0 oy
1,217 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kizlar Kocam Telefonu na Şifre Koymuştu Bende İlk Aldırış Etmedim Çünkü Aldatmasini Beklemiyordum Sonra Dedimki Bunu Banka Şifresi Falan Hep Aynı Kesin Buda Odur Girdim Baktım Ki O sonra Kendisine Demedim bildiğimi Bakaym Bişey cevircwkmi Diye Birkaç Kez Kurcaladım Bişey Yoktu Dün Gece instasina Girdim Dm Kutusuna Bakmadan Çıktım Sonra Tekrar Girdim Dm Kutusuna Baktım Ama Dünyam Başıma Yıkıldı Buz Kestim Birtane Üni li Bir kız İle Konuşmuş İlla Gel Buluşalım Yeni Araba Aldı Ben İstedim Bana Resmini Atmamisti Ona Atmış telin Kötü Sana Yok Tel Alaym Yok Gel Seç Piaazzaya gidelim Kıyafet Al Ne Alırsan Ben Öderim Ne zkadar Beyazsin Gören de Benide  esmer Sanar bende Süt gibiyim Kizlar İşte Yoo Karımla Mutsuzum Falan Kız Küstünmu demiş Oda Hayr Sana Kızamıyorum falan Yakalayinca Bu Başladı Sınıf Ben Seni Çok Sevdim Sen Beni Çok Bunalttın ben Seni Aldatmadim Canım Sklinca konuştum Onla Sadece Bende Dedimki Cagrmissin Gelmemiş Dedim Kocamda Bana Karşı Çok Sınırlı Ve Cimri Biridir Neyse Ne Yapacağımı Bilmiyorum 2 çocuğum Var 3 yıllık Evli 5 senedir Birlikteyiz Bir Şansı hakediyormu Ayrlmalimiyim Ben Kendisinide Çok Seviyorum İnanain Napicami Bilmiyorum Bu Durumuda Sindiremiyrm:((

44 Cevaplar

+9 oy
(1,448 puan) tarafından
Yani biz ne desek boş sen boşanmaktak zaten vazgecmissin..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ay Allah kahretmesin bunları ya. Hergün 10 post okuyoruz aldatıldım diye. Hepsinin de bahanesi aynı beyinsizlerin.

Burda sana affet affetme deseler ona göre mi hareket ediceksin? 
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Bahane degil boşa  gitsin !
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Eşinin ağzına kürekle vurasim geldi ehh ve adam ne işin olur elin kızıyla evinde iki tane çocuğun karın var al onları gezdir yedir içir kıyafet al elin kızlarıyla ne işin var ben senin yerinde olsam asla taviz vermezdim burnundan getiririm ki bidaha böyle şey yapmaya kalkışmasın ama bı kere yapan hep yapar eğer taviz verirsen 
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun çok zor bi durum.. boşan veya boşanma diyemem ama en azından biraz sürúndûr git annenlere gòzünü korkut 
(13 puan) tarafından
Gidicem Dedim Benim Kapımdan Gidersen Bidaha Donemezsn Dedi
(1,928 puan) tarafından
Adama bak hala havası Bimilyon. Çık git bu adam adam olmaz
tarafından
Bak yaa şuna çok şey sòylerdimde neysee..yerinde olsam yinede giderdim
0 oy
tarafından
O zaman senden her bunaldiginda bunu yapacak. Eğer kabul ediyorsan herşeyi sineye çekeceksin maalesef. İleriyi düşün gene yaparsa kaldırabilecek misin ? Birdaha yapmayacaginin garantisi var mı peki ?
(5,908 puan) tarafından
Kadınlara kuyruk sallayan erkekler artık sana telefon alayım istediğin kıyafeti alayım diye bi kızı parayla kandırmaya çalışmış eşin farkında mısın barışmak için kendine bahane arama bence sevme böyle bir adamı bir yüreğe iki kişi sığmaz senden başka seçenekleri merak ediyorsa seni zaten sevmiyor şuanda
(1,778 puan) tarafından
Soruyu soran ben değilim canım ben sadece yorumumu belirttim
(1,778 puan) tarafından
Helena aynen öyle canım valla Allah ıslah etsin
(5,908 puan) tarafından
Ha pardon ozaman
(1,778 puan) tarafından
Sorun değil
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Tamamen sana kalmış ama ben sindiremem eşimede başta dedim eğer aldatırsan buz gibi soğurum senden dedim ben bu konuda çok hassasım elimde değil soğurum hemen
0 oy
tarafından
Yuh bu nedir ya bu kaçıncı aldatma postu,bu eekeklere noluyor,kadınlar evde oturuyor,erkekler ortalığa düşmüş çakallı.k yapıyor ,erkeklere güven kalmadi çoğu çaka.l olmuş 
0 oy
(2,312 puan) tarafından
Valla cnm cok zor üzüldüm ya pislkler ya boşan diycem cocukların varmş bnce hic konşma asla yüz verme burnu sürtsğn ay yemin ederim nefret ettim şu erkekler den ya insan da güven denen bişy bırak mylar Rabbim akıl fikir versin sanada sabır versin cnm 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim keşke biraz daha bekleseydin bu arada da hem.ona iliskiniz hakkinda sorular sorardin baktin ki sana kötü davranmaya devam ediyor öyle meydana cikartsaydin tek tek kalemde boşanirdin.
(13 puan) tarafından
Keşke Ama Sabredemedim Yoksa Biraz Daha Takip Etcektim Bulunacaklarmi Falan Diye
(3,950 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Iste biz kadinlar cok sabırsızız.
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Kusura bakma ama bı kere yapan bı daha yapar kendin icin çocukların için yolunu ayır emin ol bı daha yapar hele bı de sen öğrenip affettikten sonra ar damarı çatlar iyice 
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Boyle sorulari acikxasi sormayi uygun bulmuyorum hayat senin hayatin esini sen tanirsin biri bosan dese ya da bosanma dese yapacakmisin ya da yapmayacak misin bir kadin icin kotu vir durum Rabbim kimseye yasatmasin guzel dusun ilerisini dusun tekrarini cocuklarini dusun insallah hyirli bir karar olur
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Canım göz ardı edilecek şey mi sence yinede sen bilirsin ihanet gibi bişey olmuş bu Allah bilir kız kabul etse gerisini nolurdu sen düşün.
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım  yaa
0 oy
(13 puan) tarafından
Aranızda Aynı Durumu Yaşatıp Ayrılan Varmı Ben Sindiremiyrm Ayrılmak İstiyorum Ama Ayrldktan Snra Ne Olcak Hasta Annem Var Ben Ayrldktan Sonra Zevkten Dört köşe Olucak Kuzenlerim Teyzelerim Var Ama Sindiremiyrm da Kafayı Yiyeceğim
0 oy
(7,636 puan) tarafından
Yazık çolugunun çocuğunun rızkını eleleme yediriyor Allah ıslah etsin.
0 oy
(2,317 puan) tarafından
Ben kadınlarımıza çok üzülüyorum, gitse çekeceği çile bitmiyor. Kalsa güven problemi var mutlu olması imkansız, ah ah Rabbım yardımcın olsun..
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Allah'ın belası ya :( kuzum çok zor ve üzücü bir durum. Sen bunalttin mı ki onu. Ki bu bir bahane olamaz en kolay kurtuluş yolu suçu sana atmak. Bence bir şansı hak etmiyor :( Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Boşanmak mı olur bilmem ama büyük bi bedel ödemesi lazım. Şans vermekle alakası yok, adam şans filan istememiş ki?  Gidersen gelme diyerek rest çekmiş. Sen niye düzenini bozup çoluk çocukla gidecekmişsin, o gitsin anasının evine? Seni gönderip keyfine bakacak sen de orda kafayı yersin. Asla taviz verme. Yakaladığın şeyleri de iyi sakla kaybetme. Allah ferahlık versin 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 714 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,296 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 431 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,119 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 262 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 929 göst.

381,446 soru

11,419,953 cevap

34,975 kullanıcı

...