0 oy
1,795 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
Ben geçen sene doğum yaptım.  Benim ilk çocuğum bebeğimin cinsiyeti belli olduğu zaman kiz dedikleri zaman hemen arkamdan hamile kaldı eltim çok kıskanç biri anlatmakla olmaz yani ... bu ailede hiç kız çocuğu yok herkesin erkek çocuğu oluyor kız değerli kaynakla görümcem eltimin yanında gelecek olan kız onu daha çok severiz ederiz diye duyurmuşlar eltim kendisi söyledi sitemlenerek bana anladim yani kiskandigini   eltimin de 2 tane oğlan çocuğu var . En küçüğü 5 yasında  neyse 3 cuye hamile kaldı bizden 1 ay sakladı yok kazayla olduda öğrenince çok ağladım da istemiyordumda vs vs diyor 5 sene korun sonra hamile kal inanirmisiniz bu dediğine neyse dedim Allah kalbine göre versin dedim icimden neyse onunda 3.cu oğlan oldu . Kaynamgil her çocuğu eşit seviyor hatta onun çocuklarını daha fazla seviyor benim kız doğduğu zaman biz küstük şuan 11 aylık yeni barıştık oyle çok görmedi haliyle bi uzaklik var çünkü onun çocukları yanindaydi dogdugu zamandan itibaren onlara daha fazla bakarlar ben dediğim de durmuyor ağlıyor gel al derler .. bakamazlar bir piknihe gitsek hemen kaynam onun çocuğunu ayağına alır ayagindan indirmez .. ama eltime soracak olursak  benim çocugumu onun çocuklarından çok seviyorlar .. ben ikinciyi dogurdugum zaman 4 .cuyu doğuracakmış benimle yarışıyor resmen çocuk yapmaya korkar hale geldim..

47 Cevaplar

0 oy
(7,630 puan) tarafından
Mağazadan eşya almak değil bu çocuk inat uğruna hasetlik uğruna bu sorumluluğu almak kolaymı belki gerçekten bir kızı olsun istedi.
(63 puan) tarafından
Amann Allah kalbine göre verdi iste ben hicbir yorum yapmadım Allah kalbine göre versin fesatligina yapıyorsa oğlu olsun dedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay istedi belki sana hesap vermek zorunda mı sen mi bakacaksin çocuğuna ister hamile kalır ister söyler ister söylemez 

Kıskanıp hamile.kalmak ne demek yaa çocuk saçması şeylerle itam ediyosun
(63 puan) tarafından
Hahaha
tarafından
Gerçi şimdi postlarına baktimda eltinde kocan da değişik mis bilmiyorum hepsi bir tuhaf bilemedim belkide bambaşka şeyler ay bilmiyorum neyse boşver ozaman o koca az değil gibi postlarindan baktığımda göre diyoeum
(63 puan) tarafından
Çok değişik bir aile çok farklı bir zihniyetler Bunlardan her türlü kötülük beklenir yani anlayacağın Çok değişikler kötülerin arasına düştüm postan da gördüğün gibi
tarafından
Allah kurtarsin
(63 puan) tarafından
Amiin
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Ya amaan taka taka bunami taktin boşver kıskansin kiskanmasin sen ona kıskanc diyorsun sende onu kiskaniyor gibi anlatmissin resmen
(63 puan) tarafından
Yok be alakası yok .. ben çocuk istemiyorum zaten yarışsın yarışmasın ama kıskançlık uğruna çocuk doğurması sizcede tuhaf degilmj
0 oy
(119,496 puan) tarafından

kiskanmayla cocuk mu yapilir ;)

0 oy
(421 puan) tarafından
Benim elti benden 6 7 yaş büyük aramız iyi değil 2 çocuğu var .ben evlendim gezdim tozdum eşimle cok şükür zamanı geldi dedik Allah 1 sene sonra  ,eltiminde 2.çocuğu doğduktan kısa süre sonra hamile kaldım . Simdi ben eltimimi kıskandım:))) 

Canım boşver ya vla bos isler bos meseleler bunlar.  Kaynanamla eltime burdan mutluluklar ve bol çocuklar diliyorum :D 
0 oy
tarafından
Kimse kimseyi kıskanıyor diye çocuk yapmaz. Nasıl bir saçma zihniyet bu. 
(63 puan) tarafından
Kıskanıyor kadın 2.çiyi doğur 4 cuyu doğuracam diyor bu nr demek
tarafından
Dalga geçiyordur. Akıl mantık var ya.
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Her insan farklıdır eltin kıskanç mı bilemem ama bizim akrabamız var 10 sene sonra üçüncüye hamile olduğunu öğrendi durumları da kötü gerçekten dediği gibi de olabilir
0 oy
(2,555 puan) tarafından
5 sene sonra kazayla hamile neden kalmasın benim annem kardeşime 8 sene sonra kazayla hamile kaldı burda tek taraflı kıskançlık görmedim senin de eltini çekemediğin ortada 
(63 puan) tarafından
Ya bak şimdi abuk subuk konuşuyorsun Neden sürekli benimle yarış halinde sürekli beni ortaya atıyor kayinvalidemgile niye ona böyle bana söyle diye halbuki istenmeyen gelin benim kaynamgil beni dışlıyor  böyle yaparak onları Iyi ce uzaklaştırıyor
(2,555 puan) tarafından
Abuk subuk konuşuyorsun falan önce haddini bil burda her türlü yoruma açık olmak zorundasın açık olmayacaksan saçma postlar açma
(63 puan) tarafından
Sen haddini bil olumsuz yorum yapıyorsan  cevabınada hazır olacaksın ne o zoruna mı gittj
(2,555 puan) tarafından
Olumlu yorum yapsaydım hoşuna giderdi dimi herkes seninle aynı fikir de olmak zorunda değil
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Kız kaynım bekar daha benim de 1 çocuğum tek var ama isterdim evlensin eşiyle beraber çocuk doguralim beraber büyütelim arkadaş olsunlar kıskançlık değil bu hatta geçen kız kardeşim nişanlandı soriyor ikinci ne zaman seni bekliycem dedim şakayla ki hadi kısmet öyle oldu farzedelim niye kıskançlık olsun herken kendi cocuguna kendi evinde kendi bakıyor derdi kendine bende 3 yıldır korunuyorum ama Allah verirse olur 
(63 puan) tarafından
Neden sürekli benimle yarış halinde sürekli beni ortaya atıyor kayinvalidemgile niye ona böyle bana söyle diye halbuki istenmeyen gelin benim kaynamgil beni dışlıyor  böyle yaparak onları benden iyice uzaklaştırıyor
0 oy
(830 puan) tarafından
Kız aynı benim eltim Vallahi bu kadar olur
(63 puan) tarafından
Niye böyleler anlamiyorum
0 oy
(11,217 puan) tarafından
aklimda ki tek soru sen 2. yi yaparsan onun 4. yu yapacagindan niye korkuosun :D onuda sana vermicek ki isterde 10. yu dogursun o bakicak. seni korkutan ne ki burda.
(63 puan) tarafından
Korkutan bir durum yok ben de seninle aynı  kanaatteyim de neden sürekli benimle yarış halinde sürekli beni ortaya atıyor kayinvalidemgile niye ona böyle bana söyle diye halbuki istenmeyen gelin benim böyle yaparak onları benden iyice soğutuyor sevmemeleri için kışkırtıyor resmen
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Eltinde akıl yokmuş 
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Yaa şöyle bisey var. Hamile arkadasin cevrende varsa . Annelik içgüdüsü artiyo galiba dogurasi geliyo insanin hamileligi ozluyo birde diger cocuklari buyuduyse insan evde  bicir bicir bebek sesini ozluyor. Ama cevrende hamile birileri olmasi bu duyguyu aciga cikariyo kiskanclik diyemem ben buna
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Asla mantıklı bi düşünce değil sizinki. Azıcık kendiniizi geliştirin.
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Ben seni gayet iyi anlıyorum malesef oyle kıskanç insanlar var benimde tanıdığım 
0 oy
tarafından
Ben 2. Bebeyi 3. Ayda tutturdum:) eltimede yap yap derdim hep o da tek ilişkiden geri çekilmeyle tutturdu:) sonuç ben testimi ona attım 2 hafta geçmeden o bana atti:))))))

Şimdi ben haftaya doğum yapıyorum sezaryen diye biraz erken o da haziranın 2. 3. Haftası iyi ki de olmuş valla biz de kıskançlık yok ama kaynanam olacak fesat kıskandı da yaptı demis kız 2 haftada içinde olacak şey mi Allah nasip etti bir oldu biz bile şaşırdık halimize 

Amann iyi ki de olmuş ikimizin de oğlu var benim yine oğlan tabi kız isterdim kısmet onunda kız o da çok istiyordu kızı şükür ona nasip oldu

O benim oğlanı ben onun kızı ısıra ısıra yicez ☺
(63 puan) tarafından
Öylede her insan sizin gibi olmuyor  benimki sadece çocuk konusu için gecerli değil genel anlamda her konuda Neden sürekli benimle yarış halinde sürekli beni ortaya atıyor kayinvalidemgile niye ona böyle bana söyle diye halbuki istenmeyen gelin benim kaynamgil beni dışlıyor  böyle yaparak onları benden uzaklaştırıyor soğutuyor ona iyi davransak bu kıskanacak diye soğuklar yani
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Valla lincleyenlere şok oluyorum. Eltim bn ilk çocuğumu düşündüğüm zaman bnm olmazmış çocuğum yaşım geckinmjs 25 yaşındaydım. Kendi 31 yaşında bnden önce çocuk yapmaya çalıştı Allah 8 ay vermedi. Şimdi yeni doğurdum daha hala ugrasiyor üçüncü çocuk için olsun diye. İnata valla çocuk doguruyorlar bn gördüm bildim
(63 puan) tarafından
Demi yaa
0 oy
tarafından
Ben anladım seni cnm bende daha gelmeden eltim beni sevmemiş istemiyomuş kıskanmış kayınvalidem dedi beni tanımadan benle uğraştı şimdi benim yanımda değeri yok hiç konuşmayız selam selam bukadar 
(63 puan) tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(213 puan) tarafından
Tahmin ediyorum evet bu yüzden kıskançlık yapan çok sizin eltiniz benim görümcem ilk nişanlıydik bana dedi ki sen hamile kalınca üçüncü çocuğu yapacağım, sen ikinciye hamile kalınca dördüncüyu doğuracağım ilgi alaka her şey bende olsun, sadece sana alışveriş yapmasınlar bana da yapsınlar dedi beni eltisiymiş gibi gördü  :D
(63 puan) tarafından
Yaaa kiminin görümcesi kiminin eltisi Allah hayırlı insanlar la karşılaştırsın herkesi
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Valla olabilir de olmayabilir de elti bu her şey beklenir :D
(63 puan) tarafından
Demi :)))

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,620 göst.
8 Aralık 2022 Aile kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 261 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 291 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

381,227 soru

11,412,646 cevap

34,956 kullanıcı