0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
 Kızlar merhaba bugün doktor randevum vardı şehir Hastanesi'nde muayene oldum doktor ultrasona baktı bebeğimin kilosu 2773 gr fl 6.77 cm. Ama doktor bacak boyunun kısa olduğunu gelişiminin geride olduğunu söyledi . Alttan sürüntü yaptı sonucu ile 1 hafta sonra gelmemi söyledi kan ve idrar testi istedi başına böyle bişey gelen var mı acaba çok üzülüyorum kilosu boyu çok mu geri lütfen bilgi sahibi olanlar yazabilir mi 
Haftam 37+4

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kilo normal doğuma kadar 3000 u geçer şuan doğsa bile kuveze girmez ama boy konusunda bilgim yook
(3 puan) tarafından
İnşallah canim
-Reklam-
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Benimkinde vardı kol bacak kısalığı **** olabilir bile diyen oldu  ama sonuç yok öyle bir şey ultrasyon Avrupa standartlarına göre ölçüyor canım anne baba kısa olunca bebisler de kısa bebek oluyor
(3 puan) tarafından
Canım eşimin boyu 1.85 benim ki 165 aslında kısa değiliz ama çok aklıma takıldı sabahtan beri inşallah daha önemli bir problem yoktur
0 oy
(86 puan) tarafından
Merhaba korkmanıza gerek yok kızım icin de 39.haftada kol ve bacak boyu kısa denmişti iki gün psikolojik olarak yipranmistim farklı bir doktora gittim o da bu durumun önemsiz oldugunu ultrason cihazlarının da bazen yanılma payınin oldugunu söyledi stresten 39+2 de doğum yapmış oldum :D çok şükür sorunsuzdu herşey şu an 4 yaşını doldurmak üzere sağlikli ve fiziki açıdan orantılı bir bedene sahip bir kızım var.Dert etmeyin kilosu da doğana kadar gayet iyi toparlar.
(3 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
canım tedaviyle düzelir korkma.

Doğumdan sonra olan gerilikler bile tedavi edilir
(3 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Kuzum bazen cihazlar dan yada bebeğin pozisyonundan da öyle çıkıyor yengem hamile iken kaç doktora gittiyse bacak boyu dört hafta geriden geliyor kafası iki hafta önde gidiyor dedilwr . Ama şükürler olsun ki yeğenim öyle birşey doğdu ki 52 cm di . Hiçte dedikleri gibi kısa doğmadı kafası kocaman değildi yani üzülme sen 
(3 puan) tarafından
İnşallah canım dualarınızı eksik etmeyin
tarafından
Sağlıkla kucağına al canım inşallah hiç bir sorun çıkmaz
(3 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kilosu normal canım.  Boy kisigida minyon yapilissaniz belki oda oyle olacaktır 
(3 puan) tarafından
Kısa da değiliz canım o yüzden aklıma çok takıldı babası 1.85 ben 1.65

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 205 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Haticeeeeee______- (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
11 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 36 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde H&H (4 puan) tarafından soruldu

379,647 soru

11,364,682 cevap

34,841 kullanıcı

...