0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından
Lohusalik gercekten cok bunaltici bir donem yaninda kimse yok korkuyosun yetebiliyomuyum.diye dusunuyosun korkuyosun yanliz hissediyosun surekli emzir emzir bebegim 1 aylik ilk haftalar yogun bakimda yattik sariliktan simdi iyiyiz ama cok bunaliyorim ne yapicagini nerden baslicami bilmiyorim sohbet edicek.bile.kimse.yok esim aksam aksama geliyo gecede oturup oyun oynuyo fikirleriniz bide anne bebek sohbet bir hat varmi bildiginiz hem yeni arkdslar kazanirim.

12 Cevaplar

0 oy
(5,277 puan) tarafından
Yanında biri olmaması daha iyi iyice geriyolar insanı 
(38 puan) tarafından
Yanliz.kalincada istiyosun iste biri olsun diye anne yok kardes yok evden cikama.esde.destek olmayinca  hep.gergij oluyosun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Buranın anne bebek bölümü var canim Allah yardımcın olsun inşallah korkma bende tek başıma baktim ama hiç zorlanmadim çok şükür 
(38 puan) tarafından
Alisicam sanirim zamanla belkide bu sakinlige aliskin olmadigimdan allah hepimizin yardimcisi olsun tesekkur ederim iyi dileklerin icin
0 oy
tarafından
Anne Bebek sohbet hattı mı. Lohusalık yaşarken değil sohbet hattı aramak kocamın günaydın demesine tahammül edemezdim. Değil ki birileri ile sohbet edeceğim. Senin amacın başka da NEYSE..
(38 puan) tarafından
Yeni dogum yapmis kadinin amaci ne olabilir acaba cok merak ettim
tarafından
Hadi canım hadi.. Seni anne bebek hattına alalım , biri muhakkak numara verir hiç üzülme
(175 puan) tarafından
Anne bebek bölümü demiş hat dememiş onu nereden çıkardınız bebek bakım kısmı var onu kast ediyor şuan kullandığımız uyguma içinde farklı Bi kısım yani
tarafından
Kuzum bu gözler cooook şeyler gördü burada artık kimin ne kasıt ettiği öyle belli oluyor ki . Bosverelim neyse. Allah yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Gecenin sapigida senmisin
tarafından
Dün gecede mukremin gelmiş sjsjs
(5,277 puan) tarafından
Bu ismi hatırlıyorum sanki ama daha önceden
tarafından
Hangi ismi
(5,277 puan) tarafından
İremguneş ismi sanki vardı burda
tarafından
İremderler var
İremskn vardı
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Niye birine ihtiyac duyuyosun ki? Inan insanlardan uzak öyle guzel yasanoyor ki. Yaninda olsalar laf vidi vidiii. Bebeginle oyuncak gibi bak, eglen. 
(5,277 puan) tarafından
Dimi benim kaynana 40 gün durdu evliliğimin içine etti gtti
(1,363 puan) tarafından
Valla ben oyle seyler yasamadim cok sukur cunku hep herkese mesafeliyim. Ilk dogumumda annemde kaldim, misafir gibi gelip gitti. 2.de 4.5 aylik, hastaneye bile kimseyi kabul etmedim. Eve kimseyi kabul etmedimm. Birtek annem vardi. Ben genel olarakta yalnizligi sevdigimden vakit gecirmek icin kimseye ihtiyac duymuyorum.
(5,277 puan) tarafından
Benim annem gelmedi çünkü babam hastaydı bir buçuk yılda düzeldi. O yuzden kaynana kaldı evide yakın 5 dk ama kaldı eşim istediği için. Şu an kızım İki buçuk yaşında ikinciyi istemiyorum bidaga auiynı şeyleri yaşamak istemiyorum bende bayadır mesafeliyim affedemiyorum duyduklarımı laf sokmaları. Ben dışarda Bi lohusa görsem acıyorum hallerine ama benim kaynana bana acımadı abuk subuk konuştu dikişlerim iki kez patladı makat çatlağı da oldum  zaten hastaydım bide kaynanayı çektim.
(1,363 puan) tarafından
Gecmis olsun. Zaten kizinda kucuk bosver once bi kendine kal biraz, ruhen toparlan. Nacizane tavsiye kizin okula baslamadan yapma. En azindan ozaman yine tek cocuk gibi kalacaksin, eee tecrubende var artik ozaman kimseye ihtiyacin olmaz. Böyle seyleri okudukca sukrediyorum ya, ne eşim ne ailesi asla ses etmezler. Yasamadikta boyle seyler ama cidden uzucu ve yipratici.
(5,277 puan) tarafından
Çok sagol evet çok yıpratıcı keşke benimkide öyle olsaydı psikologa bile gttim lohusayken eşim hatasını anca öyle anladı ben bu kdar zor olduğunu bilmiyodum dedi. Ama işte olan bana oldu evliliğim oldu. Artık hayırlısı kimseyi umursamıyorum herkese mesafeliyim canım istemezse hemen hayır derim kestirip atarım
0 oy
(606 puan) tarafından
Canım bende rektum korkma hiç dua oku bol bol rabbim hızlıca geçirsin bende bunalimdaydim amakikr gün sonra hersye geçiyor şimdi sabırlı ol biraz rabbim yardımcın olsun 
(38 puan) tarafından
Amin canim ole yapiyorum zaten biraz buyuseydi bende rahatliyacaktim sanirim
(606 puan) tarafından
Kesinlikle 55gubluk olduk kirkinda gebersin ama uyku yok ağlama filan surkwli şuan uyuyorsa sakinde düzeldi darısı başına
(38 puan) tarafından
Bizimkide uyumuyor surkli gazdan agliyor uyku felan yok zaten debellenip.duruyoruz.
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Canım yanında kimsenin olmaması daha iyi çünkü her yaptığına bir laf edip seni daha çok gererler bu sefer en küçük şeyi daha çok kafaya takardin yani ne yazık ki bu dönemde dostun yok düşmanın çok gibi. Bişi herkes pek bir bilmiş sen kimseyi takma tecrübesiz bile olsan bir evladı en iyi annesi düşünür herşeyin iyisini annesi bilir sen kendini mutlu etmeye bak 
(38 puan) tarafından
Bu donemde canin hic bisk.yapmak.istemiyo.kendin icin sanirim ama sanirim annelerin yorumlarindan zamnla.geccek anliyorum.
(1,334 puan) tarafından
Aynen öyle gecicek çok tuhaf gerçekten hamileyken lohusalık psikolojisine girmem sanıyordum ama girdim baya ağır geçti hiç bitmicek sandım ama bitti çok şükür seninde biticek İnsaAllah
(38 puan) tarafından
Gercekten hic bitmicek.gibi geliyor bazennn
(1,334 puan) tarafından
Ne yazık ki umarım bir an önce gecer sonra çok güzel günler seni bekliyor buna emin olabilirsin
0 oy
(175 puan) tarafından
Evet yetebiliyorsun yanında kim olursa olsun senden daha ıyı de bakamaz sakin ol bazılarımız 2 hatta 3 çocuga yetişmeye çalşyo sen elinden gelenin en iyisini yapıyorsun yapman gereken zaten sadece karnını doyurmak gazını almak bezini değişmek ve uyutmak şuan senden başka beklentisi yok biraz rahatla bebek uyuduğunda sende uyu ve dinlen 
(38 puan) tarafından
İlk hafta yogun bakima nefesi kesildi iki uc sefer yatirdilar ondan berim.uyusada korkuyorum gene olacak.diye uyuyamiyorum
Cok sukur bir daha yasamadik hatta gecti dedi doktor yeni dogan bebeklrde boyle seyler olabiliyormus.
(175 puan) tarafından
Ciğerleri gelişimini tamamlamamştr belki ondan olmştr siz yinede uyurken yan yatırın mutlaka gazını çıkarın her memeden sonra
(38 puan) tarafından
Evet ilk oldugu zaman bilmedigimden gazini cikarmiyodum hemsireler anlatti sonra hemen yatırma dediler gazi ciksin biraz dik tut dediler bir dahada olmadi cok sukur.
0 oy
(119,126 puan) tarafından
inan yanlizlik lohusalikda en iyisi
(38 puan) tarafından
Herkez ayni seyi soyluyor vallaha kendimi daha iyi hissettim.
0 oy
(622 puan) tarafından
Yanında biri olmaması daha iyi verdikleri sacma tavsiyelere kafanı karıştırmazlar işte ben lohusayken ağlamaktan kafayı bozacaktım çok ağır bir depresyon geçirdim şimdi çok pişmanım keşke ağlamak yerine o anının tadını cikarssydim diyorum tüm bunlar geçiyor hiç üzülme
(38 puan) tarafından
Bende ole yapmak istiyorum ama sanirim nerden baslicami bilmiyorum bide bebekle evde bir duzen olusturmak.sanorim zaman aliyo
0 oy
(361 puan) tarafından
Seni de motive eder mi bilemem ama Instagram da phd.anne diye biri var lohusa iken her an onun yazılarını okuyordum cok iyi gelmistu sanki anlatmak istediklerimi yazmis gibi geliyordu bi bak derim seni motive edebilir tabi benim lohusaligimla onun ki yakin zaman da daha kolay okuyordum   az sayfayi kurcalaman gerekli lohusalilla ilgili yere gelmen icin
(38 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim bakicam hemen
0 oy
tarafından
O kadar zor bı kafaki. Ben kimseyi yanımda istemiyor herkesten nefret ediyordum ve sürekli ağlıyordum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 97 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 916 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Metesmoms (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 359 göst.