0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde (7,250 puan) tarafından

Kizlarr 28 aylık oğlum var 32+5 haftalık ta hamileyim kardeşi doğunca oğlum nasıl tepki vercem kestiremiyorum şuan onun yanında bebkten bahsedemiyoruz hemen üstüme atlıyor ninik diye sevmeye başlıyor en çok korktugumda emdirme :unsure:oglum goguslerimi gordunde mama :blink:diye üstüme atliyor :Dkardesini emdini görünce nasıl tepki vercek bilmiyimmm 

Sizinkiler nasıldı ne yaptınız alışması için ne gibi zorluk yaşadınız

5 Cevaplar

0 oy
(470 puan) tarafından

Allah sağlıklı kucağınıza versin . <3

(7,250 puan) tarafından
Aminn cnm cümlemize inşallah ♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(7,661 puan) tarafından

3.5 yaşında kardeşi yok ama bu aralar kardeşim olsun kucağıma alayim diyo shjsj ama benim bebe yapasım yok daha :D

(7,250 puan) tarafından
Bnmkide abi olmaya çok hevesli abi abi olcam diyip duruyo :D
(7,661 puan) tarafından
3 yaş sendromunu atlatinca kolaylarsiniz :D
(7,250 puan) tarafından
Ay inşallah
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Hastaneden gelince oyuncakla geldik bebek getirdi sana dedik. Çok mutlu oldu sarıldı öptü kardeşini. Sonra başlarda bi tuhaf bakıyordu ama hiç vurma kızma gibi olayı olmadı ben ne yaparsam izledi öylece. Onunla daha çok ilgilendm oynadım sevdim ve zamanla alıştı ben uğraşırken bana çok yardım ediyor kimseye vermek istemiyor bazen de sürekli gelip gidip narince öpüyor maşallah inşaallah hep böyle olur
(7,250 puan) tarafından
Ay ne güzel maşallah inşallah bizde öyle olurz
(2,346 puan) tarafından
İnşallah canım sağlıkla alırsın inşallah kucağına
(7,250 puan) tarafından
Aminn cnm bnm ♥️♥️♥️♥️
0 oy
(56 puan) tarafından
Kızım olduğunda oğlum 21 aylikti once pek oralı olmuyordu kıskanıyordu ama seviyordu  şuan kızım 1 bucuk yaşında birbirlerini yiyorlar akşama kadar büyüdükçe daha çok kıskanıp hicbirseyini paylaşmıyor elinde kaşık dahi olsa çekip alıp ağlatıyor ben görmesem dövüyor 
(7,250 puan) tarafından
Ayyy :)) ilk 6 aydan korkuyirum ben sonrası oda kendini toparlar daha iyi olur onlar için ama baklim
(56 puan) tarafından
İlk 6 ay zaten asla yanliz bırakma ikisini çünkü oda cocuk genelde ağızlarına yediklerini vermeye çalışıyorlar hiç gozunden ayırma sonra zaten emekleyince yürüyünce onlar senin peşinden gelecekler:)
(7,250 puan) tarafından
Evet bnde ondan korkuyorum ilk 6 ayı güzelce atlatikmi sıkıntı yok bnm korkum oğlum başkasını görünce çok değişiyor aşırı yaramaz söz dinlemez oluyor bitek o zorlar beni herlade
(56 puan) tarafından
O benimkindede var gitmeyecegini anladıktan sonra nazi geçmiyor artık misafirlere eve gelenlere yapiyor onu kardeşiyle bi kac günün sonunda alışır ona :)Rabbım bağışlasın esirgesin sağlıkla kucağınıza alın
(7,250 puan) tarafından
Aminn cnm bnm cümlemize inşallah ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin insalah 

Bnm kız iki yaşına yeni girmişti doğum yaptığımda gayet güzel karşıladı ama Bn sürekli kardeşin ölucak kız kardeş kız kardeş diye şarkı söyler dans ederdik şimdide üçüncü gebelikgim beraber hastaneye gidiyoruz ve küçük bebeğimiz olucagini kardeşi olucagini söylüyorum oda sürekli söylüyor mutlu oluyor 
(7,250 puan) tarafından
Bnmkide öyle parka goturcekmis öyle diyor :D aşırı sevincimi inşallah dogdunda öyle olur :)
(2,366 puan) tarafından
Olur olur helebi  buyudumu bide sen gör nasıl keyifli ölucak ikisi içinde
(7,250 puan) tarafından
Evet ya ona hem arkadaş hem kardeş olucak :))

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 294 göst.
1 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Minikhayaller (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 298 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,213 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde Serannur (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 403 göst.