0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (144 puan) tarafından
Kızlar ya 7 ay önce doğum yaptım 40 ımdan sonra adetim düzene girdi 3 ay düzenli adet gördüm ama bu son 4 aydır adet göremiyorum biraz kilo da aldım polikistik over ım da var hamile kalmadan önce de düzenli değildi adetlerim doktora gitmek istiyorum ama acele mi ediyorum bebiş hala iyi kötü emiyor emdiği için mi olmuyorum acaba var mı bu konuda bilgisi olan?

3 Cevaplar

0 oy
(534 puan) tarafından
Git bence canım belki polikistik over ilerlemiştir bende de vardi bende ayda iki defa oluyordum doğumdan sonra iki defa düzenli oldum duzensizlesirse gidecem
(144 puan) tarafından
Gidicem ya bakiyim bir 10 gün daha bekliyim de olmazsa mecburen
-Reklam-
0 oy
(746 puan) tarafından
Bende aynı bi kere oldum bi daha olmadım doktora da gitmedim bekliyorum vekji gelir die:) 
(144 puan) tarafından
Belki gelir:) kız Allah iyiliğini versin güldürdün beni
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra 7 ay hiç olmadım ve sıkıntımda yoktu ama tam 7 aylık olduk oldu sonraki ayda yine geç geldi günü hiç değişmezdi öncesinde tek fark ben sürekli emziriyorum biberon mama almadı kızım
(144 puan) tarafından
Ay bilmiyorum ki hani iyi kötü emiyor mamada veriyorum ek gıda da alıyor karışık besleniyoruz o yüzden olabilir mi acaba dedim ama

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
0 oy
5 cevap 84 göst.
30 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 54 göst.
0 oy
3 cevap 64 göst.
28 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,179 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,760 cevap

34,761 kullanıcı

...