+1 oy
126 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (287 puan) tarafından
Kızlar hayırlı akşamlarınıZ olsun ya normalde güneş kremı felan kullanan bi insan hiç degilim ama cok faydalıymış kışın bile sürenler varmış simdi sizden tavsıye istiyorum cildim cok yaglı cildime uygun bı guneş kremı tavsıyenız varmı uygun fıyatlıda olursa sevınırım sımdıden Allah razı olsun hepınızden ❤️

5 Cevaplar

+1 oy
(13,834 puan) tarafından
Homm bitkisel yapiyorum onun urunlerini kullanyrm su bazli gozenekleri tikamayn yagli hissi birakmayan bir gunes kremi var 1 yas sonrasi cocuklarda da kullanlyor onun disinda gunluk rutin bir yikama jeli ve tonik cilt tipine gorese haftada 1 yabda 2 kez maske oneririm
tarafından
Aha tam diyecektim ki homcu gomcu hanım gelmiş işte ☺❤
(13,834 puan) tarafından
He ya bensz olurmu aliskanlik canim gorunce yazmadan duramiuorum:)
tarafından
Hahaha iyi yapıyorsun canım ❤☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben yıllardır hem kışın hem yazın solenta pigment kullanıyorum ama biraz pahalı trenyolda 160 170 civarı eczanelerde 200 lira civarı 1 veya 1 buçuk sene kullanıyorum 
(13,834 puan) tarafından
Kiz okdr paraya gerek yok gel ben sana yollarim:)
tarafından
Sen ne yolluyorsun bana :) :)
(13,834 puan) tarafından
Gunes kremi :) her turlu kisisel bakim mevcut cnm:))
tarafından
Ne iş yapiyosun :) yuzumde sivirce lekeleri az var ve gozenekeleim çok fazla onlara kesin  çözüm var mı? :) Yüzüm biraz hasas herşeyi kullanamiyorim hemen alerji yapıyor ama
(13,834 puan) tarafından
Cnk senin ozelin kapalyd8 ondan sana katalog atamamisimdir homm bitkisel urunleri saglik bakanligi onayli tarim bakanligi onayli helal sertifikali yani ben evimde kendime de cocuklarim icin de kullanyrm memnunum hassas ciltler icinde urunler mevcut
tarafından
Link var mı canım bakim
(13,834 puan) tarafından
Vr ama burdan atamyrm sanirim kapali ozelin buraya yapistrma yapamadim sanaonerim sivilce izleri icin c vitamin serum ve lekeler icin 3in 1 kremimiz var bu ikisi ve gunes kremi gece yatmadna once se kolajen serum ozelini acarsan sana link atarim:)
tarafından
Açtım açtım özelimi:)
tarafından
Gunani.banada link verirmisin
(319 puan) tarafından
hayirli satislarr :))))  bende katilayim her cilt sorunum var diyenlere zayiflayamiyorum diyenlere djsksk
(13,834 puan) tarafından
Valla cnim ben ust falan degilim siradan arkdsmin tavsiyesiyle kullanip memnun kalan biriyim urunleri de guzel her kadin tanimali bence cunku her seyin icerigine guvenemyrum ama saglik bakanligi tarim bakanlgi onayli bir turk firmasi helal sertifikali kurucusu gida muhendisi bir bayan evimde kullanyrm memnunum sende dene memnun kalirsin ejeheh:)
(13,834 puan) tarafından
Sen napydun buarada
(13,834 puan) tarafından
Attim ozelden cnm
(319 puan) tarafından
ganoexceldeyimruby directorum bende 3nkademe ustteyim sjsk
(13,834 puan) tarafından
He hatrladim gano:)
(13,834 puan) tarafından
Ben oyle sosyl medya falan kullanmyrm ben ve cevrem kullanyruz memnunuz
(319 puan) tarafından
benimde var uyeligim orda da sjsj
0 oy
(6 puan) tarafından
Solantenin acnes güneş kremini öneririm sivilceli ciltler için diğer güneş kremleriyle fiyat açısından birazcık fazla ama onlar 40 ml Ken solante 150 ml yine solante karlı oluyor çok uzun sürede gidiyor ben hergün sürerim tazelerim 1 yılda yine bitiremem 
0 oy
(1,887 puan) tarafından

Güneş kremi olarak yağlı ciltlere önerebileceğim bir ürün yok canım kendim biodermanın 150 ml olan güneş kremini kullanıyorum yüzüme başka bir ürün kullanmadığım için nerdeyse hiç bitmiyor yağlı his bırakmıyor. sivilcelerime ne yaptıysam olmadı hamilelikte bir dermatolog bana Imex Syndet Akne Sabununu önermişti akşamları günde bir kez sadece onunla yıkıyorum yıllardır olan sivilce sorunumu bitirdi.

0 oy
tarafından
canım her akşam sabah temizle, tonik, krem yapıyormusun?

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
30 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Melike111020 (456 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 243 göst.
27 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde bilinmez06 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 200 göst.
25 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,412,937 cevap

34,956 kullanıcı

...