0 oy
521 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

2. Gebeligim 9haftaligim 2 yasindada oglum var

Eşim gece 11 gibi geliyor işten

Geldigi zaman ben yorgun oluyorum uzaniyorum sen biraz cocuga bak diyorum

Ee yorgunsan annene git dedi

Orda sanki yatcammi hep dedim

Hep yorgunsun kiloda aldin diyor dogurur dogurmz zayfla diyor bunlar gulerek soyluyor ama ben uzuluyorum cokmu duygusalim sizce

Gorevlerimi yapyorum yemegimi yapip evimi topluyorum cocugi parkada cikariyorum

15 Cevaplar

+3 oy
(13,852 puan) tarafından
Senin duygusal olman normal eşinin odun olmasi anormal. O bebeği kendi yapti annenin evine niye gidiyormuşsun. 
tarafından
Dinlen orda diyor
(13,852 puan) tarafından
Amaç orda dinlenmen değil çocuğa annenler baksin diye başindan salmak istiyor sizi.
tarafından
Annem bakmiyor pek
-Reklam-
0 oy
(136 puan) tarafından
Çok biliyorsa eşiniz hamile kalsaymış o zaman.. Azıcık anlayış gösterseler ne olur acaba ? 
(136 puan) tarafından
Valla herkesin hamileliği aynı geçmiyor ki ben de çok zor bir hamilelik geçiriyorum. Kafamı kaldıramiyordum resmen. Napalım yani bizim de elimizde değil ki
tarafından
Hep yatsam işleri kim yapcak cocuga kim bakcak mecbur park falan istyor cikiyoruz gunde 1 saat
(136 puan) tarafından
Bu süreçte kulaklarınizı tıkamak psikolojiniz için en iyisi. Eşinizle de bunu güzelce konuşun
tarafından
Gelmiş uzanmiş yanima biraz zayfla dogurunca ben böyle istemiyorum kilolu dedi
(601 puan) tarafından
Sende birr iş yapma evde uzan dinlen o gelince yorgun olmazsın beraber oturursunuz biraz
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Hormanlar değişiyor normal böyle hissetmen ama kocan bey de sorun var öyle denilirmi ayaklarını öpmesi lazım ikinci çocuğu doğuracağın için
tarafından
Ya kız ne demezsin
0 oy
tarafından
Hadi ya,bebeği o yaptı,sana niye annemler baksın,
tarafından
Iste laf ediyo
tarafından
Etmesin bı zahmet senden daha çok nazlaniyor
tarafından
Kiz ben hic nazlanamiyomki zaten aksam 11 de gelyo sabah 7 de gidiyo yuzunu gordugum yok
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Çocuğu annenden mi yaptın acaba :ermm:

tarafından
Hep yorgunsun git dinlen diyor
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Eşimle tanıştığımızda 72 kiloydum evlilik hamilelik sonrası şu an 92 kiloyum arada o da diyor zayiflasan daha iyi olur ama bu kadar kırıcı olması hiç hoş değil bir anda alsın 20 30 kiloda versin kolayca bakalım oluyor muymuş 
tarafından
Ya hamile olmasam yaparim diyet ama yemeyince ellerim titryo
(13,007 puan) tarafından
Bosver sen onu canım öncelikle kendini ve bebeğini düşün doğum olsun sağlıkla al kucağına kiloları sonra halledersin hamilelik kilosu ger kadına yakışır
0 oy
tarafından
Görevlerini yapman önemli değil eşin başka bişey istiyor ayrıca onlar görevin değil 
tarafından
Ee yani istyo ama oglum uyumuyor napaym
0 oy
tarafından
Benimkide ben bakayım sen iki saat uyu derdi ... Hayal öyle 50 günlük bebeğim var ve karnı tok altı temizse git iki saat uyu çocuklar bende diyor ... Ah o abisi ahh :);) 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Aman boşver canım bende öyle herşeye zor yetiyorum akşama çok halsiz oluyorum üstelik ben çok zayıfım napayım yani kimseyi memnun edemiyoruz zaten herkes hep şikayetçi 
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Bebek gelince esin eve hic gelmicek gibi bu nasil tavir 2 yasindaki bebegi oyalamiyor ayrica saat 11 de neden uyanik aksam 8 de yatirmayi alistir bence gunduz uyutma dogumdan sonra sana kolaylik olur
0 oy
(811 puan) tarafından
Şuna bak bide emir verir gibi konuşmuş. Sen hamilesin, uzan dinlen ben bakarım çocuğa demesi gerekirken neler söylemiş sana. Önce kendine baksın hamile kalıp çocuk doğurmayı çok kolay sanıyor galiba 
0 oy
tarafından
Bunların bir tanesini desin burnuna sümsüğü nasıl yiyor. 

Ne nankör pis varlık bu erkekler ya. 
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Senden daha ne beklıyo ki bu adam.o da eve gelınce rahatlık hayalleri kuruyor ama bu surecte fedakarlık göstermeli 
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım şaka yapıyordur sen duygusal olduğun için bence etkileniyorsun gebe insana yoksa neden kilo aldin desin almasan problem :) demirin mi düşük o cok halsizlik yapıyor
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Keşke şu bebeleri erkekler doğursa 

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 359 göst.
0 oy
1 cevap 384 göst.
11 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,267 göst.
30 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu