0 oy
1,409 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya bana aşırı ayıp geliyor bu nolursa olsun tadı da kötü olsa yemek lazım yok diyetteyim yok çok tokum yok midem bulanıyor bu günlerde vs diyerek yememezlik yapanlar oluyor öylelerini bidaha ağırlamak istemiyorum ben her gittiğim evde tabağı bitiriyorum bazen yapılan tatlı aşırı şekerli geliyor yada bi lokma yeme isteğim olmuyor ona rağmen yiyorum emeğine saygı gösteriyorum 

49 Cevaplar

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kimsenin evinde bisey yiyemiyorum yaptığınida yiyemiyorum oda bi huy herkes herseyi yemek zorunda mi
-Reklam-
0 oy
(15,323 puan) tarafından
Yani tabak bitirmek de bazı yerlerde ya da bazı kişilerce ayıp karşılanır diye bitirmiyorum ben de. Samimi olduğum biriyse mesela o zaman bitiririm açsam tabağı. Yoksa ben de bitirmem. İşte bazısı da laf ediyor. Aç gibi hepsini yedi diye.
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Ben tadı kötüyse yiyemiyorum hele dolap kokusu varsa hiç yiyemem 
0 oy
(7,072 puan) tarafından
Ben de genelde yerim yiyemiyorsam ellerine sağlık canım çok yedim diyorum kırılmasın diye. 
tarafından
Niye yemiyosun
(7,072 puan) tarafından
Yiyemeyecek gibiysem yemem onun dışında zaten yiyorum.
0 oy
(1,685 puan) tarafından
En azından tadına bakılmalı diyorum
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ayıp değil neden olsunki gelen insanlar bir şeyler yemeğe değil senin için gelmiştir diyetteyse veya şeker hastası yada farklı bir rahatsızlığı varsa insanım ümüğüne çökmek illada ye diye buda bana yanlış geliyor benim yüzümden niye sağlığını riske atsın ben zorlamam asla gücenmemde saygısızlık olduğunu asla düşünmüyorum 
0 oy
tarafından
Ne alaka ya . Bende normalde seçmem ama gözümün tutmadığını yemem
0 oy
tarafından

Canım yanlış anlama da senin misafirlikle ilgili bı travman mi var birçok postun misafirlikle alakalı oluyor genelde olabilir eleştirmiyorum ama bu konuda psikolojik destek mi alsan bence ihtiyacın var gibi ?? :angel:

tarafından
Ahahahahahahahah ya harika bi yorum bayıldımmmm shahahsh ya travmam yok da ikramlık filan hayatıma son bir kaç yıldır giren şeyler o yüzden fazla fikrim yok diye buraya soruyorum bide buraya Einsteinın izafiyet teorisini soramıcağım için yemektir ikramdır misafirliktir bebektir böyle şeyler soruyorum. Misafirle ilgili postlarımın altındaki yorumlarla aşırı eğleniyorum o yüzden o konuda ekstra post atıyorum ama senin yorumuna bayıldım ben olsam bende bana bu yorumu yapardım :))
tarafından
Ha ekşın için yani :) hayır bizde bilimsel teoriler sormuyoruz ama dikkatimi çekti bı kaç kere üst üste aynı konuya denk gelince :D

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 436 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde S.m.h (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 450 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde Bulutum123 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 1,148 göst.