+1 oy
918 göst.
Diğer kategorisinde (1,170 puan) tarafından
herseyinizi anlatabiliyor musunuz mesela annen boyle yapti boyle dedi şu şunu yapti tarzinda biz malesef konusamiyoruz her zman karsi taraf hakli oluyor hep bn haksiz oluyorum icime atmaktan da cok yoruldum boyle olanlar siz bi çare bulabildiniz mi

53 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Hem de bülbül gibi şakırım :D
(1,170 puan) tarafından
imreniyorum valla
-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Assla tutamıyorum iyi kötü ne varsa hemen söylerim. Haklıysam da haksizsam da söylerim. Çünkü nisanliyken annesi Bi olay anlatmıştı kendileri ile ilgili , eşime söylemememi söyledi bende söylemedim. Hep beraber otururken eşime anlattı bana döndü sende biliyorsun ya hani diye. Kötü Bi konu değildi ama ben kendimi kötü hissettim o an. Ondan beri herseyi anlatırım :D

(1,170 puan) tarafından
esinde dinliyorsa ne guzel canm
(2,447 puan) tarafından
Ailesini tanıdığı için bisey diyemiyor canım. İkimizinde aile bağı yok o yüzden mecburuz birbirimizi dinlemeye. Öyle aman aman sohbetlerimiz yok maalesef ben konuşmayı çok severim oda mecbur dinliyor işte :)
(1,170 puan) tarafından
esimin bagi cok aşırı yani bn boyle ilk defa birini goruyorum cok düşkün ailesine
(2,447 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum o çok zor ya çok arkadaşım var öyle maalesef aile içi huzursuzluk oluyor çoğu zaman
(1,170 puan) tarafından
aynen cok fazla oluyir bu yuzden tartismalarimiz zaten ortayi bulamiyor
0 oy
(761 puan) tarafından
Normal muhabbet arasında çaktırmadan anlatıyorum olayları kinamadan  gülerek felan anlıyor o anlayacağını canımda sıkacak birşey olursa kendi anlıyor ne oldu niye böylesin diye anlatıyorum direk 
(1,170 puan) tarafından
bnmki öküz anlamaz kndini de bni de ezdirir hep cok skldim bu durumdan
0 oy
tarafından
Tam tersi o ailesini kötüler ben izin vermem hahahshs
(1,170 puan) tarafından
keske bnmkide oyle olsa
0 oy
tarafından
Ben anlatıyorum dinler benide anlamaya çalışır
(1,170 puan) tarafından
bi öküz bndr var sanirim
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Yani genelde kendi ailemide anlatıp onlara olan kırgınlığım kızgınlığımi anlattığım için kendi ailesinede yaparım hatta ailelerimizin dedikodularını yaparız birlikte:)) 
(1,170 puan) tarafından
ohh ne guzel tam istedigim gibi
(1,334 puan) tarafından
İnsaAllah sizde aynısı olur
0 oy
(3,821 puan) tarafından
Öyle konuları dert eden birileri değiliz o benim ailem hakkında konuşur istediği gibi bende onun ailesi hakkında aramızda gizli saklı yoktur ne olursa konuşuruz 
(1,170 puan) tarafından
ne guzel bnimki daha agzimi acmadan sende annemin laf soylemesine izon verme her dedigini istedigini yap dört dörtlük ol diyor nasil olabilirsem sonra konuya giriş yapasim gelmiyor
0 oy
tarafından
Herşeyi söylerim içimde tutmam haklıda haksız da olsam ailesi ile ne yaşarsam hepsi anlatırım eşimde bana anlat ben bileyim der evlendiğimizden beri bu böyledir o yüzden sorunda yaşamam
(1,170 puan) tarafından
ne guzelmis
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben çok konudan bir insan değilim az öz konusurum net söylerim dinler hak veriyorum der.
(1,170 puan) tarafından
peki korur savunur mu sadece dinler mi
(9,247 puan) tarafından
Kimi. Ailesinin asla suclularsa arar dünyayı sayar
(1,170 puan) tarafından
bi tek bnimki ezdiriyor sanirim
(9,247 puan) tarafından
Evlilik te eşin destegi cok onemliinsallah düzelir
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Evet konusuyrm valla  söylerim da o da susar yada neyapayim der  
(1,170 puan) tarafından
keske bisey yapsalar boyle olmayacak da
0 oy
tarafından
Herşey konuşarak çözülür canım. Şükür her konuda konuşuyoruz açık açık. Sorunlarımız olduğunda konuşarak çözüyoruz ve ya benim takıldığım bir nokta olduğunda söylüyorum onun ben de takıldığı noktaları o da gelip bana söylüyor. Şu ana kadar kavgamız olmadı bu yüzden. Sürekli orta yolu buluyoruz çünkü. 
(1,170 puan) tarafından
ne guzel canm bizde de bn konuskanim ama esim konusma ozurlusu resmen ne dinlemeye ne orta yolu bulmaya gelir bn en son odayi terkeder aglar icimi bosaltirim birak dinlemeyo konusmayi surekli suclu ciktigim icin duvara anlatsam daha az uzulurdum diyorum ama kime anlatacagim bn derdimi ne yapacagim bu adam boyle olunca
tarafından
Allah sabır versin canım.
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Ufak tefek şeyleri konuşmam ama ağrıma giden bir şeyler olursa tane tane anlatırım Allah razı olsun güvenir sever sayar dinler anlar yanımda durur. 2 yıl oldu evleneli sadece doğum sonrası problemler yaşadık ailesiyle başka yaşamadık şükür. 
(1,170 puan) tarafından
ne guzel canim
0 oy
(795 puan) tarafından
Bende her şeyi söylüyorum oda kendince fikrini söyler bazen de dinler ama susma hakkını kullanır
(1,170 puan) tarafından
peki ailesinin yaninda seni savunur mu
(795 puan) tarafından
Haklıysam evet
(1,170 puan) tarafından
ne guzel iste tam istedigim de bu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 277 göst.
7 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 200 göst.