0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (374 puan) tarafından
Kızlar resmen kusmaya bahane arıyor 13 aylık artık pütürlü yesin istiyorum yok ağzına aldığı gibi kusuyor ağlıyor yine kusuyor doktor ilaç verdi bı işe yaramadj mama ağzına aldığı gibi kusuyor bu 2 aydır kusmadigi bı gün yok napabilirim kızlar inaninki çok doktora gittim hiç bişey yok diyorlar kilo alımı zaten yavaşladı hiç almıyor nerdeyse

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Az az verip dalginken disarkayken versen bence yavas yavaş alisir
(374 puan) tarafından
Video açıyorum veriyorum ama yok hemen anlıyor ve kusuyor
tarafından
Yogurt dami kusuyo
(374 puan) tarafından
Yok yoğurtu hiç sevmedi her verdiğimde diliyle attı
tarafından
Kiz sevdirmeye calis yogurt kurtarıcıdir ilerde cok yemedigi yemek yaninda yer
-Reklam-
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Biliyorum iyi Bi öneri değil ama hiç değilse kusmamasi ve yemesi için alışana kadar TV yada telden biseuler açarak mi yedirmeyi denesen
(1,453 puan) tarafından
Ne diyim canım valla o kadar zor ki Allah yardım etsin inşallah düzelir.  Bide mutlaka en sevdiği bisey vardır ona yönelmeye çalış
(374 puan) tarafından
Var tabiki yediği şeyler ama o da işte sürekli aynı şeyi vermek istemiyorum acaba versem bişey olurmu sürekli aynı şeyi
(1,453 puan) tarafından
Ver canım ne olacak yasi geçmiş zaten . Abur cubursa tabiki verme ama yemek falansa ver ama çaktırmadan başka bisey de at ağzına bu Sefer damagi ona alışır başka bisey kabul etmez
(374 puan) tarafından
Pirinç çorbası yiyo ama tabiki blender den çekip veriyorum irmikli mama yiyo çorba da yiyo ama hepsi blendrle yoksa yemiyor
(1,453 puan) tarafından
Anladım canım sen stres yapma yediği kadar ver üstüne düşünce daha çok inat ediolar
0 oy
(175 puan) tarafından
Midesi bulanıyor demekki daha sulu sıvı şeyler ver eline mesela hamurlu bişe. Versen kndi yemeye çalşyo mu simit parçası ekmek falan 
(374 puan) tarafından
Evet veriyorum bu ısırık alıp yere atıyor aslında önce yiyodi rota virüsü geçirdi ondan sonra çok aşırı değişti kusma yoktu geldi herşey tepetaklak oldu

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 550 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Leyla343480 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 349 göst.
5 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde DilrubaNuR (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.