0 oy
723 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün yıkıldım resmen  bi ilk gelin geldigim evde bi komşum vardı taşındık o başka yere ben başka ama hep görüştük cok iyi cok tatlı kadın bu gün saat 9  cocuga bakım için asagiya indim otururken komşumun kocası geldi küvez in oldugu  yere allahım nolur dogurmamiş olsun derken bebek hakında bilgi almak istiyorum dedi ben resmen buz kesildim komşum geldi sonra bi baktim kadın perişan yanına gidemedim  cesaretimi toplayıp gitim sormadım  önlük falan giyerken yardımcı oldum çünkü bebegi cokk küçük ben 3 aylıkken yeni hamile kalmişti benimki  erken dogdu ya onun kide erken dogmuş ya benimki 33 haftalık kadının kini söyleyemiyorum rabbim yardımcızı olsun nolur dua edin cünkü siz edince kabul olur  inanıyorum kimin duası kabul olur bilemeyiz yazmasanızda dua edin nolur sag saglim kucagina alırsın

4 Cevaplar

0 oy
(15,582 puan) tarafından
İnşallah alır kucağına Rabbim kimseye yaşatmasın evladı ile sınamasın sevdikleri ile imtihan etmesin 
-Reklam-
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Çok zor bi durum çok züüldüm canım Allahım ikinizinde yardımcısı olsun bebeklerinizi sağ salim çıkarın ordan inşallah 
0 oy
tarafından
Allah yardımcısı olsun Allah kimseyi evladı ile sınamasın 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım şifa versin  tüm kuzulara aminn

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 555 göst.
0 oy
22 cevap 794 göst.
26 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu