0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (1,563 puan) tarafından

Şuan 8 kilo fazlam var emzirdiğim halde kilo alıyorum çoğu kişi emzirirken veriyormuş ben alıyorum nedense bu kilolar kalıcımı kızım 5 aylık ben devam ediyorum kilo almaya :(

10 Cevaplar

0 oy
(849 puan) tarafından
Herkesin bünyesi farklı, kimileri emzirme sürecinde alıyor..bol su tüketin..çok fazla da kafanıza takmayın, emzirme sürecinden sonra verirsiniz..
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Bendede aynı sorun varya bekarken 38 bedendim şimdi 42 emziriyorum ama sürekli değil bebeğim emmiyo en fazla iki dakka bırakıyo 
(198 puan) tarafından
Ne zaman doğum yaptın cnm bende 1,5 aydır yaptım benim bebiş te en fazla 5 dk emip bırakıo mecbur sağıp biberonla veriyorum
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Ben de veremicem sandım ama 1 yasından sonra normal kiloma dondum canım. 2. dogumumda da aynısı oldu sadece sezeryan gobegim minnacık sarkık duruyo :) ama zaten ne kadar zayıf olsam da hep gobegim vardı. 
0 oy
tarafından
Yerleşik hayat yaşıyorlar maalesef .... Öyle misafir falan değiller yani ... Millette ki misafir ... Seninkiler bildiğin mjsafir diye gelmiş yerleşmişler :) 
0 oy
(267 puan) tarafından
Bende emzirirken 6 kilo aldım oğlum o kadar çok emiyordu ki yemesem bitkin düşüyordum 1.5 yaşından sonra kendimde ancak diyet spor enerjisi bulabildim ve doğum kilolarından daha fazlasını verdim 

Şu an kiloya takılma ne zaman kendinde o enerjiyi bulursan diyet ve spora başla fazlasını bile veririsin 
0 oy
(17 puan) tarafından
Kafaya takmak kilo vermeyi zorlaştırıyor doğumdan itibaren günlük 3 lt su ve sık emzirme şuan bebeğim 2 aylık ve eski kiloma döndüm 
0 oy
(632 puan) tarafından
Dikkat et canim emzirmek aciktiriyor biliyorum su an evdesin cocuklasin fiziksel aktiviten kisitli surekli bisey yemek istersin canin surekli tatli ceker cogu kadin bu sebeplerden hamileyken almadigi kiloyu emzirirken aliyor emzirmeye uygun bir yeme duzenine gec kalici olqnlari gordum hala veremediler 3 4 sene olacak daha da ustune aldilar 
0 oy
tarafından
Kalıcı değil ama sana bağlı canım
0 oy
(6,739 puan) tarafından
Kimisi hemen veriyor kimisi gec veriyor canim kişiden kişiye değişiyor. Bebeğin doya doya emsin sonra verirsin kiloları peşinde koşturmak tan
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Verirsin zamanla 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 118 göst.
27 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Muge (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 795 göst.
0 oy
7 cevap 184 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 178 göst.
14 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu

397,256 soru

11,881,397 cevap

35,999 kullanıcı

...