0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (30 puan) tarafından

Dünde bi post yazmistim ceyhanda olan varmi diye burda kimsem yok gelin geldim ceyhana arkadaşlık edecek olan kızçeler varmııı aslında kiloda vermek istiyorum bisikletim var ama arkadaşım yok olanlar varsa yazsında bisiklet sürelim :)

2 Cevaplar

0 oy
(3,950 puan) tarafından

Kiz orda degilim olsam da gelemem tuvalete gidecek kadar bile vaktim yok. Artik o bile lüx benim için :D:D

(30 puan) tarafından
Ahahahah valla benim vaktim var ama tek olunca dışarı cikma istegi gelmiyor icimden kocam ise gidiyor ben sabahtan aksama kadar evde tekim o yuzden ugraş ariyorum bide tabi zayiflamak hahahaa
(3,950 puan) tarafından
Ben sanırım anca cocuklar okula baslayinca senin gibi rahat olurum. Dedigin gibi yalniz olunca canı dikiliyor insanın dışarıda illa biri olmasi lazim bende tek cikmayi sevmem
(30 puan) tarafından
Valla oyle valla tek olunca birsey yapasim gelmiyor valla
-Reklam-
0 oy
(421 puan) tarafından
Kiz ben ceyhanliyim da urfaya gelin gittim ben napam:(((
(30 puan) tarafından
Ayyy ne zorr yaaa ben adanada oturuyordum ceyhana gelin geldim senin ne zorun var burda oraya gidiyon :)
(421 puan) tarafından
Adanalı eşimde normalde oo ne guzrl dedim ailemden de ayrilmam buraya atandı bende ona tabi geldim 3 sene oldu valla alışamadım . Evdeki hesap carsiya uymadi anlayacagin :)))))
(30 puan) tarafından
Hahhaha aman boşver insan sevdigiyle olunca heryer güzel geliyor hakkimizda hayirlisi olsun insallah gelirsin ceyhanada ahahaa

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 131 göst.
26 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Docentpapagan (488 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Rabiaalver (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
5 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu

379,814 soru

11,369,715 cevap

34,853 kullanıcı

...