0 oy
811 göst.
Aile kategorisinde (1,271 puan) tarafından
Kızlar normalde eşim evden çıkarken neryee gideceğini hep söyler ya ise ya kahveye gider zaten kahve de evin karşısı. Neyse bugun konuşuyoruz yarın tatil mi dedim evet dedi. Ama kahvaltıdan sonra 1 saat ofise gidicem dedi. Ben de şaşırdım neden ki dedim bir garip geldi. Tatil gününde hiç gitmez. Yok dedi isim var az önce müşteri aradı dosya vercem falan. O kadar çalışan varken neden sen veriyorsun dedim gerçekten garip geldi. Bir şeyler çeviriyor gibiydi. Öyle işte gidip gelcem 1 saat dedi. O kadar şüphelendim ki göster mesaj dedim sana iş verdilerse msj atmışlardır dedim. Yok falan dedi geveledi. Sonra dedim ben de gelcem ofise beklerim seni aşağıda dedim. O da artık açıldı ebebege gidicektim kızımıza bisiklet almaya bir ağız tadıyla sürpriz yaptırmıyorsun dedi :) kızımla bana sürpriz yapacakmış. İnandım ama baya bozuldu ona çok şüpheyle yaklastigim için :) 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet bayaa kötü olmuş 
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kim olsa sorar kendini senin yerine koysun oda sorardı yani 
(1,271 puan) tarafından
Tabi cnm o da kesinlikle sorardı hem de öyle bir irdelerdi ki
0 oy
tarafından
1 saat gidip gelmeyi nasıl aldatmaya bağladın:)) 
(1,271 puan) tarafından
Ya eveleyip geveledigi için şüphelendim normalde hiç böyle yapmazdi bir gariplik sezdim buradan da etkileniyoruz malum :)
tarafından
:). :)
0 oy
(1,777 puan) tarafından
Burdan çok etkileniyorsunuz net..
(1,271 puan) tarafından
Kız gerçekten burdan etkilendim haklisin
(1,777 puan) tarafından
Kız eşimde oruç ayında sofradan kalktı gitti hemen yanına 1 şişe su aldı :D çok garipsedim 1.5 saat falan gelmedi, meğerse ablamı otogardan almış hahaj yaparlar böyle sürprizler
0 oy
(12,494 puan) tarafından

Kız Bi salın şu adamları wiiiii:D

(1,271 puan) tarafından
Burdan etkilenmişm resmen
0 oy
tarafından
Buradaki postlarim etkisi bunlar;)
(1,271 puan) tarafından
Kesinlikle yaa bugün anladım bunu
tarafından
Burdan etkilenme canım sonuçta sanal bir yer burası.
0 oy
tarafından
Kim olsa şüphelenir ama burdan da etkilenmiş olabilirsin
(1,271 puan) tarafından
Buradaki postlarin etkisi gerçekten
0 oy
tarafından
Ortalık o kadar b*k olmuş karılar o kadar ***** ki kimseye güven yok ne sürprizi  aynı tepkiyi verirdim  napim tmm oda haklı ama bende haklıyım kusura bakmasın 
(1,271 puan) tarafından
Öyle cnm burda neler okuyoruz ya insan her şeyden supheleniyo normalde böyle yapmazdi değişik geldi sonra çözdük olayı Allah'tan
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Kız burdan çok etkilenmişsn ya 1 saat demiş adam ne yapacak 1 saatte sanki
0 oy
tarafından
Bi sûrpriz yaptırmamışsın :))
(1,271 puan) tarafından
Hahah ay öyle oldu ya
0 oy
tarafından
Eşinin ise gidecegim demesine inanmıyorsun da bisiklet almaya gideceğim demesine nasıl inanıyorsun kız :D 

Burada takıla takıla kafayı yedik ya 
(1,271 puan) tarafından
Valla kafayı yedik kuzu :) eşim normalde hiç ise gitmez tatil günlerinde ne bilim yalan söylediğini anladım pat diye tavırları değişik geldi shfhshdh bisiklet muhabbeti zaten vardı ondan inandım ya Allah için aldatmaya dair hiçbir şey görmedim kaç yıldır ondan çabuk inandım :)
tarafından
Allah'ım korusun ya başımıza vermesin düşüncesi bile kötü
0 oy
(1,000 puan) tarafından
İnsan neden hayatı bukadar dar eder birbirine bilmem yapacak adam zaten her fırsatta yapar bukadar sıkmayın sanırım burası çok etkiliyor 
0 oy
(2,534 puan) tarafından
Burası insanın psikolojisini de bozuyor aldatma postlarinı görünce ya 
0 oy
(368 puan) tarafından
Bu ben  :))))) 
0 oy
(995 puan) tarafından
Ben yine de inanmazdım

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 1,299 göst.