0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
dbfjkd

19 Cevaplar

0 oy
(8,207 puan) tarafından
Hata senin politik davranamamıssın canım kızgın sirke küpüne zarar.
-Reklam-
0 oy
(476 puan) tarafından
Bana kalırsa karışmamalaydın kimle arkadaşlık ediyorsa konuşursa konuşsun yani
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Sende deseydin beni kıskandırmak icin onunla görüşüyor diye 
0 oy
tarafından
Peki eşinin eski sevgilisi neden gorumcenle gorusuyo hiç bunu düşündün mü sonuçta kim eski sevgilisinin ki evlenmiş coluklu çocuklu adam kardeşiyle konuşur kahveler içer bence o kızda var sıkıntı gorumcen küçük belliki bilinçsiz diğer tarafın doldurusuna geliyo bence çok tehlikeli bi durum yerinde olsam görünce sen uzaklasmak yerine daha yakın olur iyice kendime yaklaştırır o kızdan uzaklastiririm yuvan tehlikede bacım benden söylemesi hain planlar donuyo ortalıkta 
(301 puan) tarafından
Eski sevgilisi değil canım, eşimle arkadaşlardı
(301 puan) tarafından
Ayrıca görümcem de küçük değil 23 yaşında ve eşime sonsuz güveniyorum
tarafından
Hmm işler değişti o zaman
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Yanii kocan muhattap degilse cokta umrumda olmaz. Herkes yapsin yilanligini sinsiligini ben bakarim kocama. Dusman catlatircasina takar koluma mutlu mutlu gezerim
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Bunu 2.kez paylaşıyorsun galiba dime
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Görümcen kiminle görüşürse görüşsün banane ya kocaman kız yani ne düşünerek yaptığını bilemem ama görümce de kıskanılmaz ki 
(301 puan) tarafından
Kıskanmakla ne alakası var bacım ya benim canımı sıkmak için yaptığı belli gidip takipten çıkardım diye de neden kocama şikayet ediyor beni
(4,089 puan) tarafından
Ona fırsat vermişsin işte böyle basit şeylere takılma biraz ağırlığını koy şimdiden böyle şeylere takılır laf verirsen sonra daha kötü şeyler yaparlar ve yine suçlu sen olursun banane der kapatırım ben bunu
0 oy
tarafından
Sen kızdan nefret ediyorsun diye herkes nefret edecek diye Bir şey yok.o karışmıyorsa senin arkadaşlarına senin onun arkadaşligina kızıp engellemen saçma olmuş bence 
0 oy
(482 puan) tarafından
Ben hatirliyorum kucukken annem amcasinin eski nisanlisiyla arkadaşti ama nisan olayindan falan da once arkadaslarmis. Sonra ikisi de ayrilmis baskasiyla evlenmis 2ser cocuklari olmus annemlerin yillarca dostlugu surmus. Ama ne annem yengesinin gozune sokmus yaninda bahsedip saygisizlik yapmis ne de yengemiz anneme veya kendi esine tavir almis. Gayet guzel saygi çerçevesinde  goturmusler olayi benim basima gelseydi sahsima ve evliligime saygisiik yapilmadigi sürece  karismazdim iliskilerine 
(301 puan) tarafından
Canım şöyle ki görümcem o kızla hiç samimi değildi, biz kendi de söylüyordu zaten, bizim o kız yüzünden aramız bozulduktan sonra samimi oldu kızla, ki bizim aramız o zamana kadar görümcemle gayet iyiydi,  ben buna takılmıştım o zamanlar, sonra görümcem hep eşimle aramızı bozmaya çalıştı bugüne kadar şimdi de kendince benim canımı sıkmak istiyor yine gayet ortada bu çünkü ben onlar samimi olunca görümceme sana hiç yakıştıramadım aramız ne kadar iyiydi, üzüldüm, bir anda nasıl samimi olabildin falan demiştim bunu bile bile samimiyetine devam etti bende artık muhattap olmak istemiyorum
(482 puan) tarafından
Bu bildigin nispet
0 oy
(2,048 puan) tarafından
İster çıkarım ister girerim sanane deseydin
0 oy
tarafından
Görümce belli ki daha ergen. Bence görmemezlikten gelebilirdin. Görüşen kocan değil o cünkü. 
(301 puan) tarafından
Neden artık hoşlanmadığım kişiyi takip etmek zorunda değilim, gelip rahatsız olduysa bana söylesin o yapacağını yapsın ben takipten çıktım diye ben mi kötü oldum şimdi?
0 oy
tarafından
Ahh şu  evlilik ilişkisi ülke ilişkilerine benzer. Hepisi siyaset, hepisi politika.
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Bence sen haksızsın. Kusura bakma da sen sevmiyorsun diye görümcen de mesafe koymak zorunda değil. Kimin kiminle görüşüp görüşmeyecegine sen karar veremezsin. Hee birini sevmiyorsan ben ondan hoşlanmıyorum o yaninizdayken beni çağırmayın dersin olur biter. Görümcen senin sevdiğin bir arkadaşınla arası kötü olsa. Sen görümcen sevmiyor diye arkadaşlığını mı bitireceksin sanki. 
(301 puan) tarafından
Neden artık hoşlanmadığım kişiyi takip etmek zorunda değilim, gelip rahatsız olduysa bana söylesin o yapacağını yapsın ben takipten çıktım diye ben mi kötü oldum şimdi? Ayrıca ben görüşmelerine karışmıyorum ki görüşürse görüşsün ama soğudum ve zaten görümcemin bana sadece bu konuda değil yapmadığı şey kalmadı beni kabullenemedi hiçbir zaman bende bu sebepten hoşlanmıyorum artık muhattap olmakta istemiyorum takipleşmek zorunda da değilim.
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Aile dosttuysa sen ve eşin en kötü görüşmez olur biter. Onun görüşüyor olmadı seni bağlamaz. 
(301 puan) tarafından
Görüşmesin demiyorum zaten görüşürse görüşür banane ama ben niyetini ve karakterini bildiğim için muhattap olmak istemiyorum bu kadar, takipten çıktığım için eşime şikayet etmesine gerek yoktu
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Kizdigini belli edersen yapar. Demek ki gördün mü ettin mi diye sana bakmış. Akıllı olsana. Bnce bundan sonra asla takiplesme aranız iyi olsa bile
0 oy
(2,135 puan) tarafından
Eşim bana arayıp hesap soracak birde suratıma kapatacak. Aklını alırım onun, bütün ailesini engelledim bunu yaptıktan sonra eşim. 

Eşim bana haklısın dediği halde ailesini sildim, her yerden engelledim. Ağzını acmadi. Eşiniz ayıp etmiş 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Görümcen eşinin kardeşi kanı canı siz artık ailesiniz böyle bi meselede direk net bir tavır koymuşsun haklısın ama yapman gereken manen bir tavır olmalıydı. Umrunda olmadığını yaptıklarının çocukluktan baska bir şey olmadıgını farkettirmen gerekiyodu bu da ancak takmamakla olur. Eşin haklı bu konuyu sürdürmemeni tavsiye ederim 
(301 puan) tarafından
Neden artık hoşlanmadığım kişiyi takip etmek zorunda değilim, gelip rahatsız olduysa bana söylesin o yapacağını yapsın ben takipten çıktım diye ben mi kötü oldum şimdi?
0 oy
tarafından
İyide sen niye takipten çıkıyorsun ki ne gereği var. Gönderilerini görmeme seçeneği var onu yapsaydın şimdi görümcenin ekmeğine bal sürdün 
(301 puan) tarafından
tarafından
Yoo sadece seni sinir etmek istemiş, başarmış. Ayrıca sen nasıl hoslanmadigin kişiyi takip etmek zorunda değilsen oda istediğiyle görüşebilir
(301 puan) tarafından
Görüşmesin demiyorum zaten görüşürse görüşür banane, hiçte sinirlerim bozulmadı umrumda olmayan kişiler için canımı sıkmam ve kötü niyetli olduğu için muhattap olmak istemiyorum bu kadar
0 oy
(66 puan) tarafından
Benim takıldığım yer eşin neden sana kızıyor

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 823 göst.
12 Haziran 2023 Aile kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 551 göst.
1 Kasım 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 691 göst.