0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (203 puan) tarafından
Kızlar kızım aşırı bağımlı bana uyguladığınız yöntemleri söyler misiniz 20 aylık 21 olcak.  Ve memeden kestikten sonra nasıl uyuttınuz neler  yaptınız lütfen yardım mm :) çok korkuyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından

20 aylıkken kestim sütten

Annem bir akşam aldı onda kaldı ertesi gün akşam aldım eve. Normalde emerek uyurdu o akşam omzumda sırtını seve seve uyuttum ama çok ağladı tabi gece 1 i geçiyodu uyuduğunda. Sonraki 2 akşamda öyle oldu, istediğinde vermedim sabır taşı sürdüm (sadece yarım saat uzal tutmaya yaradı) meme istediğinde kek verdim meyve verdim. Şimdi Koltuğa yatıyo ya tv izlerken ya da telefon izlerken uyuyor, sırtını kaşıyoruz bir de.
Memey kesince gece uyanmalarıda çok azaldı. 
(203 puan) tarafından
Meme vermeyince çok ağlıyor yaaa
(449 puan) tarafından
Evet işte o yüzden memenin yerini kekle doldurdul biz, meme isteyince aa kek mi istiyosun dedim verdim 1 ay sonra fln anca unuttu memeyi
-Reklam-
0 oy
(159 puan) tarafından
Bende 21 aylikken biraktirdim cok bunalmistim artik aglarsada aglasin aglaya aglaya uyur modundaydim ilk 2 3 gun zar zor uyudu geceleri kalkti yok dedim besigini hafif sallayarak uyuttum sonraki gunler alisti iyice uyanmadi gece benim kuzenim geceleri emmeyi biraktirmak icin esini kaldiriyormus esi uyutuyormus gece uyanim meme istediginde esiniz bunu yapacak biriyse deneyebilirainiz benimki yapmicagi icin hic teklif etmedim bile
(203 puan) tarafından
Meme vermeyince ağlıyor baya
0 oy
(804 puan) tarafından
Benim kızımda 18 aylıkken kestim sütten annem gile geldim burda bi hafta kaldım geceleri hiç yanımda  uyutmadim annemle kız kardeşimle uyuyordu gündüzde istediği zaman kardeşim hemen kucağına alıp başka yere götürüyordu öyle birakti
(203 puan) tarafından
Kendide zaten niyeti varmış :)
(804 puan) tarafından
Aynen bir ay önce falan bırakırdım işte şimdi on gün oldu doğum yapalı sütüm çok fazla göğüslerim hep şişmiş çok ağiriyor gel em diyorum belki biraz boşalır diye midesini bulandırıyor gelmiyor kaciyor:)
0 oy
tarafından
Ben başta gunduzleri vermemeye basladim sonra gece. 3 gunde alisti. Kesinlikle memeye bisiler yapıştırıp tiksindirme. O dogru bi yol değil. Meme ile dogdugundan beri özel bag kurmus ona bunu yapma. 
(203 puan) tarafından
Evet çok seviyor yok canım bende karşıyım ona
0 oy
(43 puan) tarafından
Sabır tasi kullandım bir kere sürdum göğsüme bir daha asla meme istemedi gece bile bir kere istedi memeyi verdim emmesi su içti uyudu 20 aylıkken bağımlı gibiydik bizde ama çok şükür şimdi 25 aylık
(2,366 puan) tarafından
Sabır taşı nedir canım benim kızım 19 aylık 9 haftalık hamileyim ve çok bağımlı ilk kızımda kolay oldu ama bu zor oluyor napicagimi bilmjyorum
(43 puan) tarafından
Aktarlarda satılıyor canım kütük kavanozda satılıyor göğsüne suruyorsun tatindan mi kokusundanmi artık emmek istemiyor internete bak sabır taşı kullanimi yaziyor
0 oy
(4,152 puan) tarafından
sabir tasii birebir bana dua edersin artik :-))

sabir tasi die bir sey var onu suda eritip gogsune sur bir defada bitecek birakicak
(2,884 puan) tarafından
Bu sabır taşı nasıl bişey tadı felan var mı merak ettim
(4,152 puan) tarafından
komur gibi bisey siyah. minik bir parca alip kaynayan suda erittim gogsume surdum kokusu pek yok ama tadi kotu tabiki
(2,884 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Ahaa bu ben bende yeni başladım kesmeye ama hiç iyi gitmiyo beklim şurada:(

(203 puan) tarafından
Napıyorsun canım benimki sürekli istiyor yok deyince bağırıyor dikkatini dagıtamıyorum birde
0 oy
(966 puan) tarafından
Valla kuzum ben siyah bant yapistirdim uf olmus dedim bi kere gordu daha yaklasmadi . Uf olmus dedi ellemedi istemedi. Normalde memesiz durmaz dakka basi agzinda tutardi. Gece istedi uf olmus dedim gamam dedi su verdim biseyler yedi yatti biraz uykuya dalmada gucluk cekti ama ben ayakta salladigim icin uyumasi kolay oldu. So raki gunler de aklina geldikce baska sehle oyaladim yada uf olmus dedim uykusuda bi tikdaha duzene giriyo 
(203 puan) tarafından
Seninki nin niyeti varmış ya benimki bantı söker atar tekrar emer :)
(966 puan) tarafından
Canm bnmki 16 aylikti ama uf olmus acimis seylerinden anladigi icin ustelemedi belkide mecburiyetim vardi Rabbım zorlastirmadi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
27 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
2 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
24 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 203 göst.
21 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Kubra.10 (73 puan) tarafından soruldu

379,973 soru

11,374,589 cevap

34,857 kullanıcı

...