0 oy
677 göst.
Diğer kategorisinde (1,696 puan) tarafından
Çevremde hamile olan ve bu uygulamadaki hamile olan kadınlar bebek kıyafetlerine vs çok hevesliler, bir de başkalarının bebeklerini falan görünce samimi bir şekilde mutlu oluyorlar, seviyorlar ama ben hiç öyle değilim sanki kucağıma alana kadar hicbir şeye heves duymayacak gibiyim, başkalarının bebeklerine de hiç kanım kaynamiyor.Kendimi tuhaf hissediyorum :) paylaşmak istedim

13 Cevaplar

0 oy
(16 puan) tarafından
Bende oyleyim oturayim karnimdaki bebegimle sohbet edeyim ama yok yapamiuoeum bu sevinmedigim anlamina gelmiyo cok istiyoeum bian once kucagima almayi ama iste 
(16 puan) tarafından
O an ki duygu bambaska zaten simdi boyleyim insallah uzun surmez
(16 puan) tarafından
Yanii ne diycem ki bilmiyorum bende:)))
tarafından
Yanlız değilmişim neyse ki benim de doktorum konuş diyo ama yapamıyorum  ya nedense garip geliyo tekme atınca seviyorum seviniyorum kavuşmak için can atıyorum Allaha yalvarıyorum ama tık  yok daha:)
(16 puan) tarafından
Degisiriz zamanla yani oyle umuyorum;))
tarafından
Kesinlikle degisiriiz  bence evlat sonuçta şuan kanlı canlı yanımızda olsa sevmelere  doyamayiz  :)
-Reklam-
0 oy
(771 puan) tarafından
Olabilir herkez aynı hissetçek  diye bişey yok belkide    bebegin doğduktan snra değişir herşey cnm
(1,696 puan) tarafından
Olabilir canim
(771 puan) tarafından
Biraz zaman gerekiyor herşey hemen olmuyo  buda bunun gibi bisey
0 oy
(3,881 puan) tarafından
Bnm bebeklere kanim kaynıyor çok seviyorum ama kıyafet şu bu hiç hevesli deilm bnde 
(1,696 puan) tarafından
İyi bari benim gibi anneler varmış :)
0 oy
tarafından
Sen mutlu degilmisin hamile olduguna
(1,696 puan) tarafından
Aslında isteyerek olmadi öğrenince sevindim bir an ama yine de erken olduğunu düşünüyorum
tarafından
bebegini kabullenmemissin ondan canim sshiplenmemissin
0 oy
tarafından
Dogana kadar oyleydim hatta hareket edince icim bi hos oluo tuhaf hissediodum istemez gibi ama dogdugu an aaik oldummmm
(1,696 puan) tarafından
Ya ne güzel Allah bağışlasın :)
0 oy
tarafından
Bnde tam tersi çok hevesliym hersey alsam imkanım olsa da çok hevesliyim
(1,696 puan) tarafından
Güzel bir şey bu duyguyu yaşayabilmek bende hiç yok
0 oy
tarafından
İsteyerek mi oldu bebeğiniz bana çok normal gelmedi yani ne blym bebek sevilmez mi kimin olsa TV de sosyal medyada bile görsek aman ne tatlı diyoruz..
(1,696 puan) tarafından
İsteyerek olmadı aslında istiyordum ama doğum iznim güzel bir zamana denk gelsin diye daha geç planlanmıştım hamileliği, bebekleri degil de böyle 3 4 yaşındaki çocukları seviyorum konuşan oynayan hareketlenen çocukları yani
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ne kadarlık hamilesin canım erkense böyle hissetmen çok normal bebekle bağ kurmak için zamana ihtiyacın var bende başlarda böyleydim unutuyordum bile hamile olduğumu sadece ultrasonda görünce seviyordum  o kadar şimdi hareketlerini hissetdikçe anne olduğumu anlıyorum yakında kucağımda minik bebeğimin olacağını bilmek çok büyük bir heyecan veriyor gün geçtikçe bağlanıyorum ona yoksa öyle benimde içimde hemen bi evlat sevgisi oluşmadı her şey zamanla oluyor
(1,696 puan) tarafından
7 haftalık, haklısın canım öyle galiba burada çok şey okuyorum bir de lohusaligin zorluklarını da öğrendikçe çok korkuyorum ya
(1,169 puan) tarafından
Daha çok yeni canım hiç canını sıkma bebekle bağ kurman için biraz daha zamana ihtiyacın var bende senin gibiydim ta ki hareketlerini hissedene kadar :)
0 oy
tarafından

Planli bi gebelik değil miydi ki.. Ben hamile.degilken bile bakip bakip hayal kurardim :D

(1,696 puan) tarafından
Değildi, içimde annelik fedakarlık duygulari yok özgür olmayı seviyorum
tarafından
Bende tam olarak boyleydim bu yüzden 4 yil bekledim. Sonrasinda cocuk istedigime karar verdim ama isler istedigim gbi gitmedi. 8 ay kadar uğraştım hamile kalmak icin. Rabbim kimseye aratmasin o duyguyu. Hazırlıksız yakalandığın icin boylesindir. O kadar minik olucak ki koynundan ayırmak istemiyceksn:)
0 oy
tarafından

Kendi yavrun başka olur bir doğsun da :D

0 oy
tarafından

Sen bir dogur da kakasinda ufak bir noktacik gorsen bile nasıl deliriceksin :D o zaman bu postunu okur nasıl yazmışım ben bunu ya dersin:D

0 oy
(1,093 puan) tarafından
Valla bende öyleyim ya neden bilmiyorum.. 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Cnm sen diger yere kanamam oldu diyen kisi degilmisin o kadar yazdik cvp vermedin merak ettim doktora gittinmi diye
(1,696 puan) tarafından
Yok canım o ben değilim geç gördüm ama :)

İlgili bir soru bulunamadı

397,226 soru

11,880,732 cevap

35,997 kullanıcı

...