0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Fake Instegram hesabi acaktim e postayi ve sifreyi girdim (yeni bir e posta olustirdum) .gelen kodu girdim ve onaylattim. kullanici adi ve sifreyi girerken kisilerin sizi gormesi falan diye bir yazi gordum altta, kisilerim benim oldugumu gorur diye kullanici adi falan girmeden ciktim hemen .Sadece e posta ve sifre girdim ve gelen kodu onaylattim benim oldugumu gorebilirler mi yardimci olun lutfen ve kisilerimin benim hesap actigimi gormeden nasil hesap acabilirim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
E postada tlf numaranız kayıtlı oldugy için görünüyor sanırım
tarafından
O zmn sıkıntı olmaz cnm
(1 puan) tarafından
Yine de icim rahat etmiyo ya ya bildirim giderse diye
tarafından
Bu kadar korkulacak bişey varsa bildirim gitmese de vazgec bence :))
(1 puan) tarafından
Öyle yapıcam galiba
(1 puan) tarafından
Actigim e postayi kapatirsam hesap kapanir mi cunku Instagrama giris yapamiyorum kabul etmiyo. kullanici adi bir hesaba ait  degil diyo
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bana bazen bildirim geliyor rehberindekki şu kişi Instagram'da diye ama nasıl bildirim gitmez bilmiyorum
0 oy
(6,153 puan) tarafından
Telefon numaran kayitliysa bildirim gidiyo karşı tarafa
(1 puan) tarafından
Yok telefon numaram kayitli degildi normal e posta adresi actim instagrama da tam giris yapmadim sadece onay kodunu girdim kullanici adini girecekken gordum ve ciktim hesap acmis oldum mu suan
(6,153 puan) tarafından
Onay kodunu girip onaylandiysa açılmıştır
(1 puan) tarafından
Kullanici adi falan girmedim ama sadece e postaya gelen kodu girip ciktim
(6,153 puan) tarafından
E postanla şifreni girip dene bi bklm açılmış mi
0 oy
tarafından
Evet gorunur de neden actin fake hesap?
(1 puan) tarafından
Stalk icin ama tel no girmedim e postaya falan bazilari tel no girmediysen gozukmez dedi
0 oy
tarafından
E posta yla açınca bilmezler 

Tel no suyla açınca bildirim gider
(1 puan) tarafından
Bazilari gorurler falan dedi aklim karisti ya tel no falan girmedim
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Tanıyor olacağın listesinde çıkar oda farklı isim olduğu için sen olduğunu bilmezler takip ettigin arkadaşlarin bile arkadaşları çıkıyor 
(1 puan) tarafından
Isim giremeden ciktim direk sadece onay kodunu girebildim tel no girmedim gormezler demi kesin istemiyorum cunku gozukmesini
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Geliyor ya benim esimn teline geliyor hemen bilmem kim kişisi bu hesabı acmis diye 
(1 puan) tarafından
Ama ben tel no girmedim sadece e posta adresi actim girdim
0 oy
tarafından
Bağlantı kurmazsan görmezler
(1 puan) tarafından
E posta girdim sadece ve e postaya tel no girmedim rehberime falan erisebilir mi Instagram
tarafından
Sormuş zatenn sana kişilerle bağlantı gibi bir şey var ona hayır dersen kimse anlamaz
(1 puan) tarafından
Hayir sormadi ben e postaya gelen kodu girdim sonra 2.adimda yani kullanici adi ve sifre bolumunu doldurackken sayfanin altinda kisilerinizin sizi kolayca bulmasi gibi bir sey yaziyodu tam hatirlamiyorum onu gorunce kullanici adi falan doldurmadan ciktim yani bana kisi senkroznizasyonu falan sormadi dedigim sadece kodu girdim kullanici adi falan girmeden ciktim

İlgili sorular

+4 oy
7 cevap 239 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 412 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Beren2020 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 128 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Cagnar (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 312 göst.