0 oy
774 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,234 puan) tarafından

Kızlar doktor siz doğulular erkek istiyorsunuz kız olunca aldırıyosunuz dedi söylemedi ya gıcık oldum anlayanınız varmı kız istiyorum ben zaten Bi oğlum var 

image

44 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ya bu ne sacma. Burda binlerce turk kurt gordum erkek olsun dıye muska yapan bile vardı karakter meselesi dogu ile alakası yok zaten sureklı dogu tarafı kotulenıypr dogu insanları cok sıcak kanlılar aşırı misafir perverler ben hayatımda dogulular kadar misafir Perver görmedim doktor adam degıl iş... 
-Reklam-
+1 oy
(2,835 puan) tarafından
Doktor mal mı resmen bu doğudakilerı kötülemektir evet bazı aileler erkek çocukları sever ama kız çocuklarını aldıracak kadar da insafsız değiller  bu zihniyette olan insanlardan nefret ederim bizim ailede  kızları çok önemserler 
+1 oy
tarafından
Kız cnm soylemedigine göre kız bellıkı
0 oy
tarafından
Benim oğlum var kız istiyorum deseydin söylerdi belki
(1,234 puan) tarafından
Dedim canm söylemdi
tarafından
Benim içime kız doğdu hayırlısı olsun ins
0 oy
tarafından
Tövbeeee ne alaka ne kadar dengesiz konuşmuş yaa 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Cidden oylemi dediği gibi yani
(1,777 puan) tarafından
Öyle asko, burdakiler kız olunca pek sevinmiyorlar, alt komşumun 3 tane kızı var, bidaha gebe kaldı herkes buna diyordu bu erkek olacak bu erkek olacak, doktor kız demiş yine, herkes diyordu yok erkektir, dedim doktor kız demiş daha ne erkek diyonuz dedim, ben özele gittim öyle söyledi kızım olacağını, dedim doğulu değilim söyleyebilirsiniz:d kız olunca aldıran varmış ama her doğuda bir değil tabi
(22,070 puan) tarafından
Ayy cok tuhaf knka ya demkki aldiriyolarki doktorlarda soylemiyo
(13,202 puan) tarafından
La kanka kürtaj bundan yasaklandı seneler önce
(22,070 puan) tarafından
Nebilem knka la yeni aydinlandim:D
(13,202 puan) tarafından
Olsun öğrenmiş oldun ❤️ bilgi iyidir
0 oy
(11,216 puan) tarafından
doktor feminist olcam die kafatasci olmus haberi yok :)
0 oy
(8,087 puan) tarafından
Erkek canim keseden tahmin ettim ama ne alakaymis ne geei kafa bi daktirmis o
(1,234 puan) tarafından
Aynen valla ilk defa gördüm eminmisin canm ya kız istyodum
(8,087 puan) tarafından
Erkek canim eminim
(5,272 puan) tarafından
Nasl emin oldun
(8,087 puan) tarafından
Tahmin ettim kiz emin deilim ama hep cikiyor tahminciklerim
0 oy
(1,777 puan) tarafından
O ne biçim laftır öyle... Derhal şikayet etmelisin, benimde eşim polis olduğu için doğuda görev yapıyoruz oda söylemedi burdakiler kız olunca aldırıyormuş diye
(1,234 puan) tarafından
Uğraşamam allaha havale ediyorum
(2,835 puan) tarafından
Çünkü yok öyle birşey bu zihniyetle alakalı batılı veya doğrulukla alakası yok
0 oy
(1,896 puan) tarafından
Ultrasondan çok cinsiyet anlayamıyorum canım ama doktorun yaptığı çok kırıcı olmuş ne alaka yani sanki herkes bu sebeple bebek mi aldırıyor bir de cinsiyetini öğrendiğinde zaten en az 11-12 haftalık oluyor o saatten sonra yasal olarak zaten kimse aldıramaz bebeğini diye biliyorum. 
(1,234 puan) tarafından
16 haftalığım canm zaten
(1,896 puan) tarafından
bence söylemesi lazımdır gıcık bir doktora denk gelmişsin canım
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Doktor saçmalamış bende doğuluyum iki kızım var tırnaklarını dünyaya değişmem eşimle üzerlerine titriyoruz 
(1,234 puan) tarafından
Bizde eşimle kız istiyoruz oğlumuz var şaşırdım doktorun böyle demesine
0 oy
(4,887 puan) tarafından
Var mı böyle doğulu batılı diyen doktorlar. Cahil cahildir  heryerde vardır o zihniyetlerden. 
(1,234 puan) tarafından
Varmış bende şaşırdım oysaki biz doğulular doktorlarımıza deger veriyoruz onlarda bize böyle ötekileştiriyo
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Bence haklı bi davranış. Demek ki çok şahit olmuş. Erken öğrenmeniz bişeyi değiştirmez. Keyfi kürtaj yapma süresi geçince öğrenirsin. 
(11,216 puan) tarafından
beni sasirttin :)oysa yorumlarini begendigim birisin. burda bir cinsi savunacak diye ayrimcilik ve otekilestrme var. yaptigi genelleme ve suclamada cabasi.
(1,234 puan) tarafından
Canm benm aldırmak öncelikle benm kararım asla yapmam günah ama doktor sert Bi üslupla siz doğulular erkek istiyorsunuz diyo hemen aldırırsın diyor benm hakkımda bu kadar eleştiri hakkını kim veriyor ona ayrıca oğlum var kız zaten istiyorum dediğim halde hadi hadi git diyor
(11,216 puan) tarafından
bu resmen irkcilik ve otekilestrme. bana isvecte bu muameleyi yapacak doktoru  ( ki boyle bir cehaletti sokakta ki kor cahil bile yapmaz ) sikayet etsem direk gorevden alinir. ama tabi adalet ve esitligin oldugu bir ulkeden bahsediyorum ;)
(3,490 puan) tarafından
Doğulusun diye öyle davranması hiç hoş olmamış haklısınız, ben o kısma takılmamıştım, genel olarak düşünmüştüm, ırkçılık ötekileştirme kabul edilir bişey değil o bakımdan da haklısın, benim demek istediğim cinsiyeti erken öğrenmek kimsenin hayatında bişey değiştirmez, ama madem böyle yaygın bi zulüm var, doktorun kendince bebeği koruma çabasını takdir ettim, tabi daha makul bi şekilde kendini ifade etse sizi de rencide etmese iyiymiş. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma, size kötü davranmış iyi etmiş demek istemedim katiyen, bebeği korumak istemesi sadece hoşuma giden.
(1,234 puan) tarafından
Anladım canm sorun değil anladım ben seni
0 oy
tarafından
Doğru demiş doktor ama aldırma zamanı geçmedimi ne alaka kız erkek tövbe yaaa
(1,234 puan) tarafından
Aldırma zamanında olsa Allah nasip etmesin aldırmayı zaten bebeğimi kaybettim altı ay önce
tarafından
Başın sağ olsun canım
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Yerinde olsam doktoru şikayet ederim yaptığı çok yanlış bir davranış.

Bacı sanırım erkek ben öyle tahmin ettim bide sanki pipisi gözüküyor kordon değilse o 
0 oy
(14,077 puan) tarafından
Demekki kiz o yüzden böyle bir laf söylemiş. 
(1,234 puan) tarafından
Ay inşallah valla
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Dediği gibi öyle olaylar oluyorsa söylemekte haklı senlik bi durum değil kız evlat diye aldıran cihillerde asıl suç doktor senin asıl niyetini bilemez 
(1,234 puan) tarafından
Yok canm öyle bişey yok atıyo ahmak bazı aileler evet sevinmiyo ama aldırma yok
(1,369 puan) tarafından
Anladım canım o zaman gerekli yerlere şikayet et
0 oy
tarafından
Diploması var diye herseyi söyleme hakkını kendinde bulan bi a sal.ak daha boşver 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Zaten ondan yasaklandı cinsiyet belli olunca kürtaj. Sizi asla kastetmiyorum yanlış anlamayın doğusu batısı yok bu işin de. 
0 oy
(7,155 puan) tarafından
Ne alakası var saçmalamış ağzının payını veremedin mi?

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 158 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde SmyyeCirkin (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 413 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde SmyyeCirkin (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 754 göst.
17 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,546 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 457 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,197 puan) tarafından soruldu

384,648 soru

11,506,536 cevap

35,159 kullanıcı

...