0 oy
81 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (693 puan) tarafından
Kizlar bebeğim 16 aylık şuan bı alerjik dongudeyz daha yeni iyilesmisti halbuki şimdide bı burnu tıkalı değil aslında akkor su gibi ama temizliorum surekli Dr hazirana kadar bu durum olucahini dedi seni suyu alerji şurubu devam edioz hasta gibi deyil ama balgam öksürüğü var bu gece çok oksurttu bende netten baktım elma kabuğu kaynattim karanfil koydum bal koydum ılık icirdim denediniz mi hiç 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öksürük ve balgam için saf zeytinyağınin içine sarımsak ezip bir iki saat bekletip sadece yağını ayağının altına sürüyorum canım çok iyi geliyor 
(693 puan) tarafından
Hadiya deneyeyim cnm teşekkürler
(7,943 puan) tarafından
9 aylık bebeğime uygulasam olurmu ? Balgamı var öksürük de var
tarafından
Olur canım ama sadece yağını sür sarımsağı koyma
-Reklam-
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Günlük sakız
(693 puan) tarafından
Nasıl yani
(5,314 puan) tarafından
Akyardan 100 grm günlük sakız al canım eve bi tencereye yağlı kağıt koy içinede bir yemek kaşığı sakızdan koy altı kısık bir şeklide üzerinede bebeğün sırtını kapatacak kadar pamuk koy  erirken duaman pamuğu şişir  tamamen eridikten sonra pamığu al  bebeğin gögsüne koy  2 gün ön 3 cü gün de sırtına koy  atar balgamı
(693 puan) tarafından
İlk kez duyuyorum cnm mantikliymis çok teşekkür ederim canim
(5,314 puan) tarafından
Rica ederim ben oğluma hep öyle yapıyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
20 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (761 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde 1istanbul__masali (4,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,986 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 107 göst.

383,067 soru

11,466,288 cevap

35,069 kullanıcı

...