0 oy
112 göst.
Diğer kategorisinde (3,140 puan) tarafından
Kızlar oğlum 10 buçuk aylık. Böyle mesela sulugunu ağzına uzatıyorum eğer susamissa içiyor susamissa hayır der gibiydi kafasını sağa sola şallıyor. Mesela meyve yedirirken de aynı yiyor yiyor sonra istemiyor galiba kafasını sağa sola şallıyor. Gün içerisinde öyle kafasını sağa sola sallamaz istemediği bişey yaparken şallar. Sizce normal bişey mi ? Bana anormal gelmedi ama internette saçma sapan şeyler yazıyor. Bu arada sallanarak uyuyan bebek. Bide aynı anda çok dışı çıkıyor dışı mi ağrıyor acaba

5 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ne güzel işte istemediğini öyle belirtiyor her internette yazana bakmayın inanmayın benim oğlumda öyle yapıyor hiçbir skntisi yok
(3,140 puan) tarafından
Ya bende normal olduğunu düşündüm ama işte annelik :/
-Reklam-
0 oy
(7,444 puan) tarafından
İstemediğini belli ediyor işte gayet normal :)
(3,140 puan) tarafından
Yaa teşekkür ederim canım bende normal olduğunu düşündüm ama işte annelik :/
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Benimki 8 aylikdn beri yapiyo o hareketi şimdi 9 aylık ama benimkine babası öğretti sürekli yapıyor ben yapincada yapıyor bide bende ağzına biseyler verince aynısını yapıyor ben aklıma kötü bişey getirmedim canım sende getirme bence.
(3,140 puan) tarafından
Benimki nasıl öğrendin bilmiyorum bizde kafasını sallayarak hayır yapan yok çünkü
(7,865 puan) tarafından
Benim oğlum bizden öğrendiği için yapıyor kaynanamgil gorumcelerim hep yapıyor alıştı  hayır anlamına gelmiyot aslında bazen oyun tarzı yapıyor bazen de ağzına bişey verince yapıyor anlamadım bende
(3,140 puan) tarafından
Benimki bence hayır anlamında yapiyor çünkü istemediği biseyi verince yapıyor. Yada oyuncağını elinden alırsam mizmizlanarak kafasını sallıyor. Sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil canım Rabbim bağışlasın hepsini
(7,865 puan) tarafından
Seninkide anormal bı durum goremedim ben canım
(3,140 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
26 sinda 11 aylık olacak 1.5 Aydan beri yapıyor canım benim oğlu..  Ben bir anormallik göremiyorum sana nasıl normal gelmedi. Oğlumu sallamıyorum bu arada 
(3,140 puan) tarafından
Yok bana normal geldi de internete yaşında sacma sapan seyelr çıkıyor annelik işte.
0 oy
(4,912 puan) tarafından
Ahahha kıyamam bnm kızda 10aylik bu aralar omuzlarını aşağı indirip kaldırıyor;)
(3,140 puan) tarafından
Yaa onu benimki yapmıyor henüz :) belki evde birinden gormustir canım :) Rabbim bağışlasın
(4,912 puan) tarafından
İnan bilmiyorum geçen annme gittik orda farkettim  blki de kardeşlerinden görmüş olabikir amin seninkini de cnm

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 130 göst.
0 oy
6 cevap 310 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 206 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 1,727 göst.
4 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birinsanoglu (23 puan) tarafından soruldu

378,214 soru

11,319,913 cevap

34,765 kullanıcı

...