0 oy
129 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından

Geçtiğimiz günlerde Mustela Vitamin Bariyer 1.2.3. Pişik önleyici krem ile tanıştık 3 yıllık alışkanlığımızı değiştirdi. Bebeğinizin cildi hassas ve havaların ısınması ile cildi daha çabuk pişik oluyor hiçbir tecrübemiz yokken mustella Vitamin Bariyer 1.2.3. Pişik önleyici kremi kullandık sonuç mükemmel bebeğimizin cildini tahriş etmeden korudu. Arkadaşlarımızın bebekleri için de tavsiyede bulunduk en büyük etkiyi bayram tatilinde 3 aylık bebeğin cildinde bebek bezi iyiliği ve pişik gördük hem sıcak hem bebek bezinin verdiği zararla poposu bacakları kıpkırmızı olmuş ve sürekli ağlıyor uyaniyordu ilk sürdüğümüzde bebeği yatıştırdı ve ikinci gün cildi temizlenmeye başladı 1 hafta sonunda tertemiz oldu. Bebeğinizde böyle ürünler küçük bir alanda alerjik reaksiyon gösterip göstermediği kontrol edilerek denenmeli biz mustela yi sevdik tavsiye ediyoruz.

Sizlerde buraya faydalı olduğunu düşündüğünüz kremleri belirtirmisiniz.

image

7 Cevaplar

0 oy
(940 puan) tarafından
Tesekur ederim cnm paylastigın icin
-Reklam-
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Kantoron yağını tek geçerim hiçbi kreme gerek kalmıyor 2 gün sür 3. Gün Pişik mişik kalmaz 
(4 puan) tarafından
Pekcok konuda etkisini gördüm ama bebek cildinde pişik için kullanmadım hiç. Yaralar ve yara izleri için çok basarili
(5,837 puan) tarafından
Pişiktede aynı başarı
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Şunun reklamını yapıp durmayın artık. İçerik temiz değil. 
(25,224 puan) tarafından
İçini dışını bilmem de resmen para tuzagı millette alıyo resmen kanıp 23 tl lik mis gibi fito mun gözünü seveyim :D
(3,491 puan) tarafından
Bebeğin cildine sürdüğün şey kana karışıyor en az %60, ha bebeğe sentetik allerjen madde yedirmişsin, ha poposuna sürmüşsün aynı şey, emanet bu çocuklar bize, öbür tarafta sorarsa sen benim anamdın ben aciz bi bebekken zehirli şeylere maruz bıraktın ver bakalım hesabını derse ne cevap vereceğiz? Çok önemsiyorum bunu.
(4 puan) tarafından
Reklam yaptığımız yok reklam yapıyor olsam sizlerin de tavsiyesini rica etmezdim. 3 yıl sudocrem kullandık konuda bahsettiğimiz arkadaşımıza da biz tavsiye ettik.  Bebek bezi isiliğinde sudocrem ise yaramadı mustela çare oldu.
(3,491 puan) tarafından
Zehirden çare olmaz anla bunu. Pişikten daha büyük zarar veriyor çocuğa.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Reklamlar sona erdi 
0 oy
(119,282 puan) tarafından
sudocrem ciyim ben
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Sebamed pişik  bam güm süper :) mustela vücut losyonu ve yüz kremi kullanıyoruz
0 oy
(1 puan) tarafından
Biz de tanıştık ve iyi ki dedik kesinlikle pişik önleyici markaların en iyisi Mustela

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Cansuertem (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.
0 oy
11 cevap 116 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu

379,497 soru

11,360,607 cevap

34,838 kullanıcı

...