0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aracımızı satıp ev alalım dedik bizim istedimiz muhitkere güç yetmiyor arabayı takaslı diyince üstüne para istiyorlar arabanın vergisi var onu kapamamız gerekiyor 130 bin civarı araba 800 etsede başta 130 bin kayıp var 3 yıl beklesek vergi olmucak ama o 3 yılda ev fiyatları ne olur ya hiç alamazsak ama böylede 130 vergi 200 üstüne istiyorlar 10 yıl öde babam öde arabasız olucaz artı kıt kanaat gecincez artı almayı düşünmediğim muhit ten olucak napıcam düşün düşün kafayı yedim cok gerginim piyasa nolur dahada artar mı bilmiyoruz ki :(( arabanın vergisini ödememek için 3 yıl beklemek mi iyi offoff hiç akıl veren yok 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başka yere satın arabayı niye takasli veriyorsunuz
tarafından
Koyduk soran yok
-Reklam-
0 oy
(3,495 puan) tarafından
Hayat o kadar pahalı ve o kadar kötü bir dönemdeyiz yi allah yardımcımız olsun önceden insanlar biraz birikimi oluyordu kredi çekiyordu ev alıyordu şimdi kredi çekmek imkansız ötesi faiz almış başını gitmiş kira desen en az 3 buçuk ne ev almaya güç yeter artık ne kira ödemeye hayat bu kadar zorlaştı 
tarafından
Maalesef canım cok haklısın önceden alınıyordu akraba eş dost borc veriyordu ne güzel yıllardı düştük faiz bataklığına yok yok faizler düşçek miş evler iki kat daha artar şimdide :((
0 oy
(13,757 puan) tarafından
3 yil sonra ev fiyati artacak ama arabanin fiyati da yerinde durmayacak. Ben olsam bekletip 3 yil sonra alirim evi. Tabi bu sürede arabayi dikkatli kullanin. Kazasi falan olmasin. 
tarafından
İnşallah canım benim cok teşekkür ederim yorumun için aklın için öyle karar verdik rabbim yüzümüze güler inşallah

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 448 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde Bulutum123 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 1,393 göst.
20 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 237 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 328 göst.