0 oy
1,220 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kizlar Kocam Telefonu na Şifre Koymuştu Bende İlk Aldırış Etmedim Çünkü Aldatmasini Beklemiyordum Sonra Dedimki Bunu Banka Şifresi Falan Hep Aynı Kesin Buda Odur Girdim Baktım Ki O sonra Kendisine Demedim bildiğimi Bakaym Bişey cevircwkmi Diye Birkaç Kez Kurcaladım Bişey Yoktu Dün Gece instasina Girdim Dm Kutusuna Bakmadan Çıktım Sonra Tekrar Girdim Dm Kutusuna Baktım Ama Dünyam Başıma Yıkıldı Buz Kestim Birtane Üni li Bir kız İle Konuşmuş İlla Gel Buluşalım Yeni Araba Aldı Ben İstedim Bana Resmini Atmamisti Ona Atmış telin Kötü Sana Yok Tel Alaym Yok Gel Seç Piaazzaya gidelim Kıyafet Al Ne Alırsan Ben Öderim Ne zkadar Beyazsin Gören de Benide  esmer Sanar bende Süt gibiyim Kizlar İşte Yoo Karımla Mutsuzum Falan Kız Küstünmu demiş Oda Hayr Sana Kızamıyorum falan Yakalayinca Bu Başladı Sınıf Ben Seni Çok Sevdim Sen Beni Çok Bunalttın ben Seni Aldatmadim Canım Sklinca konuştum Onla Sadece Bende Dedimki Cagrmissin Gelmemiş Dedim Kocamda Bana Karşı Çok Sınırlı Ve Cimri Biridir Neyse Ne Yapacağımı Bilmiyorum 2 çocuğum Var 3 yıllık Evli 5 senedir Birlikteyiz Bir Şansı hakediyormu Ayrlmalimiyim Ben Kendisinide Çok Seviyorum İnanain Napicami Bilmiyorum Bu Durumuda Sindiremiyrm:((

44 Cevaplar

0 oy
(175 puan) tarafından
Bence hak etmiyor nasıl yapar ya ne bileyim Allah kimsenin başına vermesin affedeceksen bile evden ayrıl baya gelme sonra affetmiş gibi yaparsın yazık değilmi sana kendini nasıl hissettrdi güvenini sarstı en korktuğum şey ya 
-Reklam-
0 oy
(13,565 puan) tarafından
Ben sindiremezdim bu konuda katıyım ama herkes bir değil ki affetsen yine yapacak sen hep diken üstünde olacaksın vs vs 
0 oy
(2,590 puan) tarafından
Bu yakaladigin belki yakalamadiginda var emin olamazsin ki. Bi kere yapan bi daha yapar bence Allah yardimcin olsun

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 742 göst.
17 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,440 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 437 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 264 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 931 göst.

383,092 soru

11,466,589 cevap

35,069 kullanıcı

...