızdırma ya çalışıyorsa haklısın. Yaptığın doğru demiyorum ama bi sinirle yaptığını anlıyorum. Geçmişini boşver eşinin senden sonrası önemli canım benim takma kafaya hicbiseyi. Bazı insanlar evet acımasız yorum yapıyor onlarada aldirmayacaksin 
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Noldu burda yine
tarafından
Hayır ya bir kişi dedi belki herkes sınırı varsa bişey olmaz falan dedi. Bende dedim benimde eşim var sınırları var bende konuşuyorum diye ... Eve falan gitmiş bayanla dedi hem kotuluyor eşini hemde bişey dedikleri zman zorlarina gidiyor ... Kovanda o zaman o kadar sakalasmasin denmesi zoruna gitti bence uğraşamam sizle diyorsun ya üyelikten çıksan kimsenin bunu dert edeceğini düşünmüyorum
(2,141 puan) tarafından
Nur hanım bilmediğiniz şeyler hakkında konuşmayın baya ağır laflar söylediler bena ben eşimi kotulemedim ki o bana şaka yaptı enbde kadını aradım dedim
(2,141 puan) tarafından
Küfür edenle uğraşamam üyelikten de çıkmayı düşünmüyorum herkese vereceğim Bir cevbum var çok şükür
tarafından
Hayır ilk başta kadınla eve gitmiş iş için dedin.... Sonra başka arkadaşın yorumuna birkac arkadaş beraber gitmişler dedin ... işyerinde de şakalasiyorlarmis ... Bana da şaka uapti dedin ... Ben tabikide bilemem ben yazılana göre yorum yaparım müneccim değilim öncesini bileyim ne yazdiysan o
tarafından
Küfür edenin kendi karekteri ... Çik yada çıkma bunu ben yarın unuturum amma dert sahibisiniz yav ... Bence senin adam ise bile gitmesin otursun evde baş edilmez seninle 20 yaşındasın ne bu agrasiflik anlamadım sakin bir
0 oy
tarafından
Boşver cnm konuyu bilmiyorum ama ayıp hakaret hiç doğru değil kul hakkına giriyorlar
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ben sana artı verenlerden

İnsan yaşamayan kadar bilemez kiskanmaminda sevmekle alakalı olduğuna inananlardanım öyle diyenlerde beddua değil ama yaşasınlarda gkrsunlar
0 oy
tarafından
Canım kotu degıl ınsanlar sen daha cok küçük ve tecrubesızsın o senı cok seven eşin boyle davranırsan sevmez haberın olsun 
0 oy
(419 puan) tarafından
Zatn burdakiler öyle ağzı olan konusr kimse kimsenin derdini bilemez vede burdakilerden akıl alıyorsan evt bazıları doğru yollu göstermeye çalışır bazılarında linç etmeye kalkar devamida gelir
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Post cok uzun diye okumadan çıktım ama içimden kötüyüm ben kötüyüm kotuyuuum şarkısını söylemek geldi
tarafından
Hahhahaha
tarafından
Kız zaten kendi kotuledi ve şuan yazdığı şey çok saçma yani adamı kotuledi sonrada hakeret yedim diyor bir kişi ağır konuştu sanırım sonra yorum yapıldıysa bilmiyorum ama benim okuduklarim gayet duzgundu
0 oy
(91 puan) tarafından
Ah cnm benim ya yasitiz ikimizde boşver sen millet ne der yasamdn bilmez kimse sevgi böyle bişey işte yapma diyince durmzsn ki 
0 oy
(737 puan) tarafından
Kuzum sen böyle davrandikca eşin kendisini bulunmaz Hint kumaşı sanacak kiskansanda belli etme bu kadar yaygara çıkartma ortada çok abartılı birşey olmadığı sürece bir erkeğin iş yerinde bayan olması gayet normal şeyler ha çok samimi olur sen ters şeyler sezersin uyarımı yaparsın ama ortada fol yok yumurta yok adamın öz güvenini tavan yaptiriyorsun resmen
0 oy
tarafından
Canım ben sana hak vermiştim.bosver takma,ağzı olan konuşur.
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Ablacım daha onceki postunu okudum ama yorum yapmadım. Evet seversin kıskanırsın da kendini yersin ablacım boyle. Kendine yazık vallahi bak genceciksin kafanda sac kalamaz. Elbet bizde mecburuz kadın erkek aynı yerde durmaya. Ben 7 erkegin arasında calıstım ne yapacaksın mecbur. Ekmek parası. Evet gecmişi kötü diyorsun da eger ki evliyken birseyini görmediysen sende boğulma adamı da sıkma. Zamanında bir piskologu dinlemiştim. Eger bir seyi cok takıp o kisiyi o konuda suclarsan en sonunda o işi yaparmış. Eşegin aklına karpuz labugı düşer demişti. 
0 oy
(1,244 puan) tarafından

buradaki bazı kişiler kaostan  beslenip fitneden su ihtiyacını karşılıyor. Anlamak mümkün değil:)

0 oy
(1,448 puan) tarafından
Canim benim sen o kadını aramakla hata yapmışsın esin aramış gibi görünmüş ben bunu tuhaf karşıladım ve yorumum bu yöndeydi
(1,448 puan) tarafından
Ayrıca sende güzel bir cevap verdin bana ..

Cok ileri gitti diye
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Hakaret edilecek bir durum yok üstelik millet stres atacak yer arıyo. Ama bi daha yapma öyle şeyler adamın gözünde bu tarz şeyler hoş karşılanmaz azcık ergenlik yapmışsın :) 
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Valla burda herkes sütten çıkmış ak kaşık zannedersin hepsi muhteşem kusursuz hatasız o yüzden canım mutlu olduğun bir şeyi bile zehir edebiliyorlar ben artık sıkıntım olsada açmıyorum linç tayfasının işi gücü yok maalesef ćokta takmamak lazım
0 oy
(682 puan) tarafından
Var öyle patavatsızlar

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 647 göst.
6 Kasım 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,281 puan) tarafından soruldu

379,261 soru

11,352,341 cevap

34,824 kullanıcı

...