0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (88 puan) tarafından

Guzel anneler 36 haftalık olduk ama hala isim konusunda karar vermedik ayaz ve mirhan arasinda kaldik size hangisi:)

13 Cevaplar

0 oy
(605 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Mirhan güzelmiş.ne kadar Ayaz adında çocuk tanidiysam hepsi yaramazdi
(88 puan) tarafından
Eşim çok istiyo kirmakta istemiyorum hic ayaz erkek tanidim yok ama esiminde benimde cocuklugumuz cok yaramizmisti uslu cocuk pek beklemuyorum fikriniz icin cok tesekkurler
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Mirhan bence :) 
(88 puan) tarafından
Mirhani ben istiyorum ayazı esim iki isim istemiyoruz tek soyleniyo diye.cok tesekkur ederim
+1 oy
tarafından
Ayaz bence :)kızında olur öykü koyarsn♥️♥️
tarafından
Rica ederm cnmm♥️♥️☺️
(339 puan) tarafından
Valaga en iyisi bu devirde bir çocugun olacak gül gibi yaşayıp gideceksin bende 1 çocuk la kalsın istiyordum ama eşim kalabalık aile seviyor bende az çok heves ediyorum şimdi 2 ci kızıma hamileyim eşim en az 4 diyor herşeyin hayırlısı tabiki
(88 puan) tarafından
Bu devirde cok zor canim rabbim nasip ederse bisey diyemem ama simdilik bir tanede kararliyiz rabbim isteyen hak eden herkeze nasip etsin
(339 puan) tarafından
Amim canım öyle tabiki rabbm önce olmayan kullarına dua eden kullarına nssip etsin
tarafından
Bnde hep öyle dyodum iykide demişsm vala şimdide dünya tatlısı bide kızım oldu bir kız bir erkek  yeter
0 oy
(3,257 puan) tarafından

Ayaz sevmiyorum valla soğuk çağrıştırıyor bu karakterine de yansımasın 

Mirhan anlamını bilmiyorum ama daha güzel 
(88 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Eşim mardinli aşiretlerinin adi mirhan .eski turklerde hakana bagli beyliklerin baskanlarina verilen ad
(3,257 puan) tarafından
Güzelmiş
(88 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(650 puan) tarafından
Mirhan bence 
(88 puan) tarafından
Tesekkurler canim fikrin icin
0 oy
tarafından
Ayaz bnce      
(88 puan) tarafından
Tesekkurler canim fikrin icin
0 oy
(267 puan) tarafından
Mirhan ismini ilkdefa duydum  2 3 kere okudum yanlış mi yazılmış diye emirhan sandim sonra milhan  sandim. Yanlış anlaşılmaya biraz müsait ayaz daha güzelmiş 
(88 puan) tarafından
O yonden hic dusunmedik canim esimin sulalesine mirhani deniliyo ordan esinlendik birazcik
0 oy
tarafından
Ayaz güzel bence 
(88 puan) tarafından
Eşim cok istiyo galiba ayaz olcak burdanda cogu arkadas ayaz dedi nasip bakalim saglicakla gelsinde tesekkur ederim fikrin icin
tarafından
Rica ederim
0 oy
(3,595 puan) tarafından
Mirhan güzel  olmadi ikisinide koyun mirhan ayaz kulağa hoş geliyo
(88 puan) tarafından
Tesekkur ederim fikrin icin canim iki isim pek kullanilmiyo ablamin iki cocugununda ve erkek kardesimin iki oglununda iki ismi var buyuklerimize zor geliyo ilk ismini soyluyolar sadece
(3,595 puan) tarafından
Ne bilim kız maksat ikinizde gönlü olsun bizde Amine Nur koyduk Amine benim Nur eşimin sjsj
(88 puan) tarafından
Okadar zormustuki su isim derki cinsiyetini oglendimizden beri omu bumu derken ikiye indirdik bakalim hangisi olucak ben koymak isterim ikisinide nasip bakalim saglicakla gelsinde
(3,595 puan) tarafından
Aynen canım sağlıkla kucağına alırsın İnşaAllah ❣️
(88 puan) tarafından
Allah razi olsun canim amin insallah
0 oy
(3,197 puan) tarafından
Mirhan  kulağa güzel geliyor  ama önemli olan anlamının da güzel olması. Anlamı nedir ?
(88 puan) tarafından
Eski turklerde hakana bagli beyliklerin başkanlarına verilen ad bide esimin sulalesine mirhani deniliyo ordan esinlendik
(3,197 puan) tarafından
Mirhan güzel o halde, bu postunu hiç silme doğduktan sonra girip oku burayı güzel bi anı olur sana. Bende aynen böyle bi post açmıştım  3.5 yıl önce kararsız kaldığım iki isim diye, son  5 gün kala bambaşka bi isim taktik☺️
(88 puan) tarafından
Bakalim bizim nasil olcak canim nasip artik cinsiyeti ogrendigimizden beri okadar isim deistirdikti son ikiye dustuk bakalim belki sizin dediginiz gibi doguma yakin bambaska isim koyariz hersey nasip.silmeyi bilmiyorum zaten canim boyle kalir rabbim.nasip ederse girip okurum ve hangi ismi koydugumu yazarim
0 oy
(2,120 puan) tarafından
Mirhan güzel canım
(88 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim okadar aradayizki dogucak yakinda hala karar vermedik
(2,120 puan) tarafından
Doğduğunda ikisini de yazı n kağıda onun elini getirin hangisini seçerse o olsun ☺️☺️
(88 puan) tarafından
Valla fikrine bayildim canim cok tesekkurler hala karar vermezsek uygulucam bunu
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Ayaz daha iyi 
(88 puan) tarafından
Tesekkur ederim ne zormustu isim konusu
0 oy
(938 puan) tarafından
Mirhan güzelmis cnm
(88 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim isim sorunu baya zormustu omu bumu derken ikiye dustuk sonunda

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 527 göst.
0 oy
19 cevap 256 göst.
0 oy
13 cevap 199 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Havva YK (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 198 göst.

374,679 soru

11,207,336 cevap