+1 oy
124 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (283 puan) tarafından
Kızlar hayırlı akşamlarınıZ olsun ya normalde güneş kremı felan kullanan bi insan hiç degilim ama cok faydalıymış kışın bile sürenler varmış simdi sizden tavsıye istiyorum cildim cok yaglı cildime uygun bı guneş kremı tavsıyenız varmı uygun fıyatlıda olursa sevınırım sımdıden Allah razı olsun hepınızden ❤️

5 Cevaplar

+1 oy
(13,821 puan) tarafından
Homm bitkisel yapiyorum onun urunlerini kullanyrm su bazli gozenekleri tikamayn yagli hissi birakmayan bir gunes kremi var 1 yas sonrasi cocuklarda da kullanlyor onun disinda gunluk rutin bir yikama jeli ve tonik cilt tipine gorese haftada 1 yabda 2 kez maske oneririm
tarafından
Aha tam diyecektim ki homcu gomcu hanım gelmiş işte ☺❤
(13,821 puan) tarafından
He ya bensz olurmu aliskanlik canim gorunce yazmadan duramiuorum:)
tarafından
Hahaha iyi yapıyorsun canım ❤☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben yıllardır hem kışın hem yazın solenta pigment kullanıyorum ama biraz pahalı trenyolda 160 170 civarı eczanelerde 200 lira civarı 1 veya 1 buçuk sene kullanıyorum 
(13,821 puan) tarafından
Attim ozelden cnm
(319 puan) tarafından
ganoexceldeyimruby directorum bende 3nkademe ustteyim sjsk
(13,821 puan) tarafından
He hatrladim gano:)
(13,821 puan) tarafından
Ben oyle sosyl medya falan kullanmyrm ben ve cevrem kullanyruz memnunuz
(319 puan) tarafından
benimde var uyeligim orda da sjsj
0 oy
(6 puan) tarafından
Solantenin acnes güneş kremini öneririm sivilceli ciltler için diğer güneş kremleriyle fiyat açısından birazcık fazla ama onlar 40 ml Ken solante 150 ml yine solante karlı oluyor çok uzun sürede gidiyor ben hergün sürerim tazelerim 1 yılda yine bitiremem 
0 oy
(1,870 puan) tarafından

Güneş kremi olarak yağlı ciltlere önerebileceğim bir ürün yok canım kendim biodermanın 150 ml olan güneş kremini kullanıyorum yüzüme başka bir ürün kullanmadığım için nerdeyse hiç bitmiyor yağlı his bırakmıyor. sivilcelerime ne yaptıysam olmadı hamilelikte bir dermatolog bana Imex Syndet Akne Sabununu önermişti akşamları günde bir kez sadece onunla yıkıyorum yıllardır olan sivilce sorunumu bitirdi.

0 oy
tarafından
canım her akşam sabah temizle, tonik, krem yapıyormusun?

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
30 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 242 göst.
27 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 69 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 199 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu

379,765 soru

11,368,536 cevap

34,850 kullanıcı

...