+6 oy
981 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

ben minik kasli erkegimi emziriyorum ☺️❤️( şerife'nin yeni hesap)

Bu arada ben dun hesabimi kapattim cunku sapik dadandi sanmistim.Bi erkek google fotograflardan paylastigim videoyu begenmisti .Erkek adi soyadi vardi .bir de eski gonderilerim + almaya baslayinca aha dedim kesin o erkek yapiyo bunu . Bir suru link paylasmistim ya da resim bazilarini kaldirmayi unutmusum.Tek tek arayip bulmaktansa hesabi sildireyim  yeni acarim dedim.

Ama nolduuuu bilin bakalim 

Dun sildirdim hesabi .sabah da ogrendim ki burdakilerden biri, esinin g mailinden giriyomus djjxjdjfjfjf 

Yani giren sevdigimiz bir bacimizmiş jdjdjdj

Ule gitti guzelim hesap :D

Siz napiyosunuz bakalim?

37 Cevaplar

0 oy
(1,035 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Ah şerifem ah özür dilerim hesabına sebeb olduğum için ben meva olarak begendim sandım olan masum herifime oldu senin hesapla birlikte ne beddualar aldı:))öpüyorum minik kaslı erkegi
tarafından
Olsunnn ❤️☺️ saglik olsun ya olur oyle seyler nerden bilebilirdik ki❤️
-Reklam-
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Hahahaha Allah serifeeee ya yerim o minik tombul ayakları ya ☺️☺️❤️❤️❤️
(2,886 puan) tarafından
Allah affetsin shshsh  ahahaha
(12,494 puan) tarafından
Kız ne oldu sabah diyiverin hele
tarafından
Neden sabah ne olduki
tarafından
Beni soranlar olmus o postu gordum yorumlara bi erkek dadandi diyio adini yazdim herkes sovdu abiye djdjdjdj  meger o mevanin hesabiydi .Kocasinin g mail hesabiyla acmis burayi djdjjdhd
tarafından
Nasil anladin erkek olduğunu
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Çocukları uyuttum oturuyorum delirttiler beni Şerife Bacım. Benimde bu yeni hesap bu arada Fyz61 eski hesap :)
tarafından
Kuzuuuu sen niye yeni hesap yaptin beybii ❤️☺️ ohhhh uyudularsa super ☺️
(3,259 puan) tarafından
Eşimle sorunumu paylaştım sonra herkes yazdı çık git o evden nasıl duruyorsun felan diye bende dayanamadım sildirdim hesabı. :(
tarafından
Kuzu ya ❤️ derdin oldugunda bana yaz ozeldeb sen ❤️ ben dert paylasmadim hic burda .Sevmiyorim paylasmayi .ama sana destel olurum
(3,259 puan) tarafından
Allah razi olsun canim Sağol:( neyse ki unutmadım ama geçti.
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Ayakların güzelliği ;) bundan bende de var öpmelere doyamıyorum ❤️
tarafından
Evet ben de cok tatli coook ☺️❤️
0 oy
tarafından
Yesinler onun o tombis tombiş ayaciiklariniii bende bebisi yatiriyorum odam almis basini gidiyor durduran yoğ :((
tarafından
Ayy benim ev de oyle  adim atacak yer yok be feyzos ❤️☺️
tarafından
Hahahah kalsaaanaaa kizzzz bu bebisler sayesinde toparlayamiyoruz tam giriyorum bebek kalkiyor ne emiyor ne duruyor ne yatiyor birlikte esyalara bön bön bakiyozzz şerifemmm☺️❤
0 oy
tarafından

Temizlik  kızı doyurmaca alışveriş her şey birarada bak şu pasaklıya:)

image

tarafından
Ohhh istahli istahli masallahhh ☺️❤️ yerim ben onu yerrrrr
tarafından
İnternetten mi yapiyorsun kuzu ☺️❤️
tarafından
Daha gidicem hem hazırlanmaya hem evi toparlamaya çalışıyorum
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Amannnn Allah'ımmmm yerim yer poğaça gibi yaaa❤️❤️
(44,748 puan) tarafından
Yooo onu okudum anlamadım tam işte sana sormak istedim
tarafından
Hee deryam simdi meva var ya yukarda ilk yorum.O kocasinin g mail hesabiyla acmis burayi .Sonra ben link atip foto ve video pylasiyodum ya bi baktim hasan diye bi abi begenmis videomu .Soy ismi de yaziyo ama yazmiycam .Sonra iste bu aralar da surekli birileri eski postlarima girip artilayip cikiyo ama taaa eskileri .Dedim herhalde bu erkek bana musallat oldu .Neyse iste gevenlerde de bana bi erkek yazdi mesajdan.Sonra engellettirdik onu.Ben de dedim ki bir suru linkim , her seyim var bu hesapta .Bu adam sapiksa eger beni bulur .Sonra resim falan  attiydim adima bir sey acarlar her sey olur diye korktum.Admine yazdim o da sildi .Sonra hemen yeni hesabi actim.Beni sormus birileri.Onlara ben geldim yeni hesap actim.Boyle bir olay yasandi korktum.Hesapta her seyim vardi.İsim soy isim butun bilgilerim var diye .o begeniyi yapan erkegin adini yazdim bu adam da resmimi begenmis .Hesabimds bir suru link , yutup linki vs her seyi paylastim.İnstagramimin adinin oldugu ekrN resmini bile oaylasmistim.Kaldirmayi unuttugum icin kirktum ve hesabi sildirmesini istedim.Her seyi yapabilir diye .Sonra meva yorumumda esinin adini gormus .Bana yazdi ozelden.Bendim o diye djjdjdjd
(44,748 puan) tarafından
Allah ne etmeye ya hahahahaaa ayy insan Korkmazmi yaa işte nerden bilecen ayy güldüm hakkını helal et serifem :D sjsjsjsj
tarafından
Helal olsun deryam :D tirstim ama he .Off ama hesabim pek guzeldi .Cok uzuldum Bee.Hep komikliydi postlarim .Arada baskalarinin yorumlaruni okuyip guluyodum anı postlarimda xjdjjdhd   neyse saglik olsun .Sabah da herkes ben bi erkek dadandi bana yazinca sovdu saydi abiye zjjdhdjdh sonra meva ozelden o bendim ya herkes de sovmus yazinca :D koptu olay jdjdjd
(44,748 puan) tarafından
Hahahhahaahah
0 oy
(11,217 puan) tarafından

anlik tiramusu yapiore :) yarin kizimin doktoru ev kontrolune gelicek ona ikram edecem :)

image

(11,217 puan) tarafından
kiz serikoo hesap gitti mi yani
tarafından
Evet zelalim valla gitti he.Komikli guzel hesabima oldu olan bee .Ama olsun bi yonden iyi oldj .Soyadim varincaya kadar her seyim vardi.Youtube linklerim bile
(11,217 puan) tarafından
iyi ettin kiz burda meraklida cok. kosa kosa arastriolar. burdan bana atarlananlar instada eklio : D yarim kalan hesaplarini tamamlamak icin zar.
tarafından
Hahshdhdhdhd ayyy  valla mi :D ben kimseyle kavga etmedim ama sinir olan , sevmeyen illa ki vardir .Bi ara benim instam da dolup tastiydi .erkekler falan d ekliyodu.Guzel oldugumdan degil he sapiklik icin .Korktum valla :D benim hic bir postunda oyle dert falan yoktu ya da giybet sadece komikli seyler vardi ama  olsun burda da olur ☺️❤️
(11,217 puan) tarafından
yok âsko kavga ettigim biri dgldi durduk yere atarlandi birilerinin yasini tutuomus galiba dedigim de yarasina geldi ayy neyse bastim engelli : D hahaha olsun ya adini gormk bile ytiodu :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Haha ben de bu kim diyorum :D yerim o ponçik ayakları ❤️☺️
tarafından
Aslim sabah sabah kaos cikti jsjdjdjdjd ☺️❤️ cozduk ama meseleyi.olan benim tatlis , komikli hesabima oldu
(13,202 puan) tarafından
Evet yaa üzüldüm bakıp bakıp okuyordum arada :D
tarafından
Off ya ben de arada giriyodum :D yorumlara kopuyofum
0 oy
(7,317 puan) tarafından

Kız bari eski fotoyu yine koyda bilelim sen oldunu :D

O ayaklarıda yicem yicemmm maşallah kuzumaa 

(7,317 puan) tarafından
Evet ya sen koy horozu ordan anlarız :D şerife kadar çekici deyil bu isim :D
tarafından
Jsjsjdjrjrj ulen ya :D cocukken bana şerif yardimcisi dak derlerdi djdjdj uzulurdum hee .ismimle olan çilem kaldigi yerden devam ediyor dnfnnc
(7,317 puan) tarafından
Aklıma hiç gelmedi bak o :D
Ama sen kaşındın dak amca :Dsjjsjsj
tarafından
Nsdjjdjd serif de sen bana kisaca djhddhd
(7,317 puan) tarafından
Tamam :)
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Bende şimdi 2 günlük mini minnacık kaslı erkeğimi emzirdim ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Yaaa goncagulll☺️❤️Allah anali babali buyutsun yerim ya
(1,154 puan) tarafından
Allah razı olsun aşkom benım çok sağol ❤️❤️☺️☺️
0 oy
tarafından
Minik kaslı erkek yazısını görünce açıklamayı okumaya gerek duymayan ben :D. Bebişime somon yapıyorum bende şuan. 
tarafından
Hehe Kolay gelsin kuzu ☺️❤️ komikli hesabim gitti bee uzdu.neyse bu arada somona bayilirimmmmm❤️☺️
tarafından
:D ben hiç sevmiyorum da işte. Beyefendiye yapıyorum mecbur. :))) sayesinde biz de artık daha sağlıklı besleniyoruz.
tarafından
Ay biz de baslayacağiz yakinda ☺️❤️ bakalim nasil olcak yeme olayi
0 oy
(3,283 puan) tarafından

Aaa şerifeee sen misin kız ben de sabah bi ğostta seni sordular oraya yorum yaptım anaa bi baktım soru gizlenmiş göremedim ya Allahtan gitmemişsin kız <3 Bu arada bu ne yaaaa tatlı porsiyonkuk rulo pasta buuu yemelik tam annesiiiii<3<3

tarafından
Mervisimmmm ❤️☺️ sana cevao yazmistim o yorumunu gordum.Ama post kapandi.Evet yaaa hemencik actim yeni hesabi dun ☺️❤️
(3,283 puan) tarafından
İyi bari gitmediğine çok sevindim canım benim ♡
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Ayaklar ısırmalık 
tarafından
Demi ya pofuduk ☺️❤️
0 oy
(15,827 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️Yerimmm o ayaklariiiiii 
tarafından
Heheheh isirsana dhhdhd
0 oy
(246 puan) tarafından
Ayagı tam yemelik masallah :)
tarafından
Evettt kokluyom opuyom miss ❤️☺️
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah ulan ne güldüm :D kız nickini neden minik kaslı erkek yapmadın :D 
tarafından
Ulen yaaa selooooo :D hic aklima gelmedi ya keske oyle yapsaydim uzuldum he
(25,224 puan) tarafından
Hemen başka aç la daha puanın az ahaha:D
tarafından
:D ahh be keske sana isim sorup oyle kapataydim eski hesabi
(25,224 puan) tarafından
Hahaha tüh bee nasıl bu hatayı yaptın yav:D
tarafından
Amannn bi anda neye ugradigimi sasirdim :D kapatip bu hesabi acmam bir oldu be selo
0 oy
tarafından
düzenlendi
Maşallah minik kaslı erkeğe yüzbinkere hemde
tarafından
Eneeeee bal surat kiz cok guzelllllk kuzu buuuu oyuncak bebek gibi ,porselen bebek gibiii☺️❤️☺️❤️ masallahhhh hemen yetistim
tarafından
Ulen ya + vermeye calisiyorum bi saattir jdjdjddjd puan fakiriyim nasil verceksem zhdhdh
tarafından
Sağolasın teyzesi görmene sewindim bende googleye düşer diye geri kaldırdım ama iyiki gördün yawrumu minik mucizem bu benim şerifem çok şükür
0 oy
tarafından
Ayy maşallah tostigeee ;)) olsun yeni başlangıçlar güzeldir. 
tarafından
Sag ol aysenur ☺️❤️
0 oy
tarafından
Uf sevemedim bu hesabını ya sanki yabancı birine yaziyormusum gibi :D 

O tontik ayakları yerimm 
tarafından
Jsjshssh bana da pek yabanci ya su an :D bi isinamadim.oysa serifeeee ne guzel bi isimdi dhdhhd

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 477 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 530 göst.
7 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 595 göst.
+1 oy
20 cevap 643 göst.

381,125 soru