0 oy
492 göst.
Aile kategorisinde (1,683 puan) tarafından

Evlendikten sonra arkadaş çevrem hiç kalmadı bir iki kişiyle konuşuyordum kızlarla evlendikten sonra bı fırsat bulamadım buluşalım falan bir iki evime geldikler dediler dışarıda buluşalım çocuktan esten yok gidemedim araya soğukluk girdi:( şimdi yanlız kaldım onlar hala geziyor bekarlar çünkü..

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sende evlilerle arkadaşlık kur 
(1,683 puan) tarafından
Yok ki tanımıyorum burda kimseyi
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Bende gurbete geldim komşum arkadaşım yok yalnızım senin gibiyim ilk zamanlar çok zor geliyordu alıştım artık
(1,683 puan) tarafından
Kuzum arkadaşlarım öyle bir iki senelik değiller ama onlarda haklı gel gel dediler ya eşim istemedi yada oğlan hastaydı gidemedim şimdi onlar geziyor ben öyle evde tek burda kimseyi tanımıyorum da eşimin akrabaları var hepsi çok büyük benden
(1,629 puan) tarafından
Bnde oyle yım esımin aılesi war ama ısınamıyorum yaptıkları bana uymuyor onlar gelın yapıyor benı bnde onlari aıle goremıyorum
(1,683 puan) tarafından
Vallahi ben kız keşke Adana'da olsan arkadaş olurduk :)
tarafından
nıye esın ıstemıyor dıye yıllardır arkadasın esınden ınce tanıdıgın ınsanlara mesafe koyuyorsun tabıkı arkadas sız kalırsın boyle olursan bıraz sesinizi cıkarın
0 oy
(4,983 puan) tarafından

Evlilik bekar hayati gibi degilki

Onlarin derdi tasası yok 
Onlar gibi olmaya calisirsan mutsuz olursun 
(1,683 puan) tarafından
Yok cnm sadece özlüyorum kızları üzülüyorum
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Kız boşver çokluk iyi deil bende yaptimda ne oldu pişman oldum artık mesafeli koruyrm ama eşimin arkadaşlarının eşleri var 2kisu onlarla konusurm sadece bir iki kişi olması yeterli valla 
(1,683 puan) tarafından
Eşim kimseyle görüşmüyor ki beni tanıştırsin
0 oy
tarafından
Seni anlayanlar şuan evli ve çocğu olanlar böyle biri varsa arkadaş ol canım yoksada boşver olur illaki şuan benimde yok ama artık umursamıyorum zamanında çok vardıda ne oldu hangisi kaldı hiç biri 
(1,683 puan) tarafından
Öyle cnm doğru söylüyorsun
tarafından
Aynı yerde olsaydık olurduk valla arkadaş :)
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Evliler bekarlara özenir bekarlar evlilere özenir herkes kendinde olmayana özeniyor enteresan bir hayat:)
(1,683 puan) tarafından
Ozenmek değil yanlış anladın herhalde arkadaşlarımla görüşemiyorum hâliyle artık kimse kalmadı çevremde bekarlar evliler değil postum
(7,618 puan) tarafından
Demek istediğini anladım sonda demişsin ya geziyorlar bekarlar diye ona istinaden yazdım.
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Benimde hic arkadaşım yok kız kardeşlerim var ama arkadaş gibi burdada tanıdığım konuştuğum kimse yok
(1,683 puan) tarafından
Evet o yönden şanslı olanlardan biriyim iki ablam var biri evli biri bekâr bekar olan sadece geziyor :) ablamla ben evliyiz çocuk koca iş ev yemek:)
(1,013 puan) tarafından
Benim ikiside evli konuşuyoz gelip gidiyoz arkadaşa ihtiyaç kalmıyor ☺️
(1,683 puan) tarafından
Maşallah cnm Allah uzun ömürler nasip etsin çok şükür
(1,013 puan) tarafından
Amin inşallah Seninde ablalarin varmis ne yapcan arkadaşı canını sıkma
0 oy
tarafından
Kiz ben evlendim bekarken oturdugum mahalledeyim hala ama arkadasim kalmadi bi tane var oda binde bir gorusuyoruz cok nadir gelise evime gelio onunda cocugu var evlenince oyle vekarliktaki gibi gezip tozulmuyor ya hele bide cocuk olunca
(1,683 puan) tarafından
Evet çok haklısın cnm
0 oy
tarafından

Aynen valla yaa koptuk gittik bütün arkadaşlarımdan 

Neyseki burayı keşfettim hayatıma renk geldi valla 

Bir sürü bacın var kız burda üzülme<3

(1,683 puan) tarafından
Ay ne güzel darısı bana olsun inş ❤️
0 oy
(124 puan) tarafından
Nerde oturuyorsun
0 oy
(7,739 puan) tarafından
Benimde yok gel arkadas olalim:)
(1,683 puan) tarafından
Olur :))))
0 oy
tarafından
Kuzum gerçek arkadaş dost olsalardı asla araya mesafe girmezdi bende evliyim 2 dostum var bekarlar saolsunlar 3 4 ayda birde olsa yanıma gelirler sürekli arayıp sorarlar dışarda buluşamayız durumumu bilirler yani üzülme kendi kendine yetersin

İlgili sorular

+1 oy
25 cevap 508 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 224 göst.
0 oy
3 cevap 298 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ilknur1998 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Hayal1907 (272 puan) tarafından soruldu