0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlar merhaba, 11 haftalik hamileyim suan.Rabbim saglikli sihhatli kucagima almayi nasip etsin(amin) doguma daha cok zaman var hamileligimin henuz baslarindayim alisveris falan yapmiyorum. ama hamileligimi duyan bir kac arkadas sagolsun, kullanmadigi besiginin oldugunu vermek istedigini falan soyluyorlar. bilirsiniz bu tarz muhabbetler olur. dun de is yerinden bi arkadas dedi ki "kizkardesim de cocuguna bebek arabasi almisti ama nerdeyse hic kullanmadi ve kraft marka cok kaliteli bisey dedi.ardindan ekledi, cok zenginler de bilmem ne diye. birilerine vermeyi dusunuyordu dedi. ben de vermeyin dedim" dedi. ben de "aaa evet bana verebilirsiniz dedim gulerek. kimseye vermeyin dedim. tabi arkadas gozlerimin parladigini gorunce "letgoya koycaklardi" dedi 1 bucuk 2 milyara satcaklar dedi. resmen lafi evirdi. o an bi şoklandim. cumlenin basinda kizkardesinin zenginligini anlata anlata bitirememisti bir de. sifirlari 7 8 milyar gorsen bayilirsin" dedi. ben de iyi bana satin dedim. soyledigi markanin modelini arastirdim 4.800 civari.bana 2 bin liraya kakalayack. belki kardrsi verecek ama kiz benden kendisi parasini alicak. neyse bu muhabbeti ablama yaptim. ablam da kendi cocugunun bebek arabasini sagolsun beni dusunerek kimseye vermemis. ben verdi saniyordum. gercekten ulkenin insaninin ozeti gibi su tavir. biraz muhtac oldugunu anlayinca insanlar, krizi firsata ceviriyorlar. oyle iste dertlesmek istedim sizinle

9 Cevaplar

0 oy
(119,319 puan) tarafından
para gelsinde nerden nasi gekirse gelsin havasindalar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arkadaşın baya uyanıkmış
tarafından
evet aynen, basta vericekler diyor sonra bi anda fiyat belirledi 2 bin diye:)
tarafından
Sende ablam hediye alçak diye
0 oy
(913 puan) tarafından
Uff ne ***** insanlar var ya cidden sana niye anlatıyor o zaman zenginliklerini o kadar Zengin olan letgodan gelecek ikibine mi kaldı yazık deseydin sende
tarafından
agzinin suyunu akita akita anlatti yarim saat. bebek arabasini alirlarken ve bebek alisverisi yaparken her seyini en iyisini almis mis lar da. yarin dicem, letgoya koyabilirsin canim, bana yurt disindan hediye geldi dicem:)
(913 puan) tarafından
Hahaha o diyecegin lafı duyunca ne tepki verecek yarin yazsana şuan keyiflendim :D
0 oy
tarafından
Bu zamanda herşey pahalı canim. Tamam satması çok normal ama başta öyle söyleyip sonra kıvırmasi çok kırıcı gerçekten.
tarafından
ya ister zengin olsun satsin istedigi fiyata da satsin. anlarim da vericekler deyip sonra fiyat atti ortaya resmen. insanlar gercekten firsatci. nasil olsa bu alisveris yapacak mantiginda, ben nedne kazanmayayim diye dusundu bence
0 oy
tarafından
Sinir oldum tam kavga etmelik biriymiş Allah onun da kalbini ıslah etsin asla minnet etme sıfır aldım de konuyu bir daha açarsa 
tarafından
ay evet ya esim istemedi dicem ilk cocugum milletin eskisine mi kaldim diye tepki gosterdi diyim kiz:)
tarafından
Aynen öyle yap abart hatta kaç lira olursa olsun en iyisini alicaz die
0 oy
(1,870 puan) tarafından
ne kadar itici bir insanmış çok zenginler madem daha pahalı bir bebek arabası alsalarmış ya. kendini zengin göstermek isteyen görgüsüzler alsınlar başlarına çalsınlar bebek arabasını sinir oldum valla. 
tarafından
arkadasin genel tavri bu. zenginlik onun icin her sey. surekli babasindan bahseder. kocasitla gittigi tatilden bahseder. yurt disina gitmislermis de. bana batmamisti onun bu tavirlari ama dunden beri gicik oldum
(1,870 puan) tarafından
bence çok rahatsız edici canım mesafeni koy hiç dinleme bile bundan sonra anlattıklarını görgüsüzlük resmen.
tarafından
pek dinlemem, iki muhabbet edince boyle seylerden bahseder
0 oy
(421 puan) tarafından
uff bıyerlerıne montalasın toksik resmen ...
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Kız kardeşinden arkadaşıma verecem diye alıp sana 2bine satacaktı bence .İyi niyetli biri değil mesafeli ol
tarafından
aynen aynen. kardesim boyle seylerle ilgilenmiyor ben ilgileniyorum diyor bi de aman iste ac gozlu. bana bi de bur suru oyuncak atmis salk guya para verip 2. el oyuncak alcam. hadi bebek arabasi neyse de, 2. el oyuncak almam
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Deseydin ya 2000 liraya ihtiyacı mı var o zenginlikte alma ondan ablandakini al geç 
tarafından
aman hicbisey demicem, esim kullanilmis hicbisey istemiyorum dedi dicem

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 230 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Ayselaras (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Minik20 (5,328 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 154 göst.
30 Aralık 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ...... (646 puan) tarafından soruldu

379,846 soru

11,370,407 cevap

34,854 kullanıcı

...