0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından

Merhaba. 72 günlük bebeğim. Sürekli kucak istiyor ,evde sling belki daha iyi bilemedim (iş yaptırmıyor resmen) ama dışarıda ne kullanıyorsunuz? Yaz geliyor ,sıcak havalarda kanguru yakar mı? Kafamda bir sürü soru işareti :) Hah bir de tek yön kanguru mu daha iyidir anneye doğru olanlar bebeği huzursuz etmez mi etrafi görmek istemez mi ? Dört yöne olanlar falan varya

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla tek söyleyeceğim aylarca kanguru kullandım belim pert yani en iyisi bile etkili değil bebek arabası al ona koy sür evde 
(24 puan) tarafından
Aslında haklısın,bunu da düşünmedim değil :/  Sezeryanla doğum yaptım bir de,bişey olur mu diye korkmuyor da değilim ama işte kucaktan inmeyince artık çare aramaya başladım
tarafından
Valla canım benim dikişlerde beze oldu oğlanı taşımaktan
-Reklam-
0 oy
(119,247 puan) tarafından
kanguru aldim 1 kez kullanmadim bence sling
(24 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Kanguru kulandim disarda takiyodum  bi alti ay sonra bebek arabasi kulandim evde is yaparkende  pis pis sesi esliginde puset icinde oluyoduu genelde 
tarafından
Kizzzz
(24 puan) tarafından
Peki yaz günü kanguru rahatsız ediyor mu?
tarafından
Yok cok uzun durmuyordu zaten bi saat en fazla tutuyodum koyde bahceye giderken filan iste takiyodum kizzz diyen senmisin esmaaa cimmm
0 oy
tarafından
Benimki 5 ay falan kullandım canım dışarıda çok iyi oluyor vallahi tek yön yüzü bana doğruydu zaten beni görsün yeter benimkime çok yabani birini görse kıyametler koparıyor 
(24 puan) tarafından
Kıyamam:)) benimki sadece beni görsün yeter demiyor şuan küçük olduğu için mi bilmiyorum ama . Kucakta olsun da kim olursa
tarafından
Ahhh vallahi benim büyüdükçe daha çok anamı ağlatıyor  ☺
(24 puan) tarafından
Valla şaşırttım ben de napsak :)))
0 oy
(1,535 puan) tarafından
İnsanin belli bir sure sonra beli sırtı tutmuyor cocuk onundeyken is yapmak daha bir zor hix yapma daha iyi yani. Ben bebek arabasini evde kullandim ilk zamanlar nere gidersem yanimdaydi oyle daha rahat oldu 
(24 puan) tarafından
Tamamdir öneri araba anlaşılan :) biri daha yazınca.
Teşekkürler
0 oy
(3,330 puan) tarafından
Ben sırtıma bağlıyordum oğlumu oda bırakmıyordu:)))
(24 puan) tarafından
:) en iyisi sırt sanırım
(3,330 puan) tarafından
Karadeniz e gelin gelince buralarda öyleymiş çocuk rahat ediyordu uyuyurdu hatta ☺️
(24 puan) tarafından
Nasıl bağlıyorlar peki :)
(3,330 puan) tarafından
İnternette bakayım bulursam link atayım canım biraz karışık anlatsam anlamaya bilirsin görmen daha iyi
0 oy
(506 puan) tarafından
Ben sling aldım kızım durmadı ağladı hep içinde 2 aylık bu arada
(24 puan) tarafından
Sabit durunca bir süre sonra benimki de durmaz muhtemelen:/ napsak bilemedim
(506 puan) tarafından
Kanguru içinde küçük benimki arabamda yok bütün gün kucakta ne iş ne yemek ne temizlik hic bişey yapamıyorum canın çok yoruldum bi çocuk beni bu kadar yordu
(24 puan) tarafından
Valla bizimki de öyle sürekli ayağa kalkmak istiyor

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 81 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 68 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hg99 (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 118 göst.
15 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
6 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gzd33 (9 puan) tarafından soruldu

379,192 soru

11,350,928 cevap

34,820 kullanıcı

...