0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (177 puan) tarafından
Kızlar eşimle severek evlendik çok düşkündü bana gözümün içine bakardı bir dediğimi iki etmezdi (1.5 yıllık evliyiz) ben kusunce hemen konuşmaya çalışırdı bu son 7-8 aydır hiç bir özel günümü kutlamaz bir tek doğum günümde bir hediye alır ilk anneler günümdü  bayram tatili için onun ailesinin yanındaydık hadi çıkalım hediye alalım dedi gittik AVM ye annemlere hediye aldık (tabi orda ben benim annemede alalım demesem almayacaktı sadece kendi annesine alacaktı) sonra bana da sende ne istiyorsan al hadi dedi bende istemiyorum masraf yapmayayım dedim (bunu çok içten söyledim ) anneler gününde hiç olmazsa bir çiçekle gelir diye düşündüm çünkü ilk evlendigimiz zamanlar haftada ayda bir muhakkak eve çiçekle gelirdi neyse işte boyle ilgisi çok azaldı ben kendime bakmayı çok severim ama kuaföre gidip para verince eşim çok söylenir surat yapar ama bakimli kadına da bayılır 5 ay önce doğum yaptım birinci dereceden bir yakinimi kaybettim ve sütüm kesildi bebeğimi emziremedim doğum kilolarını veremedim derken özgüvenim iyice düştü geçen gün sahilde eşimin arkadaşı ve eşini gördük kadın çok güzeldi döndü bana dedi ki kadın hiç buralilara benzemiyor değil mi ( o şokla) ben o an birsey demedim ev almayı düşünüyoruz dün ev bakmaya tek başına gitmek istedi ne yaptıysam sen gelme dedi. Dışarı çıktığımızda elinde telefon tek kelime sohbet etmez sürekli telefonla oynar ben çıkalım demesem dışarı da çıkartmaz neyse bende sen dün kadını güzel görünce o şokla bana kadın hiç buralilara benzemiyor dedin dedim kekelemeye başladı sonra kalktı ev bakmaya gitti gelince de benimle hiç konuşmadı(bu 7-8 aydır da bunu adet edindi küsüp konuşmuyor benimle) aşırı canım sıkkın gerçekten evde tek başıma yasiyor gibiyim evdeykende hiç sohbeti yoktur sürekli telefon elinde oyun oynar bıktım ya. He birde gecen gün bana diyor ki sende finansal yönetim sıfır cinsel yönetim de sıfır ( korunduğumuz halde hamile kalmıştım bebeğin kalp atışı olmayınca kürtaj oldum)

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ben bu tür olayları evlılık tam oturmadan Eşler bir şey paylaşmadan çocuk yaptığı için sorumlulukları artıyor ve birbirlerınden uzaklaşıyorlar tahmini evrenden üç ay sonra hamile kalmışsın
(9,896 puan) tarafından
Ben evlendiğim ay hamile kaldım çok şükğr böyle şeyler yaşamadım eşim yardım eder istediğimi alır çiçek alması kalsın çiçeği napayım ailesine bakıyor kızıyla ilgilenyior arada  sorunlar olsada genel olarak iyiyiz post sahibne Allah sabır versin
tarafından
Ailesine bakıp kızıyla ilgilenmesi bir lütuf değil ama :) Bakış açınız farklı biraz. Ondan sizde böyle şeyler olmayabilir.
tarafından
Gözdeydı dımı :) aılesıne bakması degıl mesele ki mesele beraber vakıt gecırmek bırseyler paylasmak, aranızdakı konunun sadece cocuk bezı cocuk maması gaz ılacı olmaması, bende 2 sene bekledım kı ben ıstemeden oldu bence evlılık oturmadan cocuk bozuyor
(177 puan) tarafından
İşte herkesin beklentisi farklı kızlar Allah var ben çocuğuyla ilgilenmiyor asla diyemem ama çocuğa ilgisi farklı bana farklı bence
tarafından
Katılıyorum arkadaşım. Çocuğa ilgisi ayrı. Eşine ayrı
-Reklam-
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla aslında aranızda güzel Bi bağ var ama eşin bunun içine etmiş. Bence sen içindekileri duygularını hissettiklerini onun anlamasını beklemeden iyilikle her zaman anlat hani sohbeti yok elinde telefon diyorsun ya o anlarda bile sen anlat söyle böyle düşünüyorum felan diye 
(177 puan) tarafından
Güzel bir bağ vardı gerçekten ama malesef artık bağ bile yok. Canım ben sürekli sürekli konuşuyorum telefonu eline alinca bile konuşuyorum ama dinlemiyor sinirlerim bozuluyor
(3,259 puan) tarafından
O zaman hiç umursamayacaksın koyacaksın önüne yemeği onunla beraber bile oturup yemeyeceksin. Kaçan kovalanır. Mümkünse çık kendi başına gez dolaş fotoğraflar çek. Kendi başına mutlu olduğunu göster ona.
(177 puan) tarafından
Var canım 5 aylık ellerinden öper. Çocuk elimi kolumu bağlıyor zaten
(3,259 puan) tarafından
Çocukla beraber gezeceksin ben şuraya buraya gidiyorum deyip haber verebilirsin ama kesinlikle izin alma. Niye bağlasın boşanmak gibi biseu düşünüyorsan bu çözüm değil ki. Bu erkekler kolay vazgeçmeye zaten programlı.
Bak 9 sene çocuğum olmadı benim eşim arkadaşlarına aşırı düşkündür. Hepsi de çocukluk arkadaşı sonradan arkadaş edinmeyen de sabit Bi tiptir eşim. Biz evlendigimiz zaman çoğu da bekardı. Biri çağırsa hemen giderdi gidebilir miyim derdi ama gitme desem kıyamet kopardı öyle de manyak. Derdim evlenince kimse suratına bakmayacak diye kısmen öyle de oldu ama. Ben saçlarımı kopariyorum evlenmeden önce de olan bir sorunum bu benim. Bunun için tedavi olayım dedim. Doktor bana prozac adında Bi ilaç verdi. Eşim dışarıya çıksa böğrüme öküz otururdu isterdim uyusa bile koltukta dursun. Çok kavgalar ettik. Birde dışarıya çıkarma huyu da yoktur. Hep ayak bağı olarak görür yeni evlendihimiz sıralar Bi haftasonları o da paramız olursa gezerdik o. Bu ilacı içmeye başladım bu bana şuraya gidiyorum dese git hatta mümkünse eve de gelme demeye başladım o kadar rahatladım:))
(177 puan) tarafından
Canım öyle arkadaşlarla dışarı çıkması falan hiç yok hatta tam tersi ben diyorum çık arkadaşlarınla buluş kafeye git mangal yapin çünkü evde oturmaktan benim psikolojim bozuldu onun bozulmasın diyorum her gün işte o yine bir tık iyi ama evde oturup ilgi göstermeye cxd evde oturmasını da bir manası yok
0 oy
tarafından
Canım evliliğin ilk yılı zaten çok zor. Bi de çocuk olunca zorluk katlanmış tabi. Çok geç olmadan bir terapiste gitmekte fayda var bence
(177 puan) tarafından
Canım bulunduğumuz yerde çift terapisti hiç yok psikolog psikiyatri bile yok desem yeridir
0 oy
tarafından
canım youtubede işinin ehli ilişki danışmanı Selin karacehennem var. izle. akşamlar sık sık canlı yapar soruları cevablar. dün akşam bile sorumu cevabladı.
(177 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim mutlakaa izliycem
0 oy
(1,212 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

image

image

image

image

image

Kuzum o böyle yapıyorsa sende diyetle sporla  zayıfla sıkılaş  Bakim sadece kuafor demek değil evde kendin yap ve zayiflayinca  ona kendinin sana davrandiği gibi davran ez kücümse o zaman aklı başına gelir şuan kaç kilosun boyun kaç

(1,212 puan) tarafından
Bak kuzum yorumuma ekliyorum tabaklarimi
(177 puan) tarafından
Tamam kuzum çok teşekkür ederim
(1,212 puan) tarafından
Ekledim kuzum sabah uyandiğinda  1 bardak ilik limonlu su iç  yarım saat sonra kahvalti  aciktiğinda  tarçinli  Türk kahvesi  iç  gün içinde 15 dk bile olsa spor yap  aksamda  bu şekilde  saat 7 civari  ye ben 2 öğün besleniyorum  dediğim gibi 40 günde 9 kilo verdim
(177 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım motivasyon oldu bana çok sağ ol ❤️❤️ hepsini harfiyen uygulayacağım
(1,212 puan) tarafından
Rica ederim kuzum biz istersek  herşeyi  başaririz allahın izniyle
0 oy
(120,001 puan) tarafından
su kusup konusmamak ne yaa cocuk gibu
(177 puan) tarafından
Çocuk bile yapmaz bunu canım
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Canim esin cocuk olunca zorlanmaya baslamis sorumluluk almak istememis ayrica hayat pahali geliyir o da sana yansiyor % 80 maddi sikintidan dolayi davranislari degismis cocuk icin gelecek planmak zorunda bu hayatta

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 26 göst.
0 oy
5 cevap 118 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 143 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 75 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Cansell (339 puan) tarafından soruldu

384,707 soru

11,507,897 cevap

35,164 kullanıcı

...