+3 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi

image

illk hsecin bakalim zor olucak ama

35 Cevaplar

+1 oy
(8,226 puan) tarafından
Kurt sectım.      
(1,028 puan) tarafından
Bende kurt gördüm:))
tarafından
Sadakatli bir insan oldugunuz kadar bagli
Olduğunuz seyleri saklamayi da iyi biliyorsunuz.hizli ve tutkulusunuz.kisisel bag kurmak sizin için zor değil,kurt gibi yumusak karninizi ve kendi kendinize aldiladiginiz zayifliklarinizi güç ve korku duvarının arkasına saklaniyorsunuz.
tarafından
Ben de ilk kurt gördüm.
-Reklam-
+1 oy
(1,313 puan) tarafından
Kedi gördüm ...
tarafından
Yok malesef
(1,313 puan) tarafından
Ben aslanı kediye benzettim aslında
0 oy
tarafından
kurt gordum acar acmaz
tarafından
Sadakatli bir insan olduğunuz kadar bagli olduğunuz şeyleri saklamayi da iyi biliyorsunuz
Hizli ve tutkulusunuz.kisisel bağ kurmak sizin için zor değil kurt gibi yumuşak karnınızı ve kendi kendinize algıladığınız zayıflıklarınızi güç ve korku duvarının arkasına saklaniyorsunuz
tarafından
kısmen dogru tesekkur ederım canım emegıne saglık
tarafından
Rica ederim
0 oy
(6,925 puan) tarafından
Kaplan canım. 
tarafından
Birçok sikintiyla karşılaşmış bir insansiniz
Hayatınızdaki insanların hatta sizi en iyi tanıyanların bile,sizi zarar görmüş veya bakilmaya,korunmaya ve hassas bakıma  ihtiyacı olan biri olarak görme  olasılığı yüksektir.gercek su ki, özünde muhtemelen bilebileceginden daha güçlü bir güce sahipsin. Bir dahaki sefere yenilmiş,tükenmiş veya ezilmiş  hissettiğinizde,ruh hayvaniniz olan kaplanı gözünüzde canlandirin ve zaten bolca sahip olduğunuz o güçlü icsel güç duygusuna konsantre olun.
(6,925 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım.
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Kurt gördüm ilk
tarafından
Sadakatli bir insan olduğunuz kadar bagli olduğunuz şeyleri saklamayi da iyi biliyorsunuz Hizli ve tutkulusunuz.kisisel bağ kurmak sizin için zor değil kurt gibi yumuşak karnınızı ve kendi kendinize algıladığınız zayıflıklarınızi güç ve korku duvarının arkasına saklaniyorsunuz
0 oy
(15,821 puan) tarafından
Aslan gordummm ilkkk☺️☺️☺️☺️
tarafından
Sakladığınız kişilik özelliğiniz öfke duygunuzdur.Aslanlar,güçlü,tehlikeli ve asil oldukları kadar,bir düşmanla yüzleşme zamanı
Geldiğinde yüreklerini kukremeleriyle bilinirler.
Öfke elbette her zaman kötü bisey değildir çoğu zaman bir deneyimi işlemek için önce onunla ilgili hissettiğiniz öfkeyi gidermeniz gerekir.
0 oy
(319 puan) tarafından

hepsini ayni anda gördüm nolcak şimdi :D kaplan anam 

0 oy
(767 puan) tarafından
Kurt .....:)
tarafından
Sadakatli bir insan olduğunuz kadar bagli olduğunuz şeyleri saklamayi da iyi biliyorsunuz
Hizli ve tutkulusunuz.kisisel bağ kurmak sizin için zor değil. Kurt gibi yumuşak karnınızı ve kendi kendinize algıladığınız zayıflıklarınızi güç ve korku duvarının arkasına saklaniyorsunuz
0 oy
(7,191 puan) tarafından
Aslann......
tarafından
Sakladığınız kişilik özelliğiniz öfke duygunuzdur.Aslanlar güçlü tehlikeli ve asil oldukları kadar bir düşmanla yüzleşme zamanı geldiğinde yüreklerini kukremeleriyle bilinirler
Öfke elbette her zaman kötü bisey değildir çoğu zaman bir deneyimi işlemek için önce onunla ilgili hissettiğiniz öfkeyi gidermeniz gerekir
0 oy
tarafından
Aslanı gördüm ben cnm 
tarafından
Sakladığınız kişilik özelliğiniz öfke duygunuzdur.Aslanlar güçlü tehlikeli ve asil oldukları kadar bir düşmanla yüzleşme zamanı geldiğinde yüreklerini kukremeleriyle bilinirler
Öfke elbette her zaman kötü bisey değildir çoğu zaman bir deneyimi işlemek için önce onunla ilgili hissettiğiniz öfkeyi gidermeniz gerekir
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Kurt diyommm bnde
tarafından
Sadakatli olduğunuz kadar  bagli olduğunuz şeyleri saklamayi da iyi biliyorsunuz. Hızlı ve tutkulusunuz.kisisel bağ kurmak sizin için zor değil. Kurt gibi yumuşak karnınızı ve kendi kendinize algıladığınız zayıflıklarınızi güç ve korku duvarının arkasına saklıyorsunuz.
0 oy
tarafından
Kaplan gördüm canim 
tarafından
Birçok sıkıntıyla karşılaşmış bir insansınız.hayatinizdaki insanlarin, hatta sizi en iyi tanıyanların bile bile, sizi zarar görmüş veya bakilmaya korunmaya ve hassas bakıma ihtiyacı olan biri olarak görme olasılığı yüksektir. Gerçek su ki özünde, muhtemelen bilebileceginden daha güçlü bir güce sahipsin. Bir dahaki sefere yenilmiş tükenmiş veya ezilmiş hissettiğinizde ruh hayvaniniz olan kaplanı gözünüzde canlandirin ve zaten bolca sahip olduğunuz o güçlü içsel güç duygusuna konsantre olun
tarafından
Teşekkür ederim canım
tarafından
Bisey değil
0 oy
tarafından
Kurt seçtim 
tarafından
Sadakatli bir insan olduğunuz kadar bagli olduğunuz şeyleri saklamayi da iyi biliyorsunuz.
Hızlı ve tutkulusunuz.kisisel bağ kurmak sizin için zor değil kurt gibi yumuşak karnınızı ve kendi kendinize algıladığınız zayıflıklarınızi güç ve korku duvarının arkasına saklaniyorsunuz
0 oy
tarafından
Kurt.             
tarafından
Hizli ve tutkulusunuz.kisisel bağ kurmak sizin için zor değil kurt gibi yumuşak karnınızı ve kendi kendinize algıladığınız zayıflıklarınızi güç ve korku duvarının arkasına saklaniyorsunuz
0 oy
tarafından
Acar açmaz baykuş girdum
tarafından
Sakladığınız kişilik özelliğiniz Iç gözlem ve meditasyon tutkunuzdur.baykus geleneksel olarak  bilgelikle ilişkilendirilir. Çoğu insanin bildiği bir gerçektir,ancak çoğu insan bunun ayni zamanda gölge benliğimizle ic benliğimizi, sanatlarla ve ruhsal bağlılıkla beslediğimiz parcsmizlada ilişkili olduğunu biliyor.  Insanlar sizi partinin gürültülü,kabadayı,eğlenceyi seven hayatı olarak  düşünebilir ve sizde oylesiniz.ama ayni zamanda bilgiyi soluma kapasiteniz var.ve inanisla,meditasyon veya diger adanmışlik biçimleriyle  teselli buluyorsunuz .
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Aslanı seçtim :D

tarafından
0 oy
tarafından

Yarasa gördüm çoğunluk kurt görmüş galiba ben de sorun var! Hastalığım neymiş tohtor hanim:D

tarafından
Etrafınızda olup bitenlere,herzaman ne kadar duyarli  olduğunuzu gizlersiniz yarasalar,en karanlik koşullarda bile neredeyse kör  ucabilmeleriyle bilinirler.duyulariniza tam olarak sahip olsanizda,bir yarasa gibi cevrenizi ve icindeki insanları tanimak icin alternatif yollar kullanirsiniz.
0 oy
(2,132 puan) tarafından

Kurt aslan kaplan baykuş köpek yılan:D

0 oy
tarafından
Aslan gördüm
tarafından
Öfke elbette her zaman kötü bisey değildir çoğu zaman bir deneyimi işlemek için önce onunla ilgili hissettiğiniz öfkeyi gidermeniz gerekir.
tarafından
Teşekkürler
0 oy
tarafından
Kurt seçtim ilk gözüme o çarptı
tarafından
Hizli ve tutkulusunuz.kisisel bağ kurmak sizin için zor değil.  Kurt gibi yumuşak karnınızı ve kendi kendinize algıladığınız zayıflıklarınızi güç ve korku duvarının arkasına saklaniyorsunuz
tarafından
Teşekkürler kısmen doğru:)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 909 göst.
20 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 463 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
+3 oy
26 cevap 308 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu