0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (88 puan) tarafından
Kızlar ben lafları çok takan biriyim eşimin bi annesi ve ablası var vır vır vır herkese bişey buluyorlar vs yani öyle eften püften sebepler bende duyunca buz gibi oldum onlara karşı üç yıllık evliyim toplasak üç ay huzurumuz yok eşimle onların sayesinde çoğu.. Yine çoğu onlardan kaynaklı üç günlük bi küslüğün sonunda eşim yanıma geldi barıştık bana şunu dedi kim ne derse desin ben zaten biliyorum yapacak bişeyim de yok nolur üstüne düşeni yapsan işine baksan ne derlerse geriye atsan.. Hakket bu kadar basit değil mi niye yapamıyorum öyle yoruldum ki artık nolur bi teselli sözü söyleyin hayat bu kadar zor değil demi normalde bu arada ayrı şehirdeyim senede bir ay yıllık izinde geliyoruz kalıyoruz kayınvalidemde ama o bir ay ve kalan zamanlardaki telefon trafikleri saolsunlar.. 

3 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım ne bileyim bnei bu hayata eşimin söyledikleri daha çok üzer bazen kaynanam laf sokar milletin yanında sokar felan filan ama ne bileyim ya hiç hatırlayamıyorum hiç umursayamiyorum çünkü eşime deşem uzulucez belki bnei yanlış anlicak bende hiç takmıyorum umursamıyorum ne deseler desinler Bi kulağımdan girer ötekinden çıkar çünkü ben eşimle susunca huzurluysam bırak öyle kalsın anlatsam nolucakki Allah herseyi biliyor varsa haksızlık Allah sorar
(88 puan) tarafından
Öyle ama ister istemez takılıyorum sanırım bunu aşmam lazım eşimde dedi desin sen sana düşeni yap elinden gelen bu kadar demekki ne derse desinler umursama İnşaAllah bende beceririrm
(2,366 puan) tarafından
Eşinin dediği şey seni motive etmesi gerekir zaten baksana oda herseyin farkındayımis daha ne olsun bu durumda nadir yaşanır haline şükret eşinle iyi olmaya bak birde dua et ayrısın bir ay neki şükür benimde öyle çok Bi sıkıntım yok ama yinede yan yanayız ister istemez kimse melek değil kimse kimseninde evladı değil öyle olmuyor oyuzden de sen eşinle iyi olmaya bak o yanındaysa gerisinin bir önemi yok
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Cnim esin boyle dediktwn sonra kimseyi takma valla neden evinin huzuru bozulsun ki onemli olan esinle mutlu olman zatwn ayri sehirmis birde bsver kim ne derse desin he de gec
0 oy
(913 puan) tarafından
Sırf onlar yüzünden aile huzurunu bozma derim canim ne gerek var ha sana kötülük yapiyorlarsa bunun önüne sen gecemezsin ancak eşin geçebilir sizin yüzünüzden geçimim bozuluyor bidaha böyle yaparsanız gelmem dese nasıl degisirler. Eger laflari baskalarina ise ondan rahatsız oluyorsan hiç duyma bosver kendi karakterleri onu takiyosan senin yanlışın. Orayi tam anlamadım o yüzden iki ihtimale de yorum yaptım :)

İlgili sorular

+1 oy
37 cevap 498 göst.
25 Ocak 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Metropol yorgunu (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 674 göst.
0 oy
4 cevap 93 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Onlygirl (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
8 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Selda41 (435 puan) tarafından soruldu

377,282 soru

11,290,573 cevap

34,705 kullanıcı

...