0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (39 puan) tarafından
Bebegim 32 aylik şimdiye kadar bir sıkıntısı yoktu pazar günü ateşlendi 2 güne ateşini dusurdum hala isal ilaç veriyorum karnı cok ağrıyor neden testisinin biri yukarıda biri assagida ateşden dolayı olabilirmi bilgisi olan varsa cvp verirmisiniz

6 Cevaplar

0 oy
(2,975 puan) tarafından
Bugün arkadaşımın bebeği hem ameliyat hem sünnet oldu birisi yukarda olduğu için hatta bı kaç Dr bilememis başka dr ameliyat demiş bugün oldu daha yani sizde geç olmadan götürün ne olur ne olmaz enfeksiyon yapar ateş yapar çok geçmiş olsun 
(39 puan) tarafından
Normalinde yoktu pazar günü ateşlendi 2 güne geçti ateşi isalı ve karın ağrısı devam ediyor bende isalim bu arada ve top gibiyken belli olmuyor salınca belli oluyor testsisi
-Reklam-
0 oy
(396 puan) tarafından
Su fıtığı olabilir canım ihmale gelmez
0 oy
(645 puan) tarafından
Benm oglumun ikiside asagidaydi.7 ay önce çocuk birden kasık ağrısı başladı .fıtık olduğunu öğrendik ultrasonda da 1 yumurtalığın yukarda olduğunu gördü.ameliyat oldu çok şaşırdık biz çünkü 3 yaşa kadar hep kontrol ederdik 
(39 puan) tarafından
Ama daha once böyle birşey yoktu zaten testisi top gibiyken belli olmuyor salınca belli oluyor ateşten sonra farkettim ben
(645 puan) tarafından
Takipte kal o zman.inmezse doktora gotur
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Troidine mutlaka baktırın utangaç testis sendromu 
(39 puan) tarafından
Umarim kötü bir şey değildir yarin acile goturcem
(1,928 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah
(39 puan) tarafından
Amin amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Kuzum belki karnı agriyo dedin ya kendini sokmaktan yukarı kaçmış olabilir takip et benim kardeşlerimi fark ettiğimizde biri 8 biri 12 yaşındaydı küçük olanı okuldan sağlık raporu istemişler orda muayenede çıktı sağlık ocağında aile hekimimiz kendini çok kastı ondan yukarı çıkmış olabilir dedi 
(39 puan) tarafından
Yarın acile goturcem baktircam ağlattı beni ya uzuntuden
tarafından
Yok yok korkma tedavisi var hem daha kucuk heralde ne kadarlık bebeğin erken teşhis olur
(39 puan) tarafından
2.5 yasinda ameliyat falanmı allah korusun
tarafından
Tabi ameliyat da bi tadavi yöntemi ama bak kardeşlerim koca cocuklardi biri 8 biri 12 yaşındaydı iğneyle düzeldi ameliyata gerek kalmadı sen içini ferah tut doktoruna güven korkma rabbim hayırlı olanı verir mutlak ameliyatta olsa korkma tehlikeli bi ameliyat değil 2 buçuk yasda çok küçük değil tedavi içinde çok büyük değil
0 oy
tarafından
Merhaba canim tam olarak ne olduğunu bilemiyorum ama sorun testis se ihmal etme gotur doktora dayımın oğlu var zamanında testislerinde sorun yaşamış yengemgil ihmal etmiş düzelir vs diye suan 28 yaşında çocuğu olmuyor gitmedikleri doktor kalmadi çoğu doktor ise çocukluktan gelen ve ihmal edildiği icin şu yaslarda tedavisi zor olduğunu söylüyor.

Ihmal etme götürün:) geçmiş olsun:)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 182 göst.
15 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Muge (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 495 göst.
10 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikşeker (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,535 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 199 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,069 soru

11,438,728 cevap

35,007 kullanıcı

...