0 oy
38 göst.
Diğer kategorisinde (436 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 11 aylık sünnet ettirmeyi düşünüyoruz önümüzdeki hafta. Geç bile kaldık aslında ama hep bişey çıktı nasip bu zamanmış. Ama beni bi korku sardı ya. emekliyor tutunup yürüyor. Eğer canı acirsa yürümesi gecikir mi? Bu zamanlarda sünnet ettirenler neler yaşadınız ne gibi zorluklar oldu bide tavsiye ettiğiniz şeyler varsa yorumlarınızı bekliyorum. Suan bana çok bağlı bi dönemde nasıl o yatağa yatıp sünnet olucak hiç bilmiyorum çok pişmanım yeni doğan döneminde yaptırmadıgimiz için. Bide en önemlisi eşim çalışıyor cogunlukla ben yanlız bakacağım zorlanır miyim?

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
En korktuğum şey canım o yüzden erkenden yaptırdım bence doktorla görüşmelisin uygun görürse yaptır geç kalmadan üç aylıkken yaptırdım ilk gün zordu sadece sonraki günler daha kolaydı 
-Reklam-
0 oy
(5,825 puan) tarafından
İlk çişini yaparken çok ağlar sonra muhtemelen bikaç saat çişini tutar.. Benimki 4.5 aylık 1 haftadır yaptırdım ilk gün çok zor geçti çok ağladı ama sonrası kolay 
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Biz 18 aylıkken yaptırdık orayı uyusturdular ondan sonra kesip klips denilen bisi var tam adını yazamadım galjba da ondan taktılar 1 hafta sonra çıkardılar ilk çişini yaparken zorlanıyorlar açıyorlar 1 2 gün zorlanir canim sonradan normale dönüyor yürümesine de engel felan değildir sonuçta bezirgan bezsiz olsaydı biraz zor oldu sanki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 108 göst.
1 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayriye 2121 (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

379,129 soru

11,349,166 cevap

34,814 kullanıcı

...