0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Şöyle zaten surekli diyet halindeyim ama adet zamani iştahım tavan yapıyor surekli canim tatli istiyor kendimi frenlemeye çalışıyorum ama olmuyor verdiğim kiloyu tamamen geri alıyorum bu konuda yardımci olcak kimse var mı acaba tartidada artistayim

11 Cevaplar

0 oy
(101 puan) tarafından
Bende çok şükür ağrı pskikoljik durumlar tatlı yeme isteği falan olmuyo sadece göğüslerim ağrıyo
-Reklam-
0 oy
(219 puan) tarafından
Bende hiçbi değişiklik olmuyor anca tarihten anlıyorum zamani geldiğini oluyorum sonra ama çok su içmek tokluk hissi veriyor bana suyu arttirdigim zaman hiç acıkmadığımı fark ettim iyi bir örnek değil tabiki ama gün içinde hiç yemesem de fark etmez Su sayesinde sanırım 
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Tatlı felaket canım istiyo hafif birde belimden yokluyo arada 
0 oy
tarafından
Bu ay çok kötü oldum tatlı isteği oluyo ama kayısı ye ik itane iyi geliyo 
0 oy
tarafından
Benim tek derdim karın ağrısı valla bekarken bile o kadar ağrı yoktu hep doğum yapınca ağrı kalmıyor derlerdi bende tam tersi oldu kızım doğduktan sonra inanılmaz ağrı yaşadım yerimden kalkamıyordum istahimda bir değişiklik olmadı hiç bakalım bebeğim doğduktan sonra yine ağrım olacakmi
0 oy
(3,658 puan) tarafından
1 hafta öncesinden karin agrisi ve sancısı başlıyor aşırı tatlı yeme istegi oluyor ve çok sinirli oluyorum 
0 oy
(913 puan) tarafından
Canım ödemden dolayı hiç yemesen bile bir kilo artıyorsun tartida adetten sonra gider o zaten aliyorum diye diyet filan yapiyorsan bozma
0 oy
tarafından
Adetim yakın bi ay çok iştahım açılıyordu bir sonra ki ay iştahım tamamen kapanıyordu. Zaten tatlı olmazsa olmamızımdı. Sonrası zaten gögüs ağrısı, bel ağrısı, kasık ağrısı olarak geliyordu 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
1 hafta kala istisnasız kalbimde nedense bi agri oluyor saniyelik bi batma gibi bisey heo ordan anlarim adet olacagimm
0 oy
tarafından

Sıcak çay, çikolata ve et istiyorum sürekli:ermm::D

0 oy
(119,345 puan) tarafından
adet olmuyom ben yine

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 121 göst.
0 oy
7 cevap 123 göst.
0 oy