0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kiraları az çok biliyorum ama yeme içme vs nasil hangi semtler uygun kizlar ?

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Heryer pahali ulaşim pahali trafik berbat kiralar desen cabadi yeme içme zaten ooo herseyi bine bin katiyolar çok zor ya burda yaşamak Allah yardimcimiz olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
pendikteyim cnm ben seviyorum burayı

evet pahalı ama ucuz olan bir yer kalmadı
(3,312 puan) tarafından
Pendik neresi canım
tarafından
kurtköy cnm
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İstanbul artık hiç güzel değil. Afganlardan suriyelilerden geçilmiyor. Gezilmiyor oturup yemek yiyilmiyor. 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
2010 yılında dahi nerdeyse iflas noktasına gelip kactigimiz yer annem babam çalıştığı halde sen düşün gerisini o zaman kiralar 250 300 idi pazardan bir kavun alıp yiyemezdik düşün şimdi hele birde tek kişi isen zor orda doğup büyüyen bı şekilde idare ediyor ama dışardan gelen zorluk ceker
tarafından
Eşim polis canim istanbul cıktı tayinimiz
(4,430 puan) tarafından
İnşallah hayırlı olur canım sizin için en azından mesleği var biraz daha iyi olabilir
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hiç orda yaşamadıysan bocalarsın ben orda bğyüdğm özlüyorum orayı maddi olarak pahalı yerleri de var ucuz yerleride
0 oy
tarafından
28 senedir İstanbuldayım. Memleketim yok o yüzden yaz kış İstanbuldayım İstanbula gelince aslında güzel yer ama fazla kalabalık bu yüzden herşey dipdibe insanlar sıkışık, binalar ardı ardına. Ama gün içinde gezilecek çok iyi yerler var. Gerçi gezmek içinde para lazım turist filan çok olduğu için tabi şimdi düzensiz de göç olduğu için bir çok şey masraflı geliyor. 
0 oy
tarafından
Bence harika bir yer çok seviyorum,ama İstanbul'da doğdum büyüdüm ondan olabilir, sonradan gelenler genelde pek sevmiyor
0 oy
(2,769 puan) tarafından
22 sene istanbulda kaldım doğma büyüme oralıydım. Ankaraya gelin geldim istanbul yaşancak yer değil ama gezelim sadece. 
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Herşey ama herşey pahalı uygun bişey yok heryer kalabalık otobüse binip hep ayakta gidersin hastaneye gidersin hasta olman yetmez kanser olursun çok sıkıntılı bir durum olmadığı sürece hastaneye gitmemek için can atarsın daha yazmiyim
0 oy
(197 puan) tarafından
Gezmek istersen harika ama yaşamak için iyi değil eğer İstanbul'da doğup buyuduysen sıkıntı yasamazsin. sonradan gidenler için hiç yaşanası değil. Bir yıl önce geldim ve iki hafta sonra tekrar memleketime tasinacagim inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Ukonetsret (4,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
21 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Myangell (574 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
4 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.