0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (865 puan) tarafından
Ya cidden artık ne diyicem ne yapacam bıktım ya vallahi billahi, 5 buçuk yıldır evliyiz ya eşim 1 kere bile adam alkılkı içinden gelerek demiyor ki benm ailem var lafa gelince bizm için çabalıyor çalışıyor hayattaki tak gayesi biziz ama icraate gelince sınıfta kalıyor, ben le oğlu ailesiyiz madem niye bizle bir çay içmek Bi gezmeye gitmek bu kadar ağır geliyor ona, anasına gelince işi gucu bırakır iki eli kanda olsa gelti misali ama biz bişi diyelim hava güzel Bi yere mi gitsek ben çalışıyorum işim var 1 değil 2 değil bu hep böyle bmde ailesine arama uzun baya uzun bir mesafe koydm evlenmiywydin anan yenimi geldi aklına Bi de karm var çocuğum var baş başa kalalm yok Bi çay içeriz anasını takat peşine erken gelir Bi yere gşdecz anasını çağırır nefret ediyorum bmde her seferinde fazla fazla parasını alıyorum oğlumla yanlz gşdşyorm sırf o anasını görmemek için bıktımmm eşime surat astm olmadı sustum olması kırdım döktüm olmadı adam sığır anlamıyor ki lafta bizim için canını verir ama 2 dkda oturmaya gelemez, anana gelince niye işin yok hayat gayem yok nefret ediyorm artık tiksiniyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(3,267 puan) tarafından
Dediğin gibi sığır sığırdır 
(865 puan) tarafından
Susuyorum  artık bu seferde niye sustun onada susuyorum cvp vermeye bile artık takatim kalmadı
(3,267 puan) tarafından
Ne diyeyim bacım değişmeyen değişmiyor..Allah iyilik versin akıl versin. Yani çok mu zor anlamıyorum ayda bir çıkarsa seni eminim ki bu şekil dert yanmazsın biraz değer verse ondan konuşmazsın Allah hidayet versin yaa
-Reklam-
0 oy
(5,956 puan) tarafından
Anasının eteğinden kopamıyosa orda kalsaymış ne diye senin başını yakmış 
(865 puan) tarafından
Ben anlatınca diyor siz bnm ailemsinz sizin için varm tamm varsın da bizi gezmeye götürüyorsun alış verişe götürmüyorsn bizle çay içmiyor sn yada yapıyorsa anasını da çağırıyor gel diye gitmek bile istemyiem bütün hevesim kırılıyor
(5,956 puan) tarafından
Niye anasız biyere gitmiyor bu ne saçmalık valla Allah sana sabır versin ya insan bi eşiyle elele kahve içmeyede gidemiyorsa ne anladım bu evlilikten
(865 puan) tarafından
Ya anasınıda da dedim kırk kere gelme istemiyorum diye kadında inadına geliyor, bende konuşmuyorum aramam sormam yeri geliyor kapıya geliyor o kadar bunalttı ki kapıyı bile açmıyorum bazn
(5,956 puan) tarafından
İyi yapıyorsun oğlu anlamıyosa anası hiç anlamaz
(865 puan) tarafından
Bıktırdılar kendilerinden varya zerre içinde seygı bile kalmadı sevgi zaten bitti
0 oy
(11,026 puan) tarafından
Benim esji esimde oyleydi. Biyere gidecegiz abla sende gel.birsey alıyoruz abla sende gel. Hastahaneye gidriz ablasını alamazsa donerken ugratır. Sustum kavga ettim doktora gittik yok. Bende boşadım onu mu cekip durcam. Simdi kırk takla atıyor
(865 puan) tarafından
Ben bırakıp gittim de yoldan geri çevirdi yeminler etti ama değişmiyor muş onu anladık snu ne olacak bilmiyorm
0 oy
(1,309 puan) tarafından
Çocuğu kaynanana bırak kocanla ikiniz çıkın gezin
(865 puan) tarafından
Çocuk durmuyor onda, dursa da kesin kalbine iner kaynanan
0 oy
tarafından
Ya kusura bakmayın da ben sizin gibi düşünenleri anlayamıyorum  fırsatın var paranda var al çocuğunu gez. İlla kocanda yanında gezmek zorunda  mı  ha gelse çok iyi olur ama gelmiyorsa niye kendine hayatı dert ediyorsun ki. Bak ben köyde kalıyorum  hiç öyle Bi imkanım yok akşama kadar yorulup geliyor gezme falan hak getire. Aşimda Üç çocuk bi kaynana iş desen yığınla.keşke senin imkanların bende olsa
(11 puan) tarafından
Neden bilmiyorum da içimi ısıttı yazdıkların :)
(865 puan) tarafından
Niye aile kuruyoruz ozamn, annesine gelince yok diye bir kelimesi yok bize niye her şeye yok deniliyor biz ne yaptık ona,, bizde bağ bahçemiz var yeri geliyor kalıyoruz işimizi yapıyorz ama yine aynı mallık
0 oy
(11 puan) tarafından
Kuzum benim eşimde böyle hiç bir yere çıkmak istemez gezmek istemez yorgunum söyleyim böyleyim ama alıştım evde de güzel vakit geçiriyoruz. Senden tek farkım kaynanam farklı şehirde. O faktörün olmasa sende böyle düşünürsün kuvvetle ihtimal.
(865 puan) tarafından
Biz evde de zamn geçirmiyorz 1 saat tuvalete vedalaşamıyor,
0 oy
(476 puan) tarafından
Aynı durum canım bende de mevcut şöyle söyleyeyim sana 2 yıldır evliyim ben daha bir gün yeminim olsun bir gün benimle dışarı çıkmadı diyorum ki bir gününü de bize ayır Yok arkadaş ben çalışıyorum diyor başka da bir şey demiyor ben de diyorum ki madem öyle kendine daha düzgün bir iş bul da en azından birkaç saatini bize ayır yani akşam geliyor saat 11.00'de keyfi yani istese saat 8'de 7'de de gelebilir kardeşinin yanında çalışıyor şu an ama yok endi isteği olursa geliyor akşam saat 7'de işte benim uykum vardı biraz dinlenmek için eve geldim diyor geçip uyuyor saat 12.00'de kalkıyor gece bir şeyler yiyip yatıyor ama söz konusu bize gelince asla ve asla işinden ödün vermiyor bizi gezmeye götürmüyor madem öyle diyorum bana para bırak ben kızımla gidip gezeceğim yok para da bırakmıyor para yok diyor zaten çocuğun bezine falan yetişemiyorum diyor bide gezme için para mı bırakacağım ben diyor yani anlayacağın evlendim evleneli ne benimle bir markete git der ne benimle bir dışarı çıkar ne benimle bir sohbet eder Sabah gider 8.00'de akşam gelir 11.00'de birbirimizin yüzünü bile görmüyoruz zaten bir buçuk senedir ben hamile kaldığım günden itibaren yatakları ayırdı benimle bir buçuk senedir benimle aynı yatakta yatmıyor yatak hayatımız zaten bitmiş durumda 2 haftada bir belki o da hiçbir şey yapmıyor sadece uzanıp bekliyor anlayacağın tamamen kopuk durumdayız ama kendi ailesine gelince sürekli onlara gidiyor oturuyor Çay içiyor yemek yiyor sohbet ediyor vesaire annesi köydeyken Allah'ın her gün 3 kere 4 kere annesini arıyor annesinin köpeği gibi bize gelince de böyle davranıyor Allah bunları bildiği gibi yapsın içimde zerre kadar sevgi yok ona

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 132 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mmbb (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 336 göst.
29 Ekim 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 327 göst.
24 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ayseisik (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 191 göst.