0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,685 puan) tarafından
Kızlar 1 sene önce spinal sezaryen oldum. Ondan sonra sırt ve belimde büyük agrilar başladı. Hayatım boyunca yüzüstü uyurdum. Ama doğumdan sonra asla yüzüstü uyuyamıyorum. Eğer uyursam gece uyandığımda kilitlenmis tutulmus gibi oluyorum sağa sola dönebilmek için büyük bir acı cekmem gerekiyor. Hatta bir önceki gece yan yattığımda bile çok büyük bir acı çektim düz dönebilmek için. Dün Ortopedi uzmanına gittim özel hastaneye. Anlattım durumu muayene etti. Spinal ile hiçbir alakası yok dedi. Hatta muayene sonucunda hiçbir şeyin yok dedi. Boşuna tomografiye girip ışın bile alma yok yere dedi. Ağrılar için de kadın hastalığı bu tam dedi. Çocukla uğraşıyorsun stresten olur. İlk olarak stresi kırıp atman gerekiyor dedi. Yani biraz psikolojik demek istedi. Bana çok garip geldi o ağrıları çok yoğun bir şekilde yaşıyorum. Sonuç olarak hiçbir ilaç falan vermedi. Siz bu ağrıları yaşıyor musunuz nasıl başa çıkıyorsunuz..

5 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bütun kemiklerim agriyodu nerdeyse doktor doğum yapinca kadinlarda kemikler binevi açiliyo biraz dedi ve yerine koymasi için gittim kütletti fln o gun bugündur iyiyim
(1,685 puan) tarafından
Aynen öyle cnm bütün kemiklerim açılmış gibi. Ben kendim kutletiyorum ama ise yaramıyor. Yüzme önerdi ve sıcak su torbası koy her gün dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben normal doğum yaptım benimde ilk zamanlar aşırı ağrıyordu şimdi yeni yeni iyileştim çok şükür eskisi gibi değilim canım 
(1,685 puan) tarafından
AA çok şükür cnm inşallah bnm de geçer
tarafından
İnşallah canım İnşallah
0 oy
(2,962 puan) tarafından
2 yil oldu . Bugün gittim tahlil verdim. Vitaminsiz falan çıkarsam ilac alirim diye. Bisey cikmazsa daha detayli icin baska bolume gidicem. Geçmiyor ağrılarım 
(1,685 puan) tarafından
Valla ben de kesin bir şey çıkar dedim tomografide falan. Ama doktor normal dedi stresten dedi. İlaç bile vermedi emzirdigim için. Ama çok kötü ağrılar ya hiç olmamıştı doğumdan önce
(2,962 puan) tarafından
Benim dizlerimde ağrıyor. Onceden dizlerimi büküp otururdum şimdi hemen uyuşuyor. Kuyruk sokumum bile agriyor
0 oy
(3,300 puan) tarafından
Benimde doğumdan sonra bayağı vardı sırt ağrım hatta 4 aylık olmuştu oğlum kist çıkmıştı rahmime yakın test falan vermiştim çok şükür bir şey çıkmamıştı 3 senedir çekiyorum hâlâ sırt bel ağrısını her doktor farkı bir teşhis koyuyor kimse anlamıyor ne olduğunu 
0 oy
(108 puan) tarafından
4 ay olucak dogum yapali kabusum resmen bazen sirtim belim oyle bir aziyor ki bebegimi bile kaldiramiyorum cok zor.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 79 göst.
19 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
0 oy
3 cevap 93 göst.
6 Ocak 2023 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu

378,423 soru

11,327,292 cevap

34,780 kullanıcı

...