0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (1,680 puan) tarafından
Mesela gün içinde parka gidiyoruz ya kızlar parktaki kendi yasintindaki çocuklardan korkuyor kaykaya binecek kendi gibi minik bir çocuk koşarak önüne geçmek isteyince eliyle dur yapıp pusuyor ve korkup kaçıyor yanına bir çocuk gelse oyuncağını bile bırakıp geliyor oğlum hadi oyna deyince hayır dio 27 aylık başına gelen bilen var mı acaba diğer tarafta da sordum kimse cevap vermeyince buraya sormak istedim 

4 Cevaplar

0 oy
(1,535 puan) tarafından
Hep mi boyle sonra dan mi boyle oldu. Eger hep boyleyse disariyla pek iletisimi olmadi mi acaba yasitlariyla vs. O yuzden de korkuyor olabilir. Farkli tepkiler gordugu icin
(1,680 puan) tarafından
Yok canım hep çıkarız parka yürüyüş veya bir simit almaya normalde öyle çocuklarla oynamaz ama korkmazdi su 3 4 gündür böyle takıp ediyorum baya baya kaçıyor:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sürekli dışarıya çıkarıyormusunuz
(1,680 puan) tarafından
Evet canım hemen hemen her gün çıkmadığımiz gün yok
0 oy
(784 puan) tarafından
Bazen çocukların tepkisi bu şekil olabiliyor malesef 

Sen anne olarak korkusunu yenmek için çocuklardan kaçtığı zaman abi de abla de cici bunlar de 

Birlikte üstesinden gelebilirsiniz canım 
(1,680 puan) tarafından
Canım yaptım hep aynı tepki acaba diyorum biri mi vurdu da korktu yavrum çünkü öyle çok oynayan bir çocuk değil ama korkmazdi da
(784 puan) tarafından
Çocuk uzmanları ile görüşüp üstesinden gelebilirsiniz belki pskolojik geçirdiği bı durumdur malesef anlayamıyoruz bazen onları
0 oy
tarafından
İstemiyordur bunda bir sorun görmedim her çocuk aynı değil
(1,680 puan) tarafından
Aynı olmadığını bende biliyorum sadece ne bilim kaçıyor pusuyor resmen

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu