0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhaba kızlar e devlet ten adres değiştirme oluyomu acaba? İki küçük kızim var arabamız yok eşimin izni yok evlendiğimden beri adresim annemin evi gözüküyor hâlâ 2019dan beri, artık almak istiyorum e devlet şifremi de daha bugün alabildik zar zor hazır almışken burdan bı deniyim dedim, adres değişikliği bildirimi diye bı kısım vardı ordan doldurdum başarılı dedi burdan bı yanıt bekliyorum sizce olurmuki dediğim yerden yoksa nüfusa mı gitmem gerekiyor illa? 

6 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Evet oluyor ben ole degistirdim
tarafından
Nasıl oluyor canımya bi öğretsen ben adres bildiri bişeyi yaptım ama doğrumu yaptım bilmiyorum.
-Reklam-
0 oy
(3,405 puan) tarafından
Nasıl oluyor ya ben yapamadım yeni taşındık eski yere kiracı girecek adresinizi değiştirin diyorlar yapamadım e devletten
tarafından
Ben karıştırdım biraz adres bildirimi diye bişey var onu doldurdum başarıyla tamamlandı dedi bı yanıt falan gelcek herhalde bilmiyorum valla bende bakalım ne yorumlar gelecek yapanlar vardır belki
(3,405 puan) tarafından
Az bakayım bı bende yanlış birşey yapmamak için karıştırmadım hiç teşekkür ederim
tarafından
Bak canım iki kişi öyle yapmış takip et yorumları belki bizde yaparız
0 oy
tarafından
Oluyor canım 
tarafından
Bi öğretsen bende halletsem artık ya müdürlüğe gidecek durumum yok nerede olduğunu bile bilmiyorum
tarafından
Canım şehir içinde değiştim ben boş adres bulman lazım adreste kayıt olmucak vs
0 oy
tarafından
Hiç biluorm canm postun yukarı çıksn
tarafından
Sağol tatlı bebeğim teşekkür ederim
tarafından
Rica ederm balım
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Canim ben de değiştirmeye çalıştim olmuyor. Başka şehir olarak değiştirecekseniz e devletten olmaz. Şehir içi oluyor diye biliyorum.
tarafından
Benimki Düzce'de ben Kocaeli Çayırovaya almam lazım o zaman yapamıyorum demek mi bu
0 oy
tarafından

image

kızlar edevlette adres yazın boş konuta diye seçenek var ora girin bu sayfa çıkacak birini seçin birde taşınma tarihi olarak bugünü veya dünü seçin sonra devamı geliyo tc filan giriyosun şu an yapamıyorum ben anlamazsanız youtube bakın ama tasicaniz adres mutlaka boş olmalı yoksa olmuyor 
tarafından
Ben bunu yaptım diğer adres kısmına şuan oturduğum yeri yazmıştım dün, kod falan geldi tele onuda yazdım başarılı diye bildirim geldi ama daha bişey yok bekliyorum öyle baştan mı yapsamki bu sefer dediğin gibi boş bırakarak
tarafından
Bilmiyorum canım ya ama bekle biraz bazen sisteme geç düşüyor olabilir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 120 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
0 oy