0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (167 puan) tarafından
Geçen sene annemi kanserden kaybettim kızlar babam da yok. Kayınvalidem ve görümce le görüşmüyorum ama onlar bebeği görmeye gelecekler ben Lohusa kafasıyla onları nasıl çekicem bilmiyorum çok moralim bozuk kardeşim de işten izin alamadı yalnızım Allah yardımcım olsun:(

4 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Amin canım inşallah esin nerede inşallah kolaylıkla atlatırsın n 
(167 puan) tarafından
Eşim yanımda ama kaynana  görümce stresi sardı beni :(
(2,366 puan) tarafından
Onlarda çok cahil değillerdir inslalahda seni yormaz lar ağızları bağlanır insalahh
(167 puan) tarafından
Amin inşallah canım annesizlik yeterince boğuyor zaten beni Bi de onların çenesini çekmek istemiyorum
(2,366 puan) tarafından
Kıyamam sana coook haklısın Rabbım yardımcın olsun insalahh
(167 puan) tarafından
Amin kuzum amin
-Reklam-
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Kız boşver kayananyi görümceyi doğumuna odaklan rabbim kolaylık versin sağlıkla kucağına alırsın İnşallah ❣️
(167 puan) tarafından
İnşallah canım❤️
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bosver görmemezlikten gel merhaba falan de sonra çocuğunla ilgilencen zaten hep 
(167 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum canım laf sokmadan ne kadar duracaklar bakalım Bi de sütüm gelmezse yandık
(5,240 puan) tarafından
Herkesin hemen sütü gelcek diye bisdy yok boş yaparlarsa sende susma ama bisey demezlerse sallama stres yapma gelir sütün sağlıkla kucağına al insallah
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ah canım benim kimsesizlik zor ama Allah var yanında benimde kimsem yoktu sevmediğim kaynanamla onun kardeşi geldi lohusayken onlar kaldı yanımda ama bebeğimle ilgilendim sürekli onları takmadım bir kere taktım o gün sütüm azaldı.Sen yalnız değilsin bunu unutma :)) Allah saglikla büyütmeyi nasip etsin miniginj

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 464 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 226 göst.
7 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde -Bal_bocegi02 (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Leylosss1234 (11 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 51 göst.