0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (1,541 puan) tarafından
Kzilar bazen eşimle idaya gidiyorum yemeğine ve hep kaybediyorum benim gibi olan var mı ama eglenceli oluyor sonra yemeğe ona odettiriyorun benim gibi olan var mi

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ne zaman hadi iddiaya girelim desem eşim haram der kapatır konuyu kaybedeceğini bildiği için ben kazanırım çünkü :)

(1,541 puan) tarafından
Ben internet alış veriş yapmam yazın herşey ben alaçamca bütün yük üzerine olacak market pazarı alış veriş evi ben geçirecekmişim eşim haçlık alacakmış öyle dedi bakalim
tarafından
ALLAH kolaylık versin
(1,541 puan) tarafından
Ne güzel onla gidiyorduk o ödüyordu ama arkadaşları bazıları öyle yapıyormuş ve marker gitmeyi artık sıkıldı galiba her hafta gitmek istemiyor
tarafından
Biz aylik yapıyoruz kafamiz rahat oluyor sizde öyle yapın isterseniz
(1,541 puan) tarafından
Aylık yapıyoruz sebze meyveleri
-Reklam-
0 oy
(6,339 puan) tarafından
Evet bir keresinde taaa ozamanlar 500 küsur liraya bir ayakkabı aldırdı iddai kaybettim diye sonra dahaada yapmadım sjsh
(1,541 puan) tarafından
Ben içim gider veremem o yüzden yarısını alır yada hiç almaz
(6,339 puan) tarafından
Bahsettiğim zaman asgari ücretin 2000 bin lira olduğu zamanlar sjsj aldirmisti valla
(1,541 puan) tarafından
Ben bir pizza ısmarladım icimden geldi ama başına takmıştım 200 tl pizza aldim sana diye gulerek
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Aynı biz. En son bebişin cinsiyeti konusunda da iddiaya girdik. Normalde iddiaya girip girip benden para almazdı veya senin gibi yemeği o oderdi de bu defa çatır catir Alacam senden parayı dedi yaptı da :D
(1,541 puan) tarafından
Ben bir kere 200 tl pizza ısmarladım söylenip durdum eve gelinceye kadar
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Daha dün girdik bı iddaya o diyor aylık bizim evin gideri 7 bin ben diyorum yok değil şimdi eve ne alıyorsak harcadığımız parayı yazacağım ay sonu ne ediyor bakacağız bakalım :D iddayi kim kazanacak

(1,541 puan) tarafından
Iyi mis bu Valalh eşimde öyle diyor bazen yetmiyor falan cimri diyorum bazen
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Daha bugün range Rover ına iddiaya girdik. 14 Mayıs'ta belli olcak kim arabanın sahibi olcak bakalım. Tabi ne eksik bil bakalim. O arabayı alacak paraa☺️
(1,541 puan) tarafından
Bakalım keyifli demi ya
(15,286 puan) tarafından
Aynen
0 oy
tarafından
Aaa biz de çok gireriz :D ben hep bir günlük prenses olmaya girerim :D kazanırsam ki genelde kazanırım bir gün boyunca ne dersem yapar. Ev işini yapar çocuğa bakar bana sınırsız hizmet eder. Müthiş birşey :D
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Biz iddiaya girmeyiz ne senin dediğin ne benim dediğin olsun diye yazı tura atarız daha iyi oluyor iddada dağa sonra yok o öyle değildi ben böyle demiştim sen böyle anlamistin davaları oluyor genelde yazı tura nettir bence :))))
(1,541 puan) tarafından
Ona girmiştik çocuk icin allahım ya kazanmisti
(8,937 puan) tarafından
Onun içinde eşim kazanmıştı zamaninda ama ben seytanliga vurdum işi yapmadım demokraside çare tükenmez gene benin dedigim oldu 8 ay once yaptim :)))))
0 oy
(5,719 puan) tarafından
bizde çok gireriz çoğunlukla eşim kaybeder ama yemeğine falan değil de hafta sonunu alırım ondan en son beş hafta sonu üzerine girdik bütün isteklerim oldu 5 hafta sonu boyunca :) :) 
(1,541 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadım
(5,719 puan) tarafından
iddiayı kazanan hafta sonu ne isterse o olur diyoruz ben kazanıyorum çoğunlukla hafta sonu ben ne istersem o oluyor :)

en son kaybeden 5 hafta sonu yani beş ay boyunca kazanın her istediğini yapacak dedik ben kazandım yine
(1,541 puan) tarafından
ne istiyorsunuz mesela gezme falan mi özel degilse
(5,719 puan) tarafından
yok kız ne özeli :)) ev işlerine yardım etmesini istiyorum oğlumu uyutmasını bazen yemek yaptırırım ama çoğunlukla oğlum ile ilgilenmesini isterim gezme nadiren olur çünkü ne zaman çıksak en az 1500 TL miz gidiyor adım atsam para maaşını almaya yakın zamanda onu istiyorum
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bizde çok girdik hep ben kazandım. Ama bi türlü ödülümü alamadım. 
0 oy
tarafından
Zıt düşünceler konusunda evet iddiaya giriyoruz. Aşırı zevkli gerçekten :) :) 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Giriyoruz ama eğlencesine, ayrıca kazanmayacağım iddaaya girmem :)
0 oy
(1,491 puan) tarafından
Giriyoruz daha hiç kazanmışlığı yok :)) 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ne zamn girsek  kaybederim dondurmasindan cipsine 
0 oy
tarafından
Girerim ama genelde de ben kaydederim. 

İlgili sorular

+1 oy
53 cevap 913 göst.